Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Zaicooo

Culmea

Recommended Posts

eu prima data cand am intrat in topicul ala am crezut ca e o gluma, dar acum imi dau seama ca soare chiar dorea ca acel player sa primeasca ss. culmea prostiei, mai sunt si colegi de guild/aly, sa iti fie rusine soare, eu ti-as da x :))

Link to comment
Share on other sites

Salut.

Cand am citit si eu topicul, am crezut ca e o gluma, dupa am realizat ca nu e gluma. :blink:

Una e cand vrei sa faci o gluma unui amic si alta e sa postezi aberatii, si cum orice greseala se plateste, el a platit-o scump. Omu din greseli invata, altadata se va gandi mai bine cand si ce va posta.

Oricum a fost cea mai tare "plangere" pe care am vazut-o eu pe linkmania. :cool: si la mai mare soare. Vezi ce fac manele din neuroni? (e retorica intrebarea) :)

Link to comment
Share on other sites

ma vere iti dai seama ca a fost la misto topicul =))) doamneee.. doar nu imi postam din guilda si pt asa ceva:)))) dar am facut topic la banati ca sa ii dau peste nas lu kiite sa vada ca nu imi da pe buna dreptate nefondata pe asa ceva..

Ma inteleg f bine cu Dark0s

off slabi va am chiar in halu asta ma credeti ..

Ziceti mi si mie printr un pm cum fac sa intru si eu pe forum ca eu am blocat forumul ca mi a dat ss si pe cont de pe forum si numai merge sa intru deloc pe forum. imi zice "Board message " nu merge sa dau nici sing out ! . acuma nu postez de pe pc :(

P.S : Ca sa vedeti ca sunt baiat bun imi urez Sarbatori Fericite >:D< :D

Link to comment
Share on other sites

ma vere iti dai seama ca a fost la misto topicul =))) doamneee.. doar nu imi postam din guilda si pt asa ceva:)))) dar am facut topic la banati ca sa ii dau peste nas lu kiite sa vada ca nu imi da pe buna dreptate nefondata pe asa ceva..

Ma inteleg f bine cu Dark0s

off slabi va am chiar in halu asta ma credeti ..

Ziceti mi si mie printr un pm cum fac sa intru si eu pe forum ca eu am blocat forumul ca mi a dat ss si pe cont de pe forum si numai merge sa intru deloc pe forum. imi zice "Board message " nu merge sa dau nici sing out ! . acuma nu postez de pe pc :(

P.S : Ca sa vedeti ca sunt baiat bun imi urez Sarbatori Fericite >:D< :D

Sincer? Nu s-a inteles nimic din reply-ul tau... dar cu teste de asemenea natura la adresa unui membru din staff, nu tine vrajeala, te-ai ars. :)

Bun daca folosesti Mozzila FireFox, te invat eu cum sa poti intra de pe calculatorul tau. Click sus stanga ta " FireFox", selectezi "Optiuni", o sa se deschida optiunile, selectezi "Confidentialitate", dupa selectezi "Curata istoric recent" sau "Stergeti anumite cookie-uri" cauti linkmania in istoric si stergi, dai click si gata, vei putea sa te loghezi cu un user ce nu are suspend, dar vezi ca asta atrage dupa sine banarea contului pentru clona. O faci pe riscul tau.

La celalalte browsere, nu am gasit...

Hai sa fiu buna in spiritul sarbatorilor de craciun. :)

P..S Ai fost dur, asta te-a costat. :D

Link to comment
Share on other sites

ma vere iti dai seama ca a fost la misto topicul =))) doamneee.. doar nu imi postam din guilda si pt asa ceva:)))) dar am facut topic la banati ca sa ii dau peste nas lu kiite

La cat te duce pe tine capul te credem in stare. Oo

Link to comment
Share on other sites

ma vere iti dai seama ca a fost la misto topicul =))) doamneee.. doar nu imi postam din guilda si pt asa ceva:)))) dar am facut topic la banati ca sa ii dau peste nas lu kiite

La cat te duce pe tine capul te credem in stare. Oo

+1 :))

Link to comment
Share on other sites

hai ca-i culmea prostiei asta :)

un warn considerabil (20-30%) ar fi fost justificat (pentru a sanctiona spam-ul) dar sa dai suspend in game...

voi nu va ganditi ca in afara de a beli ochii in timp ce niste caractere repeta iar si iar si iar si iar si iar si iar iar folosind niste spell-uri + chat nu prea ai ce face? omul se mai amuza (nu cred ca sunt etaloane de o moralitate neindoielnica pe aici incat sa zica ca e o gluma de prost gust sau nu)...

a uitat domnisoara kitte cand o ardea pentru functia de moderator sau un post de gm pe acolo? :) acum e fumeie "serioasa" si inacrita (nu ca ai fi fost altfel -_- )?

nu ma lua cu rahaturi gen dovedit si alte cacaturi ca stii foarte bine ce-ai luat intre craci sau in gura

inca stau si ma gandesc cu stupoare, uimire, sila, cum vreti voi sa-i ziceti... CUM MAMA NAIBII AM ACTIVAT EU IN COMUNITATEA ASTA ~3-4 ANI?

sunt niste oameni "palaria jos" aici, dar sunt foarte foarte putini... insa restul, vai de oole mele :)

Link to comment
Share on other sites

ma vere iti dai seama ca a fost la misto topicul =))) doamneee.. doar nu imi postam din guilda si pt asa ceva:)))) dar am facut topic la banati ca sa ii dau peste nas lu kiite

La cat te duce pe tine capul te credem in stare. Oo

+1 :))

Link to comment
Share on other sites

Cei care nu inteleg conceptul de plangere nefondata si/sau spam la Plangeri/Banati sunt invitati sa reciteasca regulamentul.

Sarbatori fericite :tiphat: si nu mai lasati jocul asta sa va strice zilele. Daca nu este for fun, mai bine jucati altceva.

Closed.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...