Jump to content
DeejayR8

Antrenamente Mafia

Recommended Posts

Miercuri, 11.07.2012, va avea loc un antrenament la ora 14:00. Antrenamentul va consta in dueluri 1vs1, 2vs2, LMS si la sfarsit cateva concursuri premiate!

Va astept! :bananadance2:

Antrenamentul se amana pentru ora 22:30 tot in aceasta zi. Pentru ca am facut asta o sa maresc premiile cu 50%. Va astept!

Link to comment
Share on other sites

Astazi 13.07.2012 la ora 16:00 va avea loc un antrenament va astept pentru duele 1vs1 deagle,ak47 si 2 vs2 deagle,ak47

Catalyn nu a putut ajunge si am facut eu antrenamentul in locul lui, sau prezentat : Glock , Hasis8 , Perry, Wrdv8, Sandokan , cybeerul .

Link to comment
Share on other sites

dpjlur.jpg

In data de 18.07 ora 15:00 se va tine un antrenament organizat de mine si PureMagic. , prin aprobarea lui si a liderului Andrei am decis sa schimbam umpic tipul de antrenament , dupa cum probabil stiti Joi e Supremacy.

Antrenamentul de maine se bazeaza pe "Free Run" , adica bataie in campul de lupta , un antrenament dinamic nu static.

Vom face un mini war in functie de cati sunteti , voi alege 2 echipe si fiecare echipa va purta un skin diferit ca sa va puteti diferentia , va rog sa veniti cat mai multi deoarece sunt multe de invatat si probabil doar o parte o sa fie prezenti .. ceea ce nu este OK !

Mini war-ul se va tine intr-un satulet , sa aveti si dupa ce sa va ascundeti. Armele vor fi : Ak-47 , Shotgun , Deagle , Knife , la alegere fiecare cu ce se are mai bine .

Mats pt mini war ve-ti primii de la Ethernul , in cazul in care nu aveti .

Duele 2 vs 2 combinat , unu deagle altu ak-47 , tot pe baza de "Free Run" . Acestea se vor tine in train

Duele 1 vs 1 Deagle , iar apoi Ak-47 , tot pe baza de "Free Run" . Si acesta se vor tine tot in train .

Aveti la dispozitie tot trainul , sa va ascundeti , sa alegeti un colt etc .

La final vom sta putin de vorba , si o sa fixam anumite probleme pe care le intampinati .

Mini war

Poza sat : Click . Aici avem de unde sa luam si viata , in cazul in care pe drum ramaneti fara .

Locatie map: Click .

Echipa 1 , vor purta skinul : 1

Echipa 2 , skinul : 2

Link to comment
Share on other sites

20pbn9u.jpg

-am fost in jur de 10 membrii

-am avut norocul si am participat impreuna la un Last Faction Standing , Last man standing x 2 , War Organizat de admini , War.

-multumiri in special lui Ethernul , care a fost dealerul nostru .

-multumiri si lui PureMagic pentru permisiunea de a face antrenament in locul lui.

Link to comment
Share on other sites

Marti , 31.07 antrenament in cadrul familie CasaLesia . Rezerv trainul de la 14:00 pana la 15:30 cel tarziu . Va rog sa nu deranjati , nici sa supraveghiati .

(mai multe detalii despre antrenament vezi aici)

Link to comment
Share on other sites

Incepand de azi eu cu Perry vom face un antrenament in fiecare luni in locul lui WRDv8.

Luni 30.07 ora 15:00 se va organiza un antrenament care consta in :

- dueluri deagle 1vs1 -> Premiu : 100.000€

-dueluri ak47 1vs1 -> Premiu: 100.000€

- Stafeta deagle -> Premiu 100.000€

Va asteptam in numar cat mai mare , Cine nu poate sa ajunga la antrenament il rog sa posteze

Link to comment
Share on other sites

Marti ora 12 vom face un antrenament in cadrul factiunii si se vor alege membrii care vor participa la Supremacy !! Vreau sa fiti in numar cat mai mare !! Cine nu va fi prezent va primi advertisment !!

Multumesc !! :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Maine , 19. 09. 2012 , ora 20:00 , vom face un antrenament . Acesta consta in :

1.Duel deagle 1 vs 1 - castigator - 20.000$

2.Duel ak 47 1 vs 1 - castigator - 20.000$

3.Last man standing ( cu orice arma ) - castigator - 20.000$

4. ( O surpriza ) - castigator - 30.000$

Cer prezenta , cine nu poate veni sa posteze , cine nu posteaza sa se invoiasca si cu un motiv viabil nu bazaconii , va fi sanctionat cu avertisment , la 2 avertismente rank down!!! Multumesc anticipat !!!

Link to comment
Share on other sites

Maine , 19. 09. 2012 , ora 20:00 , vom face un antrenament . Acesta consta in :

1.Duel deagle 1 vs 1 - castigator - 20.000$

2.Duel ak 47 1 vs 1 - castigator - 20.000$

3.Last man standing ( cu orice arma ) - castigator - 20.000$

4. ( O surpriza ) - castigator - 30.000$

Cer prezenta , cine nu poate veni sa posteze , cine nu posteaza sa se invoiasca si cu un motiv viabil nu bazaconii , va fi sanctionat cu avertisment , la 2 avertismente rank down!!! Multumesc anticipat !!!

[Da se pare ca nu putem sa va atragem cu nimic , am pus si bani la antrenament ...unde acesta trebuia sa fie tot pentru voi , ca nu cred ca sunteti atat de experti in ale jocului si armei , dar voi se pare ca nu respectati nimic , sincer sa va fie rusine , apoi va plangeti ca nu se fac war-uri , kill-uri si antrenamente sau evenimente in factiune in fine , antrenament anulat . Playeri prezenti : PureMagic , DeXyY , Eminem , Salvatore . Restul avertisment si o sa insist pe chestia asta !!!

Link to comment
Share on other sites

In data de 23 Septembrie va avea loc un antrenament.

- Nick: Eminem

- Ora: 14:00

- Locatia: Las Barrancas

Acest antrenament consta intr-un mini war care se va desfasura in satul Las Barrancas. Fiecare membru va primii 1000 mats si 10gr drugs. Vor fi 2 echipe, membrii Echipei 1 vor purta skin-ul acesta, iar membrii Echipei 2 vor purta skin-ul acesta. Pe langa asta, fiecare echipa va avea un lider (un rank mai mare) si un IRC pe care vor putea comunica in timpul mini war-ului.

Link to comment
Share on other sites

In data de 23 Septembrie va avea loc un antrenament.

- Nick: Eminem

- Ora: 14:00

- Locatia: Las Barrancas

Acest antrenament consta intr-un mini war care se va desfasura in satul Las Barrancas. Fiecare membru va primii 1000 mats si 10gr drugs. Vor fi 2 echipe, membrii Echipei 1 vor purta skin-ul acesta, iar membrii Echipei 2 vor purta skin-ul acesta. Pe langa asta, fiecare echipa va avea un lider (un rank mai mare) si un IRC pe care vor putea comunica in timpul mini war-ului.

Antrenamentul a fost amanat pentru ca doar Glock a fost prezent. Inca odata ati dovedit neinteresul vostru fata de factiune. Miercuri, ora 20:00 vom tine antrenamentul. Vreau sa fiti prezenti cat mai multi, cine chiar nu poate sa ajunga sa posteze, altfel riscati un advertisment, iar la doua veti primii rank down sau chaiar demisi.

Link to comment
Share on other sites

In data de 23 Septembrie va avea loc un antrenament.

- Nick: Eminem

- Ora: 14:00

- Locatia: Las Barrancas

Acest antrenament consta intr-un mini war care se va desfasura in satul Las Barrancas. Fiecare membru va primii 1000 mats si 10gr drugs. Vor fi 2 echipe, membrii Echipei 1 vor purta skin-ul acesta, iar membrii Echipei 2 vor purta skin-ul acesta. Pe langa asta, fiecare echipa va avea un lider (un rank mai mare) si un IRC pe care vor putea comunica in timpul mini war-ului.

Antrenamentul a fost amanat pentru ca doar Glock a fost prezent. Inca odata ati dovedit neinteresul vostru fata de factiune. Miercuri, ora 20:00 vom tine antrenamentul. Vreau sa fiti prezenti cat mai multi, cine chiar nu poate sa ajunga sa posteze, altfel riscati un advertisment, iar la doua veti primii rank down sau chaiar demisi.

Antrenamentul a fost amanat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...