Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Windmaster

1 hit hack

Recommended Posts

Plangerea :

PostHuskarica, on 31 December 2011 - 17:09, said:

http://****.us...3116320000.jpg/

UN AN NOU MAI BUN ALL!! LMA

Rezolvarea:

Post Kitte, on 01 January 2012 - 21:28, said :

Nu se vede absolut nimic in video-ul tau. Nu stiu cum l-ai filmat, dar se vede execrabil.

Nu zic ca are, nu zic ca nu are, dar nu se vede nimic. Nici macar nickul nu se distinge !

Te avertizez, prieteneste, ca esti luat in vizor ca vanator de suspenduri. Nu te amenint, nici nu zic ca o sa iei suspend de vanatoare. Dar asa miroase si nu vreau sa zici mai tarziu ca nu ti s-a atras atentia.

Posteaza mai departe cand ai motive, dar asigura-te ca ai motive si ca video-urile se vad suficient de clar.

Quote

DW nu are voie sa stationeze/atace langa gard. Timpul de stationare peste care se da suspend este de 2 minute de la atentionarea jucatorului sa nu stationeze.

De asemenea nu este permis jucatorilor sa faca experienta fiind AFK. (pentru moment de afk vor intreba doar adminii).

DW/SM nu are voie sa faca experianta in acest tarc prin nici o metoda. Party in tarc cu un DW/SM duce la suspendarea tuturor persoanelor din acel party.

Nu a facut exp, nu a stationat. Deci nu se acorda suspend pentru ca nu sunt dovezi care sa il sustina.

Closed.

Draga Kitte mi se pare absurd cum ai rezolvat aceasta plangere !

Bun inteleg calitatea video este jalnica ....nu distingi nick ? ai o poza sub video ( http://****.us...3116320000.jpg/ ) din moment ce "nu zici ca are sau nu are " mi se pare ca aceasta plangere trebuie investigata amanuntit niste loguri etc .....este evident si destul de vizibil nu trebuie sa fii inginer la NASA ca sa vezi chiar si cu aceasta calitate ca omu dadea 1 hit in tark omega la 12-13 reseturi cat avea la momentu respectiv . Specific nu am nimic cu omu dar avand in vedere circumstantele daca a folosit cheat ar trebui pedepsit ca atare .

Multumesc o seara buna va urez :tiphat:

Ps : nu am nevoie de avocati :nanana:

Link to comment
Share on other sites

la plangerea aia repede ati facut reevaluare, dar la asta http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=430661 nu v-ati obosit nici unul sa contestati decizia, acolo este un clip mult mai clar, dar na, "se vor verifica log-uri"

puteti sa rascoliti si mama lor de log-uri ca nu o sa gasiti absolut nimic, daca nu va dati seama ce se intampla in acel clip, eu zic ca ar fi cazul sa va retrageti acum, pana nu distrugeti serverul asta de tot.

Kitte, ai fost capabila sa deduci din 3-4 poze ca un sm a folosit un bug sa ia un spot, si nu esti in stare sa iti dai seama dintr-un clip ca ala are multikill ?

tu in calitate de profesor mu online, spune-mi, ce vezi in acel clip? cum ati dedus ca nu are absolut nimic?

Link to comment
Share on other sites

Windmaster - tu nu ai treaba cu plangerea.

Huskarica - trebuia sa postezi la banati daca aveai probleme cu rezolvarea. Tu! Nu colegii avocati.

Konvict - matale esti complet neimplicat.

Huskarica - ai 15 zile pe forum . Insista si de pe alte conturi cu aceeasi atitudine si o sa iei permanent pe ele pentru cont clona. Asta nu e amenintare. E parafrazare din regulamentul forumului.

Daca nu ai suficienta minte sa pricepi cand ti se zice cu frumosul, poate asa pricepi. Dar mira-m-as.

Si ca sa te lamuresc si pe tine si pe altii, pe caracterul Amidala nu joc eu. Nu mai ma cauta in game pe diverse caractere. Mi s-a dat pm ca m-ai cautat de mai multe ori si ca insisti. Eu nu mai joc pe acel cont.

Daca ai treaba cu mine, ma gasesti pe forum.

Nu se distinge nimic din video. Vreti suspenduri pentru ca aveti voi boala pe unul sau altul, atunci produceti dovezi.

Pe video-ul ala NU se da suspend pentru ca este execrabil si nu poate produce dovezi pentru blocarea unui cont.

Este responsabilitatea celui care posteaza sa produca dovezi clare pentru a acorda suspend.

Loguri nu verific eu "draga" si daca nu stii cine are si cine nu are acces la loguri, iti sugerez sa te informezi mai bine inainte de a posta.

Closed pentru ca Windmaster nu este implicat in plangere.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...