Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest Messi.

Cadou de Craciun.

Recommended Posts

Intr-adevar,chiar este umpic enervant sa stai toata ziua,de dimineata pana seara asteptand level up/surprize ( se anuntase pentru ora2-3) si sa te trezesti ziua urmatoare cu ogramada de playeri cu 5 levele in plus ,iar tu care poate ai jucat mai mult decat ei,ai level mai mic...

Link to comment
Share on other sites

Intr-adevar,chiar este umpic enervant sa stai toata ziua,de dimineata pana seara asteptand level up/surprize ( se anuntase pentru ora2-3) si sa te trezesti ziua urmatoare cu ogramada de playeri cu 5 levele in plus ,iar tu care poate ai jucat mai mult decat ei,ai level mai mic...

Corect ,Specter a zis ca se va da ieri pe la ora 3-4 am stat on ,am stat on toata ziua ,si am iesit pe la 10:30 ,si dupaia vad acum o gramada de playeri care au luat 5 level up si eu nu ,nu mi se pare corect ,sa se dea si la cei care nu au luat lvl up,eu stau on mult ca sa fac level ,si altii afla de la admini/gm cu care sunt prieteni cand se da lvl up si pac s-au scos,eu acum trebuia sa am level 33.Nu este corect ce faceti voi aici ,si pentru hateri: Da ma oftic

Link to comment
Share on other sites

Sa dus vremea cand nici nu contau bani`.... copii de 12 anii isi petrec copilaria in pc , spargandul la fiecare 'kill'. Aia a fost maxim , sa stai de la 10 dim pana seara la 10`=))) wtf , daca de Craciun stati acasa si va bateti cu pc-ul e clar , pocaitiva . +1 kwaiee`:).

Sa dat lvl up ?:)) Dati si lui Messi , ca plange`:(

Link to comment
Share on other sites

da ma eu tot nu inteleg ce atata taraboi pe aici

s-a dat level up, un disperat se pare ca nu a primit, a facut topic, ca cine stie, poate ii surade norocu sa primeasca si el

spuneti-mi unu ce-i asa special ca x are lvl 100 si tu ai lvl 20? care-i diferenta? ca pe ala il stie toata lumea si pe tine nimeni?

last post ca imi fac numai pacate acuma de craciun..

Link to comment
Share on other sites

S-au dat anunturi pe messenger , jucatorii s-au chemat intre ei pentru a fi cat mai multi pe server si pt a putea primi cadoul . Nu imi vine sa cred ca nici unul din prietenii tai nu a fost pe server sa te anunte in legatura cu eventul . Nu intotdeauna e vorba de umplerea serverului ci acum , din ceea ce cred eu , NightWish a vrut sa dea cadoul multor jucatori si tocmai de aceea ne-a pus sa ne chemam intre noi pe server . Daca nu dorea sa dea cadoul tuturor putea pur si simplu sa intre pe server si sa nu anunte nimic , doar sa dea level-ul si sa iasa.Sincer , nici eu nu am fost in joc aproape deloc ieri , am stat pe messenger si m-a sunat un amic sa intru pe server ca este un "MEGA-EVENT" la care se dau 3lvl up , care s-a sfarsit cu 5lvl up. Totusi , nu inteleg de ce sunteti atat de suparati . Poti avea si level 10 si foarte putini bani si sa te distrezi pe server cu prietenii , ca doar de asta e facut jocu' , nu e facut sa ai cel mai mare level si cei mai multi bani.Nu transforma jocul dintr-o placere intr-o grija , responsabilitate ( adica atunci cand te gandesti la sa-mp , nu te gandi ca si cum ai avea nevoie sa intri doar ca sa iei rp-uri , sa faci level, bani ci gandeste-te ca la o sursa de distractie : un war , un event , poti curse cu masini cu prietenii , poti alerga de politie facand db , te poti distra in multe moduri.)

Link to comment
Share on other sites

Da dar ar fi frumos acum sa se faca un topic in care sa postezi dupa un model si sa primesti si tu Level up ,e chestia ca sunt cadouri ,care cred ca toti ar trebui sa se bucure de ele.Daca nu e asa ,mai bine nu le mai da ,ca nu mai are niciun farmec sa vezi ca tu stai sa joci si altu care intra din an in paste intra atunci si primeste level si ce mai se da...

Link to comment
Share on other sites

Guest Mihai Razvan

Sper sa nu putem recupera si cei care nu am fost ON acele PD`uri, daca nu, nu, asta e. Va mai fi si la anu :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...