Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Closed

Cont spart Zangetsu

Recommended Posts

Buna seara,

Eram pe cont pana da se dea rr la server. Cand si-a revenit nu ma mai puteam conecta pe cont. Am intrat pe mail am schimbat ambele parole, atat cat cea de la mail cat si cea de la user si m-am conectat eram lt4 sau lt5 si eram gol, mai aveam doar aripile lvl9. Am injurat putin pe guild de ce patisem si un coleg de guild mi-a spus ca a aruncat k6 chiar in lt4 sau5 si vazuse pe Zangetsu gol si pe Criss langa el, stateau pe loc. Aveam pe mine un set brass 3iteme lk dd ref+13 si 2 dd ref+9 si un inel lipsa(nu mai stiu opt).

Stiu ca nu mai pot recupera nimic, dar prin loguri pe poate verifica daca el a facut asta si daca se poate da un ss mare sa-l usture pentru ce a facut, dar pe contul mare. Daca e dispus sa-mi dea contul inapoi sunt de acord sa nu mai ia suspend.

Va multumesc

Link to comment
Share on other sites

Apropo tu ai luat SS pe caracterul mare cand ai facut rau cuiva?

Salut,

Nu, nu mi-am luat ss, dar nici nu-mi aduc aminte sa fi facut rau de genul asta cuiva.

Succes

Acum 10 min Huskar vindea un set identic, coincidenta?

http://imageshack.us/photo/my-images/214/screen010220250003.jpg/

Link to comment
Share on other sites

Esti sigur ca erai tu pe cont cand a fost restartat server-ul?

Cand s-a dat rr la serv pe cont era Outlander. Jucam impreuna pe acet char si defapt si pe MG. Eu eram on cand ne anunta ca se va inchide serv. Cum si-a revenit am dat sa intru repede pe Zangetsu ca aveam party stabil in kanturu3. Imi zicea cont invalid si ma miram ce are. L-am cautat pe cel care a creat contu si l-am intrebat daca stie ceva sau daca a schimbat passu. A verificat si avea passu la mail schimbat si ca atare cel care i-a spart mailu a schimbat si passu la contu de mu. A recuperat parola la mail si am schimbat parola si la cont si am putut intra iara. Intre timp eu eram pe MG, pe LordAlex si mi-a zis un coleg de guild ca l-a vazut pe Zangetsu dezbracat in lt4 langa un char Criss stand degeaba(probabil trade :D ). Am intrat in scurt timp si eu pe Zangetsu si asa era: charu era fara iteme pe el si era in lt4.

Sper ca m-am facut inteles. Daca nu mai pot explica.

Multumesc si o seara buna

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...