Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

MoonBlade

Stationare

Recommended Posts

Intrebarea mea este: unde e poza 0000

Ascunzi cumva un meet pl sau ai asteptat sa dispara muautoclicker v3000

ca vad ca mobi stau gramada acolo pe cineva

Link to comment
Share on other sites

Intrebarea mea este: unde e poza 0000

Ascunzi cumva un meet pl sau ai asteptat sa dispara muautoclicker v3000

ca vad ca mobi stau gramada acolo pe cineva

http://www.imagebam.com/image/a246cc163654017

nu prea inteleg de ce nu puteti fi fairplay..in fine

Link to comment
Share on other sites

Guest GrimmReaper

daca te uiti cu atentie in printul lui Raphael o sa observi ca mobi sunt adunati pe cineva acolo si nu e el acela e Pectoral, iar in poza min 00 probabil se vede ca Pectoralu era deja acolo

de asta nici nu a pus poza, oare are impresia ca toata lumea e...? eu zic ca merita un ss pentru inducere in eroare

Link to comment
Share on other sites

cei neimplicati abtineti-va de la comentarii si lasa-ti pe cei in masura sa isi faca treaba!

Fii fairplay si retrage .

No Hard Feelings :tiphat:

de ce sa retrag?eu nu sunt fairplay?sau voi care ati sarit toti pe mine?care e soarecele si care e pisica?

Link to comment
Share on other sites

Sunt Pectoralul

Acu sti nah cer si poza "00" sa vedem meet

atunci de ce poza cu tarc e urcata de alt user?tu nu stii sa o faci?sau ai cont clona care e din ele?

Ma rugat pe ally sa postez pentru el ca nu poate, ce te ataci in halu asta, stai si asteapta decizia, eu off . :readthis:

Link to comment
Share on other sites

Sunt Pectoralul

Acu sti nah cer si poza "00" sa vedem meet

atunci de ce poza cu tarc e urcata de alt user?tu nu stii sa o faci?sau ai cont clona care e din ele?

Ma rugat pe ally sa postez pentru el ca nu poate, ce te ataci in halu asta, stai si asteapta decizia, eu off . :readthis:

si..culmea reply a putut sa dea,poza nu a putut urca..era prea greu sa o faca.am inteles,totusi frumos era sa spui ca postezi pentru el nu crezi?

Link to comment
Share on other sites

Acum poti sa retragi nu ??

Ca am plecat... si nu am chef sa am dusmani...

Retrage...

Ms ;)

Sa retrag!?Presupun ca glumesti..dupa ce ca aduci inca 2 pe langa tine,te porti si urat ai pretentia sa retrag?Plangerea ramane valabila indiferent de decizia data de moderator.O seara buna!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...