Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Zaicooo

Intrebare

Recommended Posts

De cand a aparut programul asta e foarte greu sa mai reusesti sa mai faci o preluare.

Intrebarea mea care e.. putem sa incercam "sa pacalim" programul, adica spre exemplu cand ma duc la cineva sa ii fac preluare, daca scriu de exemplu "z.aco a.fk?" este corect? Sau nick-ul nu trebuie schimbat sub nicio forma.

Link to comment
Share on other sites

De cand a aparut programul asta e foarte greu sa mai reusesti sa mai faci o preluare.

Intrebarea mea care e.. putem sa incercam "sa pacalim" programul, adica spre exemplu cand ma duc la cineva sa ii fac preluare, daca scriu de exemplu "z.aco a.fk?" este corect? Sau nick-ul nu trebuie schimbat sub nicio forma.

cam greu devina e cel ce l-a lansat pe server adica ***** pe serveru lu *****e blocat afk tools-u nare momentan cine sa se ocupe de securitatea serverului cum se ocupa pe srv lu ***** ca sar bloca aproape toate

Link to comment
Share on other sites

De cand a aparut programul asta e foarte greu sa mai reusesti sa mai faci o preluare.

Intrebarea mea care e.. putem sa incercam "sa pacalim" programul, adica spre exemplu cand ma duc la cineva sa ii fac preluare, daca scriu de exemplu "z.aco a.fk?" este corect? Sau nick-ul nu trebuie schimbat sub nicio forma.

cam greu devina e cel ce l-a lansat pe server adica Old_BK pe serveru lu bommey e blocat afk tools-u nare momentan cine sa se ocupe de securitatea serverului cum se ocupa pe srv lu boomey ca sar bloca aproape toate

prea putin conteaza cine e de vina si ce se intampla pe alte servere decat linkmania, eu vreau sa stiu daca e corecta intrebarea asta "z.aco a.fk?" intr-o preluare, nick-ul corect fiind, evident, Zaicooo.

Link to comment
Share on other sites

Nu nu e corecta , tre sa scrii toate literele din nick , tu ai scris doar un " o "

" z.acooo a.fk " cred ca e corect atata timp cat se incearca sa pacalesti programul afk

Da, la asta ma refeream... totusi un raspuns din partea staff-ului ar fi bine-venit.

Daca totusi nu e corect, sugerez totusi sa fie :)) pentru ca, la fel cum am mai spus, foarte rar reusesti sa faci o preluare de cand cu programul asta, si sa incerci sa il pacalesti e OK, din punctul meu de vedere.

Link to comment
Share on other sites

degeaba, poti sa ii scrii numele in fel si fel de chipuri, daca lasa fara /filter ii suna si daca te duci langa el si spui "a", cel mai bn este sa te tot duci sa il sacai pana se enerveaza si il inchide :)) credeti-ma merge :D

Link to comment
Share on other sites

degeaba, poti sa ii scrii numele in fel si fel de chipuri, daca lasa fara /filter ii suna si daca te duci langa el si spui "a", cel mai bn este sa te tot duci sa il sacai pana se enerveaza si il inchide :)) credeti-ma merge :D

ce bine stii u optiunile de la programel :)) vreti sa preluati dar sa il folositi si voi la randul vostru :))

Link to comment
Share on other sites

Buna, +1 de la mine, sper sa se acepte o noua forma de a intreba "x afk?".. incet incet va deveni imposibil preluatul. :tiphat:

Poti pacali programul numai daca cel care il foloseste are /filter, daca nu are, programelul suna la orice scris pe normal chat.

Aiurea ...

Link to comment
Share on other sites

se poate folosi a.f.k dar la numele lui pot folosi cu punct ? de exemplu daca iti fac preluare tie pot sa folosesc

i.j.a. a.f.k ?

NU, numele nu trebuie stalcit.

Ok, atunci propun ca numele sa poata fi "stalcit"! Mi se pare o sugestie de bun simt.. din moment ce programelul asta ne da batai de cap la preluari. Macar sa incercam, sa-l pacalim. :)

Link to comment
Share on other sites

u nu intelegi ca nu ai cum sa il pacalesti oricum i-ai scrie numele? daca lasa programul fara /filtru suna si daca pune un "space". mai bn scrieti numele corect si gata.

Dar cum oamenii nu vor sa fie deranjati de unu care vine cu party plz...pune /filter :P

Link to comment
Share on other sites

u nu intelegi ca nu ai cum sa il pacalesti oricum i-ai scrie numele? daca lasa programul fara /filtru suna si daca pune un "space". mai bn scrieti numele corect si gata.

Dar cum oamenii nu vor sa fie deranjati de unu care vine cu party plz...pune /filter :P

aia-i hdd, ca multi pun cu filter sa nu fie deranjati, si in felul asta sunt sanse sa il pacalesti.

Link to comment
Share on other sites

u nu intelegi ca nu ai cum sa il pacalesti oricum i-ai scrie numele? daca lasa programul fara /filtru suna si daca pune un "space". mai bn scrieti numele corect si gata.

daca tu vrei sa dormi pui /filter nu lasi fara filtru sa te trezeasca din 20 in 20 de minute cand vine unu sa caute party

Link to comment
Share on other sites

u nu intelegi ca nu ai cum sa il pacalesti oricum i-ai scrie numele? daca lasa programul fara /filtru suna si daca pune un "space". mai bn scrieti numele corect si gata.

daca tu vrei sa dormi pui /filter nu lasi fara filtru sa te trezeasca din 20 in 20 de minute cand vine unu sa caute party

problema e ca eu nu folosesc afk tools, in pt meu are cn sa stea pana pe la 2-3, de acolo continui eu pana dim.

Link to comment
Share on other sites

u nu intelegi ca nu ai cum sa il pacalesti oricum i-ai scrie numele? daca lasa programul fara /filtru suna si daca pune un "space". mai bn scrieti numele corect si gata.

daca tu vrei sa dormi pui /filter nu lasi fara filtru sa te trezeasca din 20 in 20 de minute cand vine unu sa caute party

problema e ca eu nu folosesc afk tools, in pt meu are cn sa stea pana pe la 2-3, de acolo continui eu pana dim.

nu cred ca se referea strict la tine ;)) cred ca vorbea in general, cine vrea sa doarma pune /filter. :P

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...