Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

KooX

Afk tarc BK

Recommended Posts

Se cunoaste problema cu Gunit , stai linistit ca nu va scapa nepedepsit. Iar in cazul tau ti-am explicat si in joc, daca stiai ca nu vei sta in fata calculatorului de ce ai mai lasat caracterul sa traga?

Link to comment
Share on other sites

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=428501&view=findpost&p=6095957

Gunit si EliTe au ceva program care le iese din joc la intrebari de afk , nush faceti ceva ori le dati suspend acu pentru programe ajutatoare (se vede clar asta pentru ca nu e prima data) ori modificati regulamentul , mai exact modalitatea de intrebare

e prea de tot , se mai si bat cu pumnu in piept ca HH sunt curati cand ei de fapt sunt afk toata ziua si la razie programelul isi face treaba

Link to comment
Share on other sites

Koox pai daca tie iti vine sa mergi la baie gata stai sa opresti charul? Sa faci pe tine?

Intrebarea asta am vrut si eu s-o adresez, daca el joaca mu si are nevoie de un wc, de o tigare, de pus masa etc. inchide jocul, opreste charul din dat?

Si da, puteam sa-l opresc, dar fusesem on toata ziua, am alte poze care sa arate si pana la vizita eram on, atata inainte cat si dupa. Si ti-am zis, cand am venit la calc, aveam party, pana sa duc mouseul pe ok sau cancel ca sa zic, da, nu, am luat dc. Sunt sigur, ferm convins ca Gunit nu va lua ss pentru chestia asta niciodata, sau in cazul in care va lua, va fi peste cateva saptamani bune, luni. Joc curat si cu ss/joc murdar dar cu rr.... cam asta este aici.

Multumesc si sper ca cel care va inchide sa se gandeasca inainte de a sanctiona si cum ar face ca player.

Succes

PS: daca este nevoie, pot pune poze si dinainte de razie, sa se vada ca am fost on.

Link to comment
Share on other sites

Se cunoaste problema cu Gunit , stai linistit ca nu va scapa nepedepsit. Iar in cazul tau ti-am explicat si in joc, daca stiai ca nu vei sta in fata calculatorului de ce ai mai lasat caracterul sa traga?

Scuza-ma ca iti spun , dar tu citesti ce scrii ??

Eu personal de acum incolo cand sunt tarc bk si ma intrebi de afk , pana sa pui ultima intrebare dau ALT+F4 sau exit game !!!!

Sorry dar ati inceput sa aberati MUUUUULT !!

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Scuza-ma ca iti spun , dar tu citesti ce scrii ??

Eu personal de acum incolo cand sunt tarc bk si ma intrebi de afk , pana sa pui ultima intrebare dau ALT+F4 sau exit game !!!!

Sorry dar ati inceput sa aberati MUUUUULT !!

:tiphat:

tu esti prea prost ma da n-am ce sa iti cer doar esti din HHamsterZ

hai ca se intampla o data , de 2 ori sa pice netu/curentu la razie sa zicem... dar deja pentru Gunit si EliTe e obisnuinta cand e razie pac exit game la intrebarile de afk

oare a cata oara Gunit foloseste ceva "inedit" :))? asta ar trebui banat imediat la cate prostii a ttot facut

ca deh e o varianta mai noua de afk tools , asa poti sa fii plecat toata ziua si te doare la basca , cum intreaba adminul de afk cum iese din mu si pac ai scapat de ss

pai si nu e bataie de joc la adresa gmului care face razia? de ce sa fie iar HH mai presus de restu? sa le dea 60 pt programe macro bot

sincer nu iti recomand sa faci ce ai zis mai sus risti sa fii trecut pe lista selecta a potentialilor utlizatori de programel :whistle:

acum dupa ce ti-am desenat sper ca ai priceput

Link to comment
Share on other sites

Scuza-ma ca iti spun , dar tu citesti ce scrii ??

Eu personal de acum incolo cand sunt tarc bk si ma intrebi de afk , pana sa pui ultima intrebare dau ALT+F4 sau exit game !!!!

Sorry dar ati inceput sa aberati MUUUUULT !!

:tiphat:

tu esti prea prost ma da n-am ce sa iti cer doar esti din HHamsterZ

hai ca se intampla o data , de 2 ori sa pice netu/curentu la razie sa zicem... dar deja pentru Gunit si EliTe e obisnuinta cand e razie pac exit game la intrebarile de afk

oare a cata oara Gunit foloseste ceva "inedit" :))? asta ar trebui banat imediat la cate prostii a ttot facut

ca deh e o varianta mai noua de afk tools , asa poti sa fii plecat toata ziua si te doare la basca , cum intreaba adminul de afk cum iese din mu si pac ai scapat de ss

pai si nu e bataie de joc la adresa gmului care face razia? de ce sa fie iar HH mai presus de restu? sa le dea 60 pt programe macro bot

sincer nu iti recomand sa faci ce ai zis mai sus risti sa fii trecut pe lista selecta a potentialilor utlizatori de programel :whistle:

acum dupa ce ti-am desenat sper ca ai priceput

da , le place sa isi bata joc de voi , si vb frumos ca nici macar nu te-am bagat in seama pe tine !!!

demonstreaza tu ca au program ceva .... si da se intampla nu numai odata de 2 ori se intampla ori de cate ori e razie sa isi bata joc .

:nanana:

Link to comment
Share on other sites

nici nu trebuie sa demonstrez

frecventa cu care cei 2 smecherasi (Gunit si EliTe) iau "disconnect" taman in timpul raziei vorbeste de la sine , e clar un program ca nu ai cum sa pici mereu fix la razie cand te intreaba un admin de afk las-o naibii

Link to comment
Share on other sites

nici nu trebuie sa demonstrez

frecventa cu care cei 2 smecherasi (Gunit si EliTe) iau "disconnect" taman in timpul raziei vorbeste de la sine , e clar un program ca nu ai cum sa pici mereu fix la razie cand te intreaba un admin de afk las-o naibii

v-ati invatat sa primeasca lumea ss din vorbe !!

dovedeste-o si eu iti dau contu meu cu mal cu tot .

si doar atunci sa imi zici ca sunt prost si tu esti destept ! :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest .:AleX:.

cred ca un admin poate trece cu vederea din moment ce Zangetsu are printuri dinaintea raziei dupa..e destul un avertisment... daca la prins adminu cand statea pe wc :))

@Gunit si Elite nu vor lua ss pentru ca practic nu folosesc nici un program dar teoretic folosesc. Nu ai cum sa iei d/c la fiecare razie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...