Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Bastia

ofer un cont cu set full +13 cu tot ce e nevoie pentru un sm +360bless - 420 soul

Recommended Posts

nu il dau la cineva pe care nu il cunosc, sorry.

lasati user cu care ati jucat pe db trecute, sau guild/ally

am un sm 5 rr pe suspend, cand iese suspendul nu aveti voie sa intrati cu el pe joc, il dau doar cuiva care vrea sa-si faca sm, nu sa dea setul la sell/trade, nu dau mailul, cine il vrea pe incredere bine, daca nu, nu e nici o problema.

contul contine set gs +13

a lk dd add ddi7 +13

p lk dd dsr add ddi7 +13

g dd hp add ddi7 +13

scut dd add ddi7 +13

b lk ref zen add +13

h lk hp add +13

wings lk hp7% +13

kundun staff lk speed mana8 add16 +13

doua ringuri dd hp + hp rec 2/1%

pend edr hp 3%

360 b

420 s

1020 sign

Daca stiti ca nu ati avut nici o legatura cu mine, nu il dau la oricine, cine a jucat cu mine pe db trecute, sa zica.

Rog fara spam, nu e topic de intrebari, de vanzare iteme, imprumutat set, etc.

Nu vreau nimic pentru cont, vreau doar fair play, fara suspenduri aiurea (scandaluri, vanatoare...)

Link to comment
Share on other sites

tu nu te-ai plictisit sa tot faci topicuri cu itemele tale? ne crezi ca nu suntem curiosi de tine? de 3 zile numa asta faci si la diverse si vanzari topicuri cu ce iteme ai tu am zis bine ca de tine a facut misto natura si la gandire si la infatisare :))

Link to comment
Share on other sites

Guest Interzisa

Rautaciosi sunteti. :)

Lasati omu in pace.

Bastia, pastreaza contul, itemele si gandeste-te bine in timpul celor 60 de zile, poate revii.

Acesta este un joc in care nu trebuie sa te implici emotional. Toti gresim si platim.

Noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

se poate un admin sa dea doua pauze la doi nesimtiti?

poate cineva vrea sa joace; acum inteleg ca va roade invidia, sunteti frsutrati, limitati si nu puteti mai mult, dar care este problema daca vreau sa dau contul la cineva? voiam sa las totul la cineva dar nu vrea sa joace, joaca alt joc, trebuia sa va bagati voi ca musca in lapte...

ady cand imi gasesti pe cineva mai praf decat tine, mai disperat de jocul asta decat tine, sa-mi spui, pai tu te consideri om matur cand poti sa suni pe cineva din joc si sa-i pui vesnica pomenirea la telefon!? Pari tu om sanatos mintal? cand ajungi sa faci asa ceva nu arata decat nivelul de disperare la care ai ajuns, deci intre " vestica pomenirea" si eu ca vreau sa las contul cuiva, de care a facut natura misto?

vesnica pomenire la telefon :coffee: :coffee: :coffee: , esti la cel mai josnic nivel de om si ai tupeul sa deschizi gura inca, esti atat de limitat incat nu meriti deloc atentie, esti un rahat in strada pe care il ocoleste toata lumea, de aia ai ajuns ca singura ta viata sa fie in MU, asa ca hai pa de pe topicul asta!

Link to comment
Share on other sites

tu nu vezi ba ca esti penibil deja? dute tare!

alt disperat de joc, daca pentru ady am explicat de ce este disperat, la tine e la fel de usor de explicat, esti un alt dependent care rezuma viata la un singur lucru: MU, de ce? Pai daca mai gasesti pe cineva pe server atat de disperat ca si tine incat sa faca cineva o greseala de scris pe global si in acelasi minut sa fie postat de tine!! Acelasi minut, cum ai vaut timp sa faci poza, sa o uploadezi, sa o postezi, e demn de record link mania! E caz unic, nu te obosi sa cauti, dependent de print si de orice posibilitate de a posta pe oricine doar pentru a-ti da atentie, deci cine este penibil?

stiu ca nu aveti si cer ceva imposibil, dar da-ti dovada de macar un gram de minte si nu va mai bagati in topicul asta, faceti o analiza a vietii voastre, vedeti ce rezuma (mu) si dupa mai veniti sa radeti de mine, un nou replay de la voi nu ar demonstra decat ca am perfecta dreptate si sunteti atat de limitati si frustrati incat nu puteti recunoaste adevarul!

Link to comment
Share on other sites

Guest (darkblade)

tu nu vezi ba ca esti penibil deja? dute tare!

alt disperat de joc, daca pentru ady am explicat de ce este disperat, la tine e la fel de usor de explicat, esti un alt dependent care rezuma viata la un singur lucru: MU, de ce? Pai daca mai gasesti pe cineva pe server atat de disperat ca si tine incat sa faca cineva o greseala de scris pe global si in acelasi minut sa fie postat de tine!! Acelasi minut, cum ai vaut timp sa faci poza, sa o uploadezi, sa o postezi, e demn de record link mania! E caz unic, nu te obosi sa cauti, dependent de print si de orice posibilitate de a posta pe oricine doar pentru a-ti da atentie, deci cine este penibil?

stiu ca nu aveti si cer ceva imposibil, dar da-ti dovada de macar un gram de minte si nu va mai bagati in topicul asta, faceti o analiza a vietii voastre, vedeti ce rezuma (mu) si dupa mai veniti sa radeti de mine, un nou replay de la voi nu ar demonstra decat ca am perfecta dreptate si sunteti atat de limitati si frustrati incat nu puteti recunoaste adevarul!

esti penibil ba , de 1luna pleci, da pleaca odata nu fi terminat.tinete de cuvant si fama sa-mi fi dor de tine

Link to comment
Share on other sites

se poate un admin sa dea doua pauze la doi nesimtiti?

poate cineva vrea sa joace; acum inteleg ca va roade invidia, sunteti frsutrati, limitati si nu puteti mai mult, dar care este problema daca vreau sa dau contul la cineva? voiam sa las totul la cineva dar nu vrea sa joace, joaca alt joc, trebuia sa va bagati voi ca musca in lapte...

ady cand imi gasesti pe cineva mai praf decat tine, mai disperat de jocul asta decat tine, sa-mi spui, pai tu te consideri om matur cand poti sa suni pe cineva din joc si sa-i pui vesnica pomenirea la telefon!? Pari tu om sanatos mintal? cand ajungi sa faci asa ceva nu arata decat nivelul de disperare la care ai ajuns, deci intre " vestica pomenirea" si eu ca vreau sa las contul cuiva, de care a facut natura misto?

vesnica pomenire la telefon :coffee: :coffee: :coffee: , esti la cel mai josnic nivel de om si ai tupeul sa deschizi gura inca, esti atat de limitat incat nu meriti deloc atentie, esti un rahat in strada pe care il ocoleste toata lumea, de aia ai ajuns ca singura ta viata sa fie in MU, asa ca hai pa de pe topicul asta!

totusi cu cine te certi? auzi vesnica pomenire :)) doamne esti cu capu ? daca ai probleme iti recomand un doctor de aci din Timisoara cred ca pentru cazu tau nici nu-ti ia bani ca esti un ultima faza si inca odata iti spun nu suntem curiosi de itemele tale care le postezi zilnic nu-ma ca sa te afli in treaba ;)

Link to comment
Share on other sites

tu nu vezi ba ca esti penibil deja? dute tare!

alt disperat de joc, daca pentru ady am explicat de ce este disperat, la tine e la fel de usor de explicat, esti un alt dependent care rezuma viata la un singur lucru: MU, de ce? Pai daca mai gasesti pe cineva pe server atat de disperat ca si tine incat sa faca cineva o greseala de scris pe global si in acelasi minut sa fie postat de tine!! Acelasi minut, cum ai vaut timp sa faci poza, sa o uploadezi, sa o postezi, e demn de record link mania! E caz unic, nu te obosi sa cauti, dependent de print si de orice posibilitate de a posta pe oricine doar pentru a-ti da atentie, deci cine este penibil?

stiu ca nu aveti si cer ceva imposibil, dar da-ti dovada de macar un gram de minte si nu va mai bagati in topicul asta, faceti o analiza a vietii voastre, vedeti ce rezuma (mu) si dupa mai veniti sa radeti de mine, un nou replay de la voi nu ar demonstra decat ca am perfecta dreptate si sunteti atat de limitati si frustrati incat nu puteti recunoaste adevarul!

esti penibil ba , de 1luna pleci, da pleaca odata nu fi terminat.tinete de cuvant si fama sa-mi fi dor de tine

mda, era logic, cu un vocabular prea sarac pentru a veni cu ceva mai inteligent, nu ai dat dovada ca poti mai mult, pentru ca nu poti!

stiu ca nu aveti si cer ceva imposibil, dar da-ti dovada de macar un gram de minte si nu va mai bagati in topicul asta, faceti o analiza a vietii voastre, vedeti ce rezuma (mu) si dupa mai veniti sa radeti de mine, un nou replay de la voi nu ar demonstra decat ca am perfecta dreptate si sunteti atat de limitati si frustrati incat nu puteti recunoaste adevarul!

stii ceva? de ce sa plec? uite ca nu plec, daca nu joc nu inseamna ca pot sa te fac sa te faci singur limitat, dar rau de tot, prin proprile tale replayuri! NU PLEC! :) ma amuza prostia voastra, asa ca de ce sa nu rad daca imi dai motive!

P.S. tu vezi peste cate clase ai sarit? daca le-ai terminat si alea 8, gramatica ta te da de gol, off, am uitat, stiu: nu poti mai mult!

Link to comment
Share on other sites

Guest BlackH@nd

bastia nu te lasa... :banghead:

nu ne cunoastem ... am stat doar pe la inceputul db la un pt dar din ce ai postat pe forum pari a fi ok...daca te lasi ei castiga, iar contul nu poti sa-l lasi cuiva pe care il stii doar din joc...o sa ramai si fara iteme....si fara cont....

60 de zile trec repede....considera-l un concediu binevenit ;)

eu sper sa ramai si sa le faci celor de mai sus viata interesanta

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

totusi cu cine te certi? auzi vesnica pomenire :)) doamne esti cu capu ? daca ai probleme iti recomand un doctor de aci din Timisoara cred ca pentru cazu tau nici nu-ti ia bani ca esti un ultima faza si inca odata iti spun nu suntem curiosi de itemele tale care le postezi zilnic nu-ma ca sa te afli in treaba ;)

te cred ca iti e rusine de tine, nu poti recunoaaste asa ceva, sunt multi pe server care stiu asta si stiu ca esti limitat rau de tot! :)

iar daca nu erai curios de itemele mele, nu te bagai singur aici, deci daca nu esti curios, nu este decat o singura explicatie: esti frustrat!

dute si lasane bastia, suntem satui de specimene ca si tine, fara viitor

italieni prosti fara viitor

:)) =))

na uite, cum sa poti sa te abti si sa nu razi cand ii vezi cat sunt de prosti :)) =))

ia da un google la Corsica, sa vezi ce de Italia mai apartine :))

si tu ai sarit clase, bravo, mai sunteti multi limitati care vreti sa va dati singuri in spectacol, presimt ca voi rade cu pofta toata seara asta! :beer:

Link to comment
Share on other sites

si totusi cand pleci?

off, daca esti asa insistent, nu mai plec defel, ma reapuc si in joc cred, merci! doar datorita insistentei tale!

zicea potion girl ca le vrea :-? dai pm

:D, ee, numai ce am vazut ca sunt unii useri care insista sa revin, deci nu le vand la fetita aia, ma reapuc curand :)

Link to comment
Share on other sites

te asteptam.

sincer, fara ironie sau ceva, chiar m-am reapucat, bastiaSM, m-ai facut sa vad defapt ca nu vreau sa ma las, voi juca mai putin, dar voi juca, deci merci

si tot sincer, vreau sa termin orice discutie in contradictoriu cu tine sau alti, poate am exagerat prin cuvinte dar si voi ati provocat, vreau sa joc de placere, nu caut discutii, eu declar pace si nu mai zic nimic negativ de nimeni, nu vreau decat sa o iau de la 0 si sa nu poarte nimeni pica pe mine, bafta in joc si real life.

topic close!

Link to comment
Share on other sites

Guest (darkblade)

te asteptam.

sincer, fara ironie sau ceva, chiar m-am reapucat, bastiaSM, m-ai facut sa vad defapt ca nu vreau sa ma las, voi juca mai putin, dar voi juca, deci merci

si tot sincer, vreau sa termin orice discutie in contradictoriu cu tine sau alti, poate am exagerat prin cuvinte dar si voi ati provocat, vreau sa joc de placere, nu caut discutii, eu declar pace si nu mai zic nimic negativ de nimeni, nu vreau decat sa o iau de la 0 si sa nu poarte nimeni pica pe mine, bafta in joc si real life.

topic close!

nu am treaba ta , dar ai inceput sa devi penibil cu topicurile astea

Link to comment
Share on other sites

Rautaciosi sunteti. :)

Lasati omu in pace.

Bastia, pastreaza contul, itemele si gandeste-te bine in timpul celor 60 de zile, poate revii.

Acesta este un joc in care nu trebuie sa te implici emotional. Toti gresim si platim.

Noapte buna.

Esti chiar penibila.

:gun: :gun: :crybaby: :crybaby:

Link to comment
Share on other sites

te asteptam.

sincer, fara ironie sau ceva, chiar m-am reapucat, bastiaSM, m-ai facut sa vad defapt ca nu vreau sa ma las, voi juca mai putin, dar voi juca, deci merci

si tot sincer, vreau sa termin orice discutie in contradictoriu cu tine sau alti, poate am exagerat prin cuvinte dar si voi ati provocat, vreau sa joc de placere, nu caut discutii, eu declar pace si nu mai zic nimic negativ de nimeni, nu vreau decat sa o iau de la 0 si sa nu poarte nimeni pica pe mine, bafta in joc si real life.

topic close!

esti SM3CH3R FR4T3 tu si tigani din franta, lasane te rog!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...