Jump to content
DeejayR8

Antrenamente Mafia

Recommended Posts

:news: In data de 21/12/2011,ora 20:00 se va organiza un antrenament ce se bazeaza pe dueluri cu ak47 si deagle. :news:

Obiective:



  • Antrenament tip stafeta
  • Dueluri 1v1 si 2v2 cu deagle si ak47
  • Last man standing

Daca atingem aceste 2 obiective si iese totul cum trebuie,avem asa:

Event:



  • Racing - Prize: 10puncte la activitate + ceva $$ ( premiul in bani este surpriza )
  • Last man standing - Prize; 10puncte la activitate + ceva $$ ( la fel ca mai sus )

nu stiu sigur daca ajung la antrenament...poate voi pleca din oras...

Link to comment
Share on other sites

:news: In data de 21/12/2011,ora 20:00 se va organiza un antrenament ce se bazeaza pe dueluri cu ak47 si deagle. :news:

Obiective:



  • Antrenament tip stafeta
  • Dueluri 1v1 si 2v2 cu deagle si ak47
  • Last man standing

Daca atingem aceste 2 obiective si iese totul cum trebuie,avem asa:

Event:



  • Racing - Prize: 10puncte la activitate + ceva $$ ( premiul in bani este surpriza )
  • Last man standing - Prize; 10puncte la activitate + ceva $$ ( la fel ca mai sus )

nu stiu sigur daca ajung la antrenament...poate voi pleca din oras...

Daca nu va ajunge el la antrenament o sa ma ocup eu de organizarea lui.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

:news: In data de 21/12/2011,ora 20:00 se va organiza un antrenament ce se bazeaza pe dueluri cu ak47 si deagle. :news:

Obiective:



  • Antrenament tip stafeta
  • Dueluri 1v1 si 2v2 cu deagle si ak47
  • Last man standing

Daca atingem aceste 2 obiective si iese totul cum trebuie,avem asa:

Event:



  • Racing - Prize: 10puncte la activitate + ceva $$ ( premiul in bani este surpriza )
  • Last man standing - Prize; 10puncte la activitate + ceva $$ ( la fel ca mai sus )

nu stiu sigur daca ajung la antrenament...poate voi pleca din oras...

Daca nu poti ajunge postezi la discutii nu aici

Link to comment
Share on other sites

Guest BlackSwordd

:news: In data de 21/12/2011,ora 20:00 se va organiza un antrenament ce se bazeaza pe dueluri cu ak47 si deagle. :news:

Obiective:



  • Antrenament tip stafeta
  • Dueluri 1v1 si 2v2 cu deagle si ak47
  • Last man standing

Daca atingem aceste 2 obiective si iese totul cum trebuie,avem asa:

Event:



  • Racing - Prize: 10puncte la activitate + ceva $$ ( premiul in bani este surpriza )
  • Last man standing - Prize; 10puncte la activitate + ceva $$ ( la fel ca mai sus )

Racing event: Castigatori: Florynush&Darius14

LMS & deagle event: Darius14

---------------------------------

Darius14=25p activitate & 125k

Florynush=5p activitate & 25k

-----------------------------------

Punctele la activitate eu vi le-am dat.Din cate am inteles activitatea este optionala .. cine vrea posteaza cine nu,nu.Faceti cum stiti :) .Punctele sunt inutile ..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

In data de 22.12.2011 ora 19:00 va avea loc un ANTRENAMENT. Acesta consta in :

duele deagle 1 vs 1

duele deagle 2 vs 2

duele ak47 1 vs 1

duele ak47 2 vs 2

stafeta

Antrenamentul se va incheia cu un LAST MAN STANDING unde castigatorul va castiga 50.000$. Va astept in numar cat mai mare!:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

In data de 22.12.2011 ora 19:00 va avea loc un ANTRENAMENT. Acesta consta in :

duele deagle 1 vs 1

duele deagle 2 vs 2

duele ak47 1 vs 1

duele ak47 2 vs 2

stafeta

Antrenamentul se va incheia cu un LAST MAN STANDING unde castigatorul va castiga 50.000$. Va astept in numar cat mai mare!:)

Imi cer mii de scuze acum am reusit sa ajung acasa..nu mi-a mers netul pe mobil ca sa pot posta sa tina altcineva antrenamentul..inca odata imi cer scuze..si imi i-au revansa..MAINE la aceasi ora adica la 19 facem antrenamentul de azi si maresc premiul de la event la 100.000$.Sper ca nu v-ati suparat!:*

Link to comment
Share on other sites

In data de 22.12.2011 ora 19:00 va avea loc un ANTRENAMENT. Acesta consta in :

duele deagle 1 vs 1

duele deagle 2 vs 2

duele ak47 1 vs 1

duele ak47 2 vs 2

stafeta

Antrenamentul se va incheia cu un LAST MAN STANDING unde castigatorul va castiga 50.000$. Va astept in numar cat mai mare!:)

Imi cer mii de scuze acum am reusit sa ajung acasa..nu mi-a mers netul pe mobil ca sa pot posta sa tina altcineva antrenamentul..inca odata imi cer scuze..si imi i-au revansa..MAINE la aceasi ora adica la 19 facem antrenamentul de azi si maresc premiul de la event la 100.000$.Sper ca nu v-ati suparat!:*

Din pacate nu a putut veni THC asa ca voi prelua eu acest antrenament...la ora 21 sa fiti prezenti in sala! premiu de 100k...probele vor fi acelea enumerate de sus!

Link to comment
Share on other sites

In data de 22.12.2011 ora 19:00 va avea loc un ANTRENAMENT. Acesta consta in :

duele deagle 1 vs 1

duele deagle 2 vs 2

duele ak47 1 vs 1

duele ak47 2 vs 2

stafeta

Antrenamentul se va incheia cu un LAST MAN STANDING unde castigatorul va castiga 50.000$. Va astept in numar cat mai mare!:)

Imi cer mii de scuze acum am reusit sa ajung acasa..nu mi-a mers netul pe mobil ca sa pot posta sa tina altcineva antrenamentul..inca odata imi cer scuze..si imi i-au revansa..MAINE la aceasi ora adica la 19 facem antrenamentul de azi si maresc premiul de la event la 100.000$.Sper ca nu v-ati suparat!:*

Din pacate nu a putut veni THC asa ca voi prelua eu acest antrenament...la ora 21 sa fiti prezenti in sala! premiu de 100k...probele vor fi acelea enumerate de sus!

Rezultatele de dupa antrenament:

Duele deagle 1vs1 :

winner PureMagic 20k + 10pct. activitate

Duele ak47 1vs1:

winner Worsen 20k + 10pct activitate

Stafeta:

Winner echipa Worsen / Dariu14 / PureMagic 15k + 10pct la activitate

Last Man Standing:

Winner Darius14 50k+10pct activitate

OBSERVATIE: DE ACUMA IN COLO CARE E ON SI NU VINE LA ANTRENAMENT FARA A POSTA MOTIVUL PE FORUM VA PRIMI UN ADVERTISMENT! LA 2 ADVERTISMENTE RATATI UN ANTRENAMENT FACUT DE MINE!

P.S.: Imi cer scuze pt dublu post dar nuj de ce nu mergea edit! nu o sa se mai intample!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest BlackSwordd

In data de [24/12/2011], ora [13.00] va avea loc un [antrenament]. [antrenamentul se bazeaza pe duele cu ak47 si deagle].

Va astept in numar cat mai mare.Sper sa nu ma trezesc cu 2 membri cum s-a intamplat azi la antrenamentul lu Hydravision.

La sfarsit facem si un event mic , asta daca iese bine antrenamentul. :)

Link to comment
Share on other sites

In data de [24/12/2011], ora [13.00] va avea loc un [antrenament]. [antrenamentul se bazeaza pe duele cu ak47 si deagle].

Va astept in numar cat mai mare.Sper sa nu ma trezesc cu 2 membri cum s-a intamplat azi la antrenamentul lu Hydravision.

La sfarsit facem si un event mic , asta daca iese bine antrenamentul. :)

1) Ce te intereseaza pe tine cati membri vin la antrenamentul meu? Trebuia neaparat sa zici "la antrenamentu lu Hydravision" nu?

2) Sa stii ca la antrenament au fot 7/9 membri

3) Suntem mai multi cu rank 4, mai lasa si pe altii nu cum face unu imediat faci tu

Link to comment
Share on other sites

Maine 27.12.2011 ora 19:00 va avea loc un antrenament. Antrenamentul se bazeaza pe duele cu eagle si ak47.

Castigatorul duelurilor eagle se va premia cu 50.000$ si 10 pct.

Castigatorul duelurilor ak47 se va premia cu 50.000$ si 15 pct

Antrenamentul se va incheia cu un LAST MAN STANDING unde castigatorul va castiga 50.000$

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Maine 27.12.2011 ora 19:00 va avea loc un antrenament. Antrenamentul se bazeaza pe duele cu eagle si ak47.

Castigatorul duelurilor eagle se va premia cu 50.000$ si 10 pct.

Castigatorul duelurilor ak47 se va premia cu 50.000$ si 15 pct

Antrenamentul se va incheia cu un LAST MAN STANDING unde castigatorul va castiga 50.000$

FrzN e castigatorul duelurilor eagle

FrzN e castigatorul duelurilor ak47

FrzN e castigatorul Last Man Standing

si

Don_aztec a castigat Last Cars Standing

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

In data de 30.12.2011 ora 13:00 va avea loc un ANTRENAMENT. Acesta consta in :

duele deagle 1 vs 1

duele deagle 2 vs 2

duele ak47 1 vs 1

duele ak47 2 vs 2

stafeta

Antrenamentul se va incheia cu un LAST MAN STANDING unde castigatorul va castiga 50.000$. Va astept in numar cat mai mare

OBSERVATIE: DE ACUMA IN COLO CARE E ON SI NU VINE LA ANTRENAMENT FARA A POSTA MOTIVUL PE FORUM VA PRIMI UN ADVERTISMENT! LA 2 ADVERTISMENTE RATATI UN ANTRENAMENT FACUT DE MINE!

Link to comment
Share on other sites

In dupa-amiaza zilei de 5 ianuarie 2012 (maine,gen) la ora 18:00 va avea loc un antrenament.

Se bazeaza pe:

Dueluri 1 vs. 1 (eagle & AK-47)

Dueluri 1 vs. 2 (eagle)

Stafeta (eagle & AK-47)

Last team standing & Last man standing (supravietuitorul primeste 50.000$)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Esec total.

Last team standing a fost castigat de echipa formata din: Derrek,Kenvelo si Maryca,felicitari!

Last man standing a fost amanat sau anulat,nici eu nu mai stiu.

Poate data viitoare o sa fie echipe formate dintr-o singura persoana,tineti-o tot asa.

Link to comment
Share on other sites

Rank 4 - 5 dormiti ? Vreau sa vad antrenamente doar de aia aveti rank mare nu doar ca sa fiti pe lista de membri, deci de acum fiecare rank 4-5 este obligat la minim un antrenament pe saptamana altfel aveti rank down si o sa primeasca altii care sunt in stare sa organizeze un antrenament rank mare. Marti la sedinta vom stabili o zi pentru fiecare in care sa va organizati antrenamentele pana atunci stabiliti voi.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Astazi in 10.01.2012 Antrenament la ora 19:30 care va consta in dueluri cu eagle si ak, iar la final un event de care o sa va spun atunci. premiul surpriza.

Va rog sa veniti in nr cat mai mare, e posibli sa fie ultimul meu event aici.

Link to comment
Share on other sites

In data de 11.01.2012,ora 19:00 va avea loc un antrenament.Antrenamentul se bazeaza pe:

-dueluri deagle 1vs1:castigatorul va primi 50.000$+10p

-dueluri ak47 1vs1:castigatorul va primi 50.000$+10p

-Last man standing:castigatorul va primi 50.000$+15p

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nu stiu daca voi putea fi prezent la antrenamentul de azi si nici la cel de pe 11.In fiecare zi ajung la 8-9 acasa.Imi pare rau :(

Stii doar ca ai topic special pentru asta ? daca nu iti arat eu, uite aici: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=431488&view=findpost&p=6162958

# Edit la primu post

Edited by Deejayk8
Link to comment
Share on other sites

In data de 11.01.2012,ora 19:00 va avea loc un antrenament.Antrenamentul se bazeaza pe:

-dueluri deagle 1vs1:castigatorul va primi 50.000$+10p

-dueluri ak47 1vs1:castigatorul va primi 50.000$+10p

-Last man standing:castigatorul va primi 50.000$+15p

Radu27 a castigat duelurile cu deagle

InkAndrei a castigat lms si duelurile cu ak47

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

In data de 13 ianuarie 2012 la ora 18:00 va avea loc un antrenament.

Se bazeaza pe:

• Dueluri 1 vs. 1 (eagle & AK-47, castigatorii fiecarei runde primesc 25.000$) - 5 p x 2

• Stafeta (eagle)

• Last man standing (supravietuitorul primeste 50.000$) - 10 p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...