Jump to content
Kane

Ce vreti sa va aduca Mos Craciun?

Ce vreti sa va aduca Mos Craciun?  

131 members have voted

  1. 1. Ce vreti sa va aduca Mos Craciun?

    • Bani
      26
    • Un upgrade
      30
    • Un joc (specificati care)
      6
    • Un topmodel (specfifcati cine)
      14
    • Un Mazda RX 8
      12
    • O excursie (unde?)
      3
    • Snowboard
      1
    • Un telefon mobil (marca)
      6
    • Nimic (am fost un bad boy / a bad girl)
      2
    • Altceva (ce?)
      24


Recommended Posts

Guest puiahappy

Eu dupa cum am si votat as dori altceva decat lista din care se putea alege. Bine nu zic ca un monitor de 21" sau un DVD-RW nu ar fii acceptabil dar eu as renunta la toate astea in favoarea unui vis : Sa ma trezesc dimineatza, sa aprind calculatorul, sa dau un search pe Google si sa imi raspunda Textul dumneavoastră - Microsoft Windows - nu a fost găsit în nici un document. Nu au fost găsite pagini care să conţină "Microsoft Windows". Dupa care sa repet cautarea cu aceleasi rezultate pe Yahoo! si pe Alta Vista :rolleyes:

Cred ca mai sunt multi de acord cu mine. Nu ? :blink: FLAMEMS.GIF

Link to comment
Share on other sites

My WISH list:

1. CableLink 12GB

2. nice PC

3. 10% of Bill Gates money

Checking list...

1. OK

2. OK

3. still wishing...please wait...

:D

Da o mica schimbare:

1.Fibra optica astral

2.Ultimul racnet in domeniu calculatoarelor

3.E aici m-as multumi si cu 1% asta ar insemna 570000000$.De fapt asta ar trebui sa fie prima dorinta dar cum nu e posibil... <_< <_<

4.Multa sanatate la toti!

Checking list ...

1.OK

2.OK

3.IMPOSIBLE

4.STILL WISHING PLEASE WAIT(FOREVER!) :D :D

Link to comment
Share on other sites

virus_luci ... esti modest din fire ... Nu ne dorim toti la un loc ce iti doresti tu ...  :lol:

iar vorbesti mult si prost .... nu te-a intrebat numeni parerea despre altii k asa puteam comenta fiecare .... ci te-a intrebat ce vrei sa-ti aduca mosu

dar to mereu OFF TOPIC---ATAT STII..... dak merit ce-mi doresc asta e ... AM CU CE :)

Link to comment
Share on other sites

Cred ca mai sunt multi de acord cu mine. Nu ? :blink: FLAMEMS.GIF

Nu. E usor de zis ca Windows are multe buguri si iti vine sa-ti dai cu el in cap, dar altceva nu e de folosit. Daca vrei sa inveti Linux, treci la treaba, daca deja il stii si il folosesti nu vad ce treaba mai ai cu existenta Windows-ului in acest caz. Sa nu uitam ca marea explozie a calculatoarelor, si faptul ca poti face astazi tot ce iti doresti pe el, ca orice maimuta poate sa dea doua clickuri sa intre intr-un program, e din cauza Microsoft-ului si a sistemelor lor de operare. Sau tu preferi sa schimbi directoarele cu cd, si ca sa le stergi sa intri in fiecare si sa te chinui cu dir /p sau alte bazaconii? Indiferent de toate scandalurile de preturi mari, monopol, erori, incompatibilitati, 90% din planeta foloseste Windows si fara el n-am mai fi fost pe forumul asta azi.

Link to comment
Share on other sites

Nu. E usor de zis ca Windows are multe buguri si iti vine...

De acord cu nwradu, prea multi se hazardeaza sa faca Windows-ul de kko prin afirmatii nefondate. Sunt multe argumente in favoarea Linux-ului dar are si Windows-ul partile lui bune. (ex: usor pentru incepatori).

Va rog sa continuati cu posturi ON-TOPIC.

Link to comment
Share on other sites

De cand eram mic copil am incerat sa aflu adevaratul mister a lui MOS CRACIUN; am incercat sa aflu ce la determinat sa faca acest lucru(sa aduca cadouri copiilor) si nu in ultimul rand sa aflu adevarata sa identitate.

Totul a fost in zadar pana in momentul de fata cand am aflat ca MOS CRACIUN este alex.

(sper sa nu fie o gluma proasta)

Craciun fericit tuturor!

Link to comment
Share on other sites

Sti ceva pe mine nu m-ar deranja tot ce ai sctis mai sus inafara de nimic.Dar asta as merita ca ma fost un bad boy.Dar sa nu ii spui lui mos Cracium da.Daca ii spui iti garantez ca n-o sa mai apuci Craciunul urmator. :ph34r: :ph34r: :ph34r:

:ph34r: :ph34r: :ph34r: And a mary Chratmas :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

k, elf soldier shy olimpiu14 sunt cumva de la lic. pedagogic? k dak da, SUNT ku ei in cls!(deci asta era faza cu nick-urile alea idioate scrise p bank lor!)

Link to comment
Share on other sites

dak tot am intrat, sa-mi spun shy yo dorintzele... pai, d la moshu ash vrea in primu' rand... sincer? sa nu-mi schimbe nimik din c e acum in viatza mea... sa fie totul for ever&ever asha cum e...pentru k e...damn! e asha cum mi-am dorit tot ceea c am! incepand d la prietenii mei shy pana la nr. d la pantof p kre il port! Shtii, nu e perfect, dar kteodata...frumusetzea lucrurilor nu consta in perfectziunea lor-ci dimpotriva- in micile lor defectziuni, kre itzi amintesc k d fapt... traieshty... dak totul ar fi perfect, n-ar mai exista bucurie, nici bunatate, nici... sperantza...

K, iar devin prea filozofik, shy acuma, cand incep sa citesc ce-am scris, chiar eu ma speriu smile.gif Asha k ar trebui sa km inchei...

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...