Jump to content
Kane

Ce vreti sa va aduca Mos Craciun?

Ce vreti sa va aduca Mos Craciun?  

131 members have voted

  1. 1. Ce vreti sa va aduca Mos Craciun?

    • Bani
      26
    • Un upgrade
      30
    • Un joc (specificati care)
      6
    • Un topmodel (specfifcati cine)
      14
    • Un Mazda RX 8
      12
    • O excursie (unde?)
      3
    • Snowboard
      1
    • Un telefon mobil (marca)
      6
    • Nimic (am fost un bad boy / a bad girl)
      2
    • Altceva (ce?)
      24


Recommended Posts

powersurge ... mai posibila e dorinta cu banii lu` gates ... decat a ta cu threaduri stupide :lol: : d : d :lol:

Eu mi-am dori .....

Dorintze

Monitor PHILIPS 19` . SUpeR DuPeR FLaT .... ||| Se indeplineste Joi .. :P

Mouse Logitech MX 510 ||| S-a indeplinit alantaieri :P

Carcasa Chembro Gaming Bomb ||| Not yet ...

Barton 2800+ ||| Not yet ...

512 DDRAM ( am 256 ) ... :P ||| Not yet ...

LoL ... la mine Mo $ $ $ u ` tre sa fie bogat rau ... :D

P.S : Aia care vor fete ... sa se duca frate in Dubai , Thailanda , Malaezia ... ce draq ....

:P

Link to comment
Share on other sites

Guest DiabloQFDB

Ciudat. Majoritatea vor un upgrade. Se vede ca stam prea mult in fata calculatorului (si pe forumuri :P).

Pai si eu vreau un mic upgrade: un GeForce FX 5700 sau mai bun :).

Spar ca are Mosu asa ceva...

Link to comment
Share on other sites

Eu mi-as dori fericire, liniste sufleteasca si un trai decent pentru mine familia mea si pentru toata tara asta.

Daca e s-o dau pe partea materiala ar fi prea multe.

Sau hai sa incerc: as vrea puterea sa imi pot pune in practica ideile si sa pot sa imi impinesc singur aceste nevoi/dorinte.

---------------------------------------------------

Sa isi cunoasca romanii drepturile si sa nu se mai lase batjocoriti pe banii lor, sa nu mai poata toti sa isi bata joc de ei.-----------> ce vise.. <_<

Link to comment
Share on other sites

Se apropie Craciunul si pana in momentul de fata majoritatea ati votat pentru un upgrade la calculator. :)

Va avea mosu` n traista numa` gi i forsuri, amedeuri si alte magaoaie. :lol:

Felicitari lui puiuraul, subscriu celor spuse de el si va doresc tuturor sa va puteti indeplini singuri dorintele de Craciun.

Link to comment
Share on other sites

Sunt mai modest .De fapt la 30 nu mai vri nici gacigi, nici masina , si nici alte bazaconii.

Mai bine un upgrade. Celelalte au trecut deja . Sunt fumurile tineretii. Mai greu cu upgrad-ul cand treb. sa imparti banii cu copiii. Asa ca ar merge un DVD-RW, au o camera dig. nu? ;)

Link to comment
Share on other sites

Cu un an in urma am cunoscut o fata ... draguta ... pe draq ... e cea mai frumoasa fata pe care am vazut-o vreodata (prietenii ma contrazic, chiar ma-njura ca zic asta :lol: , probabil asa o vedeam din cauza ca tot timpul cand ma uitam la ea ameteam si nu mai stiam de mine).

M-am certat cu ea exact cu 2 saptamani inainte de ziua ei.

In acele 2 saptamani mi-am dat seama ca reprezenta totul pt mine.

De ziua ei nu stiam ce sa fac, sa o sun sau sa nu o sun, pana la urma m-am decis sa n-o sun, eram foarte suparat si stateam sa ma joc cu Underground (ce idot).

Am avut parte de cea mai mare surpriza din viata mea: M-A SUNAT :) si mi-a spus ca vrea sa ne impacam. In ziua aia mi s-au implinit toate dorintele pe care nu credeam ca o sa se implineasca nici macar in 5 ani (11 in total).

N-a trecut nici macar o saptamana si iar am facut prostii, iar dupa o saptamana am facut-o sa planga IAR.

In fiecare zi ma gandeam la ea, eram mult prea distrus sa fac altceva, trebuia sa invat pt restantele pe care le facusem din cauza ca m-am certat cu ea tocmai in sesiune si nu mai puteam sa inva, apoi mi-am bagat cablelink ca sa am cu ce sa-mi ocup timpul si sa nu ma mai gandesc la ea, dar ... degeaba.

Nimeni nu ma crede ca sunt cea mai idioata fiinta de pe planeta, voi ce credeti?

Nu m-am mai intalnit cu ea de peste 5 luni :(

Asa ca nu mai fiti idioti si nu mai cereti mosului sa va aduca $ sau calc performante sau masini, pt ca singurul lucru de care o sa va bucurati in viata e momentul cand cel pe care-l iubiti e langa voi.

Singurul lucru pe care mi-l doresc e sa o pot uita sau sa o mai vad macar o data.

Cer prea mult? :(

TE ASTEPT MOSULE!!!

VINO CHIAR ACUM DACA POTI!!! :D

PS: sunt doar un idiot, nu ma bagati in seama

Link to comment
Share on other sites

De ziua ei nu stiam ce sa fac, sa o sun sau sa nu o sun, pana la urma m-am decis sa n-o sun, eram foarte suparat si stateam sa ma joc cu Underground (ce idot).

....

apoi mi-am bagat cablelink ca sa am cu ce sa-mi ocup timpul si sa nu ma mai gandesc la ea, dar ... degeaba.

....

Singurul lucru pe care mi-l doresc e sa o pot uita sau sa o mai vad macar o data.

Cer prea mult? :(

Ei uite si un post foarte diferit de restul de "vreau bani si placi de Craciun". Ce pot sa zic, daca le ziceai la RDS de ce te abonezi la Cablelink se cruceau si ei :blink:

Nu ceri multe (ma rog, sunt multi care cer asta si nu pare asa simplu de facut), dar as zice ca situatia nu depinde de Mos Craciun, ci de tine...

Eu vreau un DVD-Writer...

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...