Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Dinamovist4Ever

o intrebare

Recommended Posts

Ca sa nu se blocheze contul din prima, dupa ce primesc filmul va primi 99 daca a ridicat zen de pe jos.

Daca il blocam si reiese ca nu a cules zen sa nu stam sa-l deblocam, 1 zi in plus sau minus nu rezolva mare lucru.

+1

dar totusi nu te poti uita in log-uri sa vezi care dintre ei a cules zen mai exact?

Link to comment
Share on other sites

De ce ai dat 98 de zile si nu cont blocat pt falsificare de dovezi ?

linkul : http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=427896

pentru inapti ca tine si angel4ever care nu inteleg ca a fost o eroare de converter :

https://rapidshare.com/#!download|101l35|1154236976|DOVADA.avi|195488|R~29BFD4A15C153C49057167D1B267BE47|0|0

http://www.vplay.ro/watch/bafhmdib/

sa dat pana la urma decizia corecta, greseala mea a fost ca n-am observat ca primu converter a distrus filmu si daia parea ca sar misca zenu se manca culorile intre ele

Sper ca s-au lamurit toti copii care credeau ca eu n-am altceva ce face decat sa falsific filme sau poze

Link to comment
Share on other sites

n-are rost sa imi bat capul cu tn, sau u sa incerci sa te ridici la nivelul meu ca o sa faci o comotie cerebrala, sunt sigur de asta. vezi u playeri ca tn strica acest server. poate crezi ca e amuzant ce i-ai facut lui teo si chiar ai ras pe skype cu amici tai, dar nu uita roata oricat de patrata ar fi ea tot se mai intoarce o singura data.

auzi replyca "inapti". ma prost copiilor inrobit de regina incuiatilor, daca gandeai putin iti dadeai seama ca replay-ul meu anterior era in favoarea celui care are dreptate(in cazul asta este vb de tn) si nu un replay adresat tie, sau impotriva ta.

Link to comment
Share on other sites

n-are rost sa imi bat capul cu tn, sau u sa incerci sa te ridici la nivelul meu ca o sa faci o comotie cerebrala, sunt sigur de asta. vezi u playeri ca tn strica acest server. poate crezi ca e amuzant ce i-ai facut lui teo si chiar ai ras pe skype cu amici tai, dar nu uita roata oricat de patrata ar fi ea tot se mai intoarce o singura data.

auzi replyca "inapti". ma prost copiilor inrobit de regina incuiatilor, daca gandeai putin iti dadeai seama ca replay-ul meu anterior era in favoarea celui care are dreptate(in cazul asta este vb de tn) si nu un replay adresat tie, sau impotriva ta.

n-am ras cu nimeni pe skype ca n-us langos ca si tine, t3eo (bastia) a primit ce mi-a facut si el mie stie el topicu ala cu limbaj admin , eu stric srv? =))) eu joc din 2006 pe link si nu rup hackurile ca si voi nu uita harddisk spotu din kanturu 3 cum l-ai luat cu ajutoru lu HubaBuba care mi-a dat disconnect si dupa ai aparut tu pe spot ultimu meu reply aci un admin sa inchida

Link to comment
Share on other sites

n-are rost sa imi bat capul cu tn, sau u sa incerci sa te ridici la nivelul meu ca o sa faci o comotie cerebrala, sunt sigur de asta. vezi u playeri ca tn strica acest server. poate crezi ca e amuzant ce i-ai facut lui teo si chiar ai ras pe skype cu amici tai, dar nu uita roata oricat de patrata ar fi ea tot se mai intoarce o singura data.

auzi replyca "inapti". ma prost copiilor inrobit de regina incuiatilor, daca gandeai putin iti dadeai seama ca replay-ul meu anterior era in favoarea celui care are dreptate(in cazul asta este vb de tn) si nu un replay adresat tie, sau impotriva ta.

n-am ras cu nimeni pe skype ca n-us langos ca tine t3eo (bastia) a primit ce m-ia facut si el mie eu stric srv? =))) eu joc din 2006 pe link si nu rup hackurile ca si voi nu uita harddisk spotu din kanturu 3 cum l-ai luat cu ajutoru lu HubaBuba care mi-a dat disconnect si dupa ai aparut tu pe spot ultimu meu reply aci un admin sa inchida

ti-ai luat pk nu disconnect atunci, daca luati disconnect nu veneam eu la party. si nu inteleg de ce dai vina pe mn ca ti-am luat eu acel spot. daca te uiti bn in acele printuri facute chiar de tine ai sa vezi ca din momentul in care ai facut printul acela cu numele celui care ti-a dat pk si pana la sosirea mea pe spot sunt cam 15 min, nu vad de ce ma acuzi pe mine doar pentru faptul ca mi sa cerut sa vin phono la party.

te-ai schimbat mult adrian in ultimi 3 ani, nu mai esti acelasi om care ma ajutat sa fac lvl 345 de la 200 pe ultimul db 97d. sincer pana acum m-am abtinut sa nu te fac vedeta pe la plangeri doar pt faptul ca aveam o farama de respect fata de tine, dar daca tu tot continui sa te iei de mine o sa stricam prietenia si schimbam placa.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...