Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Konvict

Nici nu stiu ce titlu sa pun...:-?

Recommended Posts

Windmaster - tu nu ai treaba cu plangerea.

Huskarica - trebuia sa postezi la banati daca aveai probleme cu rezolvarea. Tu! Nu colegii avocati.

Konvict - matale esti complet neimplicat.

Huskarica - ai 15 zile pe forum . Insista si de pe alte conturi cu aceeasi atitudine si o sa iei permanent pe ele pentru cont clona. Asta nu e amenintare. E parafrazare din regulamentul forumului.

Daca nu ai suficienta minte sa pricepi cand ti se zice cu frumosul, poate asa pricepi. Dar mira-m-as.

Si ca sa te lamuresc si pe tine si pe altii, pe caracterul Amidala nu joc eu. Nu mai ma cauta in game pe diverse caractere. Mi s-a dat pm ca m-ai cautat de mai multe ori si ca insisti. Eu nu mai joc pe acel cont.

Daca ai treaba cu mine, ma gasesti pe forum.

Nu se distinge nimic din video. Vreti suspenduri pentru ca aveti voi boala pe unul sau altul, atunci produceti dovezi.

Pe video-ul ala NU se da suspend pentru ca este execrabil si nu poate produce dovezi pentru blocarea unui cont.

Este responsabilitatea celui care posteaza sa produca dovezi clare pentru a acorda suspend.

Loguri nu verific eu "draga" si daca nu stii cine are si cine nu are acces la loguri, iti sugerez sa te informezi mai bine inainte de a posta.

Closed pentru ca Windmaster nu este implicat in plangere.

ma faci sa rad =)

eu nu stiu nici un program care sa filmeze high def, daca stii u spune-ne si noua sa filmam cu el.

daca din acel clip, in care se vede CLAR ca trage in AER nu se da suspend, atunci ce dovezi vrei sa iti aducem ? sa il rog pe el sa se filmeze singur, nu pot.

Link to comment
Share on other sites

ma faci sa rad =)

Sunt incantata ca te amuz.

Nu este vina mea ca nu ai putut produce un video de o calitate decenta. Sa te certi cu mine nu poate aduce nimic pozitiv. In nici un caz nu va creste calitatea video-ului tau.

Shlt Dark Lord 352(14) 16019393 9000 14000 1500 16400

la statusul asta, ce se intampla in acel video nu este ciudat. Eu nu vad unde zici tu ca trage in gol. Trage ca orice alt dl.

M-am uitat la filmul tau, asa incredibil de prost filmat cum este, din nou si din nou.

Nu stiu ce ai vazut tu, dar nu se vede in filmul tau ca are 1hh.

14 rr la dl inseamna ceva mai mult decat 14 rr la alt caracter. Este al 12-lea dl de pe server. Nici nu am cu ce compara, un sm de pe server nu are status similar, nu are o vraja similara.

La diverse puteti discuta pe baza video-ului, colegii iti pot explica cum sa filmezi pe viitor mai bine.

Link to comment
Share on other sites

au my gad!

ma bucur ca ai dat closed la acel topic unde ai lasat replay-ul postat de mn mai sus, fara macar sa te uiti de la ce plangere am lasat eu link

eu mi-am batut capul sa iti explic ce se vede din clipul asta http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=430661

Thx tranced :tiphat:

PS. Kitte, tu ca profesor mu online, spune-mi ce vezi in acel clip, si nu imi spune iar ca e calitatea prosta pentru ca se vede destul de bine.

Link to comment
Share on other sites

PS. Kitte, tu ca profesor mu online, spune-mi ce vezi in acel clip, si nu imi spune iar ca e calitatea prosta pentru ca se vede destul de bine.

pana acum nici un rasp <_< tipic linkmania.

fratilor eu unu v-am pupat pe portofele, sa umplut paharul, GATA. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

prima data cand m`am uitat la film am zis ca poate da cu TS dar nu e TS. este clar autokill se vede cum da in gol cu click stanga :) se vede si cum mor mobii care nu sunt aproape de el, pe care nu ii prinde cu blow. clar F5 si ar trebui sa ia ss.

Link to comment
Share on other sites

PS. Kitte, tu ca profesor mu online, spune-mi ce vezi in acel clip, si nu imi spune iar ca e calitatea prosta pentru ca se vede destul de bine.

eu inca astept un raspuns la intrebarea de mai sus, asta daca nu cer prea mult, ms :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

PS. Kitte, tu ca profesor mu online, spune-mi ce vezi in acel clip, si nu imi spune iar ca e calitatea prosta pentru ca se vede destul de bine.

eu inca astept un raspuns la intrebarea de mai sus, asta daca nu cer prea mult, ms :tiphat:

Mhmm.

ija, in legatura cu mutatul elfei de pe spot, ai gasit ceva ?

Link to comment
Share on other sites

9000 14000 1500 16400

Nu stiu cat de puternici sunt acei mobi din tarcul de BK, dar din cate vad mai este un DL acolo care tot 1hk da la mobi, deci da de inteles ca nu este imposibil. Stats acelui jucator indica skill damage destul de ridicat din moment ce are 16400 energy. Eu si tranced am bagat la DL 20k str si 32k energy si iti pot spune ca un bk full vit/ene (gunit :D) pica din 2-3 hit pe S1, fapt ce indica ca DL-ul are damage foarte mare, in jur de 110k cu tot cu defence-ul bk-ului. La stats pe care le are damage-ul lui ar trebui sa fie tot undeva la 110-120k (+satan), doar un mob din tarcul de bk nu are acelasi defence ca un bk si nu vad de ce nu ar putea da 1hk la acei mobi.

Just my 2 cents, nu am mai jucat de foarte mult timp si nu am dat rr la DL meu, dar sper sa te ajute.

Chiar o sa am rugamintea sa se puna aici dmg-ul facut de acel jucator la mobi, sau macar ceva detalii despre hp/defence la acei mobi. Daca se pot face publice, desigur. ^_^

Link to comment
Share on other sites

Din ce ai dat tu citat si ce a postat Kitte indica faptul ca vorbeati despre DL...

Cat despre bk ala... ce 1hk/autokill visezi? :D Eu cred ca tu nu sti ce inseamna autokill (omoara toti mobii pe care ii vede in ecran fara a fi nevoit sa traga).

Link to comment
Share on other sites

Din ce ai dat tu citat si ce a postat Kitte indica faptul ca vorbeati despre DL...

Cat despre bk ala... ce 1hk/autokill visezi? :D Eu cred ca tu nu sti ce inseamna autokill (omoara toti mobii pe care ii vede in ecran fara a fi nevoit sa traga).

Au my gad!!!

u de unde ai mai aparut bre? joci mu? ia intra cu elite v300... si apasa f5, vino dupa ce il lasi asa un timp sa imi spui ca visez.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...