Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Maaarian

pick up

Recommended Posts

Inca nu s-a demonstrat ce au folosit sau ce nu s-a folosit, ori daca e fondata sau nefondata plangerea...nu inteleg de ce va bagati in seama aiurea in special fade (care uita de unde a plecat) care mai ca toti de pe server au ce au cu faptul ca unul e gm, altul nu; daca nu stiai ca are char de gm mai postai?...problema ta de fapt e ca nu e din HH?...TsuTzi este un caracter de joc, iar Rudy este char de gm care ca gm nu a fost prins cu nici un program ajutator asa ca poti fi penalizat pt. acuze nefondate la adresa unui admin si tu si restul care mai comenteaza asupra acestui fapt; mai faceti un pic diferenta!

p.s. oricine greseste la un moment dat isi primeste pedeapsa (warn astept si eu) dar mai incetati a va pretinde a fi "painea lui D-zeu"ca nu sunteti nici pe aproape...nu stiu cate persoane sunt atat de corecte pe cat vor sa para! Va plangeti ca serverul nu mai e la fel; cum sa fie cand sunteti plini de ura, prostie si rautate ca niste copii crescuti in fata pc-ului fara lumina soarelui...s-a ajuns in asa hal pe link incat s-a blocat si pagina de conturi pentru a va tine in frau, dar degeaba! Mai treziti-va si aduceti-va aminte pentru ce "jucati" mu.

p.s.s. si normal ca lumea sare in sus pentru ca spre deosebire de altii in Heaven mai sunt si prieteni; cu tsu inteleg ca il vaneaza lumea, insa nu inteleg ce a avut individul de mai sus cu Yonut care coincidenta sau nu e tot din Heaven? si nu inteleg de ce nu a facut doua plangeri (incorect realizate ca si asta) separat ca sa nu dea suspiciunea de vanatoare. Oricum intr-un final roata se intoarce!

p.s.s.s. fade pentru ca ai atata timp liber eu propun sa faci cerere pentru Game Master, sunt convinsa ca la corectitudinea ta :rofl2: te-ai descurca impecabil (doar sa ne zici numele caracterului de joc sa ne distram si noi un pic pe seama ta)

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

hh-ul despre care vorbesti tu, sly, s-a dus de acu' 4 ani. acum tsu e in guilda lui, eu sunt in guilda mea

legat de unde am plecat eu - sorry, poate n-ai prins prima baza de date. EU l-am adus pe tsu in HH, era in guilda XtremE pe vremea aia. n-am stat la party, nu am mancat din acelasi blid niciodata, el a decis sa plece. nu-i sunt dator cu nimic, la fel si invers. end of story

cat despre cererea de gm, scuze, da' n-am program de pupat dosuri (spre deosebire de multi altii) ca sa primesc un banner dragut sub avatar

TsuTzi este un caracter de joc, iar Rudy este char de gm

scuza-ma. am ras. copios, chiar

Link to comment
Share on other sites

Bun! Hai ca acum am ajuns si eu acasa ca sa vad acest circ de topic si comentariile pro si contra din el.

As fi rugat mai devreme sa nu posteze nici unu decat cei implicati in topic sa nu se faca flame aiurea dar dupa cum am spus, am fost la lucru (la fel ca si saptamana trecuta), si singura modalitate de a comunica a fost telefonul. Ca vedeti dragi jucatori, in special pinky cu acuzele sale de pusti de liceu:

daca au ajuns gamemasterii sa instige la comportament de genul (vanat, disimulare, cazul de fata, sau uz de hacks, cazul Rudy), atunci e de bine.
eu lucrez weekendurile, si fac asta de un an incoace.

Au, nu stiati asta nu? Cred ca v-am cam desumflat bula de mandrie ca sa stiti ca nu era un GM pe caracterul sau de joc, ci un prieten/prietena. Pacat! Dar povestea asta nu are relevanta cu plangerea in discutie, asa ca hai sa revenim. Intrebarea mea catre Marian e pe cat se poate de simpla pe atat de eleganta.

O singura dovada sa ateste ca eram on, sau afk in caz contrar cat eu si Yonutz in acel moment exista?... Nu! Si o sa iti spun si de ce. Era jena prea mare daca dupa 5 minute in cazul meu, raspundeam la intrebarea de afk.

Asta e singura dovada de care am nevoie ca sa fac acest topic si asa de tot rasul in gunoi.

Cat vine vorba de Marian, inca esti suparat de acea preluare in Icarus asupra sm de acum un an? Nu ti-a trecut inca?

Link to comment
Share on other sites

Bun! Hai ca acum am ajuns si eu acasa ca sa vad acest circ de topic si comentariile pro si contra din el.

As fi rugat mai devreme sa nu posteze nici unu decat cei implicati in topic sa nu se faca flame aiurea dar dupa cum am spus, am fost la lucru (la fel ca si saptamana trecuta), si singura modalitate de a comunica a fost telefonul. Ca vedeti dragi jucatori, in special pinky cu acuzele sale de pusti de liceu:

daca au ajuns gamemasterii sa instige la comportament de genul (vanat, disimulare, cazul de fata, sau uz de hacks, cazul Rudy), atunci e de bine.
eu lucrez weekendurile, si fac asta de un an incoace.

Au, nu stiati asta nu? Cred ca v-am cam desumflat bula de mandrie ca sa stiti ca nu era un GM pe caracterul sau de joc, ci un prieten/prietena. Pacat! Dar povestea asta nu are relevanta cu plangerea in discutie, asa ca hai sa revenim. Intrebarea mea catre Marian e pe cat se poate de simpla pe atat de eleganta.

O singura dovada sa ateste ca eram on, sau afk in caz contrar cat eu si Yonutz in acel moment exista?... Nu! Si o sa iti spun si de ce. Era jena prea mare daca dupa 5 minute in cazul meu, raspundeam la intrebarea de afk.

Asta e singura dovada de care am nevoie ca sa fac acest topic si asa de tot rasul in gunoi.

Cat vine vorba de Marian, inca esti suparat de acea preluare in Icarus asupra sm de acum un an? Nu ti-a trecut inca?

Ma faci sa rad, jur. Pana acum doar am zambit la reply-uri, dar acum rad la propriu. De ce trebuie sa demonstrez ca erai on/afk? Atat timp ca foloseai niste functii care nu sunt permise? Tu nu zici ca dadeai space, ca si colegii tai? Hai sa nu o mai lungim, nu are rost. Accepta-ti pedeapsa.

off: Habar nu am despre ce preluare vorbesti, cred ca ma confunzi.

Link to comment
Share on other sites

sorry tsu, nu-s "acuze de pusti de liceu", e realitatea. am scris ca n-am nimic personal cu tine, daca lucrezi e treaba ta, daca iti sta prietena pe caracterul de joc e treaba voastra

elite-ul ramane elite. e urat ca ai fost prins tu (caracterul tau), in conditiile in care ai fost printre cei care sugerau muritorilor de rand (adica noua, astia, fara functii) sa gasim alte clickere, ca e responsabilitatea noastra.

atata tot, salut

Link to comment
Share on other sites

sorry tsu, nu-s "acuze de pusti de liceu", e realitatea. am scris ca n-am nimic personal cu tine, daca lucrezi e treaba ta, daca iti sta prietena pe caracterul de joc e treaba voastra

elite-ul ramane elite. e urat ca ai fost prins tu (caracterul tau), in conditiile in care ai fost printre cei care sugerau muritorilor de rand (adica noua, astia, fara functii) sa gasim alte clickere, ca e responsabilitatea noastra.

atata tot, salut

O intrebare pt tine.

Crezi ca alti GM care au caractere nu folosesc functiile la elite??

Link to comment
Share on other sites

Ma faci sa rad, jur. Pana acum doar am zambit la reply-uri, dar acum rad la propriu. De ce trebuie sa demonstrez ca erai on/afk? Atat timp ca foloseai niste functii care nu sunt permise? Tu nu zici ca dadeai space, ca si colegii tai? Hai sa nu o mai lungim, nu are rost. Accepta-ti pedeapsa.

off: Habar nu am despre ce preluare vorbesti, cred ca ma confunzi.

Exact genul de reply exagerat la care ma asteptam din partea unei persoane ce posteaza pentru asa ceva. Tot faci referire la niste functii ce nu sunt permise, care anume? Alea care sunt dar de fapt nu sunt?

Ce e nostim, e cum incerci sa scoti aur din piatra seaca, la genul de dovezi care le aduci la fel de bine pot spune ca a umblat si pisica pe tastatura si e de ajuns.

Serios, tu numai cu asta incerci sa aduci un suspend?

Cat despre "Marian", faceam referire la userul cu care postezi, exact acelasi user si avatar avea pe db trecut. Daca nu esti tu, scuze de confundare.

sorry tsu, nu-s "acuze de pusti de liceu", e realitatea. am scris ca n-am nimic personal cu tine, daca lucrezi e treaba ta, daca iti sta prietena pe caracterul de joc e treaba voastra

elite-ul ramane elite. e urat ca ai fost prins tu (caracterul tau), in conditiile in care ai fost printre cei care sugerau muritorilor de rand (adica noua, astia, fara functii) sa gasim alte clickere, ca e responsabilitatea noastra.

atata tot, salut

Tot folosesti cuvantul ala, nu cred ca inseamna ce crezi tu ca inseamna.

http://imageshack.us/photo/my-images/843/muautoclicker.jpg/.

Oare ti-a trecut prin cap ca unele persoane poate folosesc si alte clikere inafara de elite?

Link to comment
Share on other sites

Guest Interzisa

Buna ziua.

Desi mi-am promis ca nu ma bag nici intr-o plangere mai ales de genu acesta.

Dovezile aduse de personajul acesta, nu sunt foarte clare, ba mai mult, ne duce cu gandul la vanatoare(de ce nu ai postat cand ai facut filmuletele?), cum poti demonstra ca acesti doi playeri, nu erau on? ba mai mult cum poti demonstra ca nu apasau space? Fiindca se vede clar ca nu numai zenu dispare din jurul lor, dispar si itemele non exe. Acesta plangere va fii greu de moderat din doua motive, unu l-am expus mai sus, si al 2-lea este faptul ca pana acum n-au mai fost "plangeri"de genu (Pun plangeri intre ghilimele fiindca intr-o plangere trebuie sa fie, parte vatamata si cel ce a vatamat, aici nu este cazul), nu de multe ori am sustinut ideea sa nu incurajam vanatoarea pe acest server, nu de multe ori am sunstinut sa nu incurajam nesimtirea pe acest server, nu de multe ori am sustinut ca Regulamentul pentru plangeri este vag si cu discrepante mari.

As vrea sa stiu si eu care este partea vatamata in acesta plangere? Si cum poate demonstra partea vatamata ca acesti doi playeri nu apasau space si nu erau on? Cum o demonstrezi?

Altadata cand mergi pe un spot, saluti frumos, poate oameni se gandeau ca, culegi simboluri de k5, ba mai mult in unu din filmulete mergi spre simbol k5.

OffTopic: Deci daca se merge asa, dau si eu rr si numai cu plangeri de genul vin.

Imi accept warn-ul sau ce doriti dumneavostra.

Imi sustin punctul de vedere si de pe asta, n-am spus cateva cuvinte elementare.

Ati ajuns asa de rau incat va duceti viata intr-un joc, respirati in joc, va f*teti intr-un joc, manacati intr-un joc, muriti de ciuda ca ala are mai multe rr, muriti de ciuda ca ala are set mai bun, muriti de ciuda ca (ce vreti voi) dar va spun intr-un cuvant sau mai multe, unii sunteti 0 viata sociala, 0 viata sexuala, 0 tot ce inseamna o buna crestere, 0 in caracter. Elite-ul da e un clicker interzis, hack-ul da e interzis, dar viata reala va este interzisa fratilor? Pai ala frate asteapta 7 zile sa posteze 2 filmulete neconcludente doar pentru a lovi in cineva care nu i-a facut nimic, doar ca s-a isi arate corectitudinea, ce e pusa rau la indoiala, va spun si de ce, nu contest ca intrecut n-am folosit elite, nu contest faptul ca m-am comportat degradabil (dar unii din voi nu meritati nici aeru care il respirati), Scumpul si dragul meu Marian, in trecut sau pe db-ul asta , n-ai folosit nimic ilegal? Esti Sfantu de pe cruce? De ce pauza mea nu va vedeti barna din ochiu vostru (si faceti pe chiorii) dar paiul incerci sa il gasesti in ochiul celuilalt.. Jalnic, patetic, dizgratios.

Aceste fiind spuse, mergeti tare si faceti un act sexual, duceti lipsa acuta.

astept warn pe: Taja, Interzisa si Candi. Sau ce vreti Dumneavostra.

Noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Ma faci sa rad, jur. Pana acum doar am zambit la reply-uri, dar acum rad la propriu. De ce trebuie sa demonstrez ca erai on/afk? Atat timp ca foloseai niste functii care nu sunt permise? Tu nu zici ca dadeai space, ca si colegii tai? Hai sa nu o mai lungim, nu are rost. Accepta-ti pedeapsa.

off: Habar nu am despre ce preluare vorbesti, cred ca ma confunzi.

Exact genul de reply exagerat la care ma asteptam din partea unei persoane ce posteaza pentru asa ceva. Tot faci referire la niste functii ce nu sunt permise, care anume? Alea care sunt dar de fapt nu sunt?

Ce e nostim, e cum incerci sa scoti aur din piatra seaca, la genul de dovezi care le aduci la fel de bine pot spune ca a umblat si pisica pe tastatura si e de ajuns.

Serios, tu numai cu asta incerci sa aduci un suspend?

Cat despre "Marian", faceam referire la userul cu care postezi, exact acelasi user si avatar avea pe db trecut. Daca nu esti tu, scuze de confundare.

sorry tsu, nu-s "acuze de pusti de liceu", e realitatea. am scris ca n-am nimic personal cu tine, daca lucrezi e treaba ta, daca iti sta prietena pe caracterul de joc e treaba voastra

elite-ul ramane elite. e urat ca ai fost prins tu (caracterul tau), in conditiile in care ai fost printre cei care sugerau muritorilor de rand (adica noua, astia, fara functii) sa gasim alte clickere, ca e responsabilitatea noastra.

atata tot, salut

Tot folosesti cuvantul ala, nu cred ca inseamna ce crezi tu ca inseamna.

http://imageshack.us/photo/my-images/843/muautoclicker.jpg/.

Oare ti-a trecut prin cap ca unele persoane poate folosesc si alte clikere inafara de elite?

Sa inteleg ca acest cliker se poate folosi fara a lua suspend?

Link to comment
Share on other sites

Ai postat 2 oameni care chiar nu aveau nicio treaba cu nimeni , acum esti mai fericit?

stii ce-i mai jenant?

unul din ei e GM.

halal

off topic

stii ce-i mai jenant?

ca toti vitejii astia de faceti plangere cu #pick# (Alexx, Bogz..si care mai sunteti pe acelasi cont) ati fost in guildul Heaven in ultima DB. Si ati iesit pe usa din dos. Oare de ce?

si PS. mai bine va faceti intai curatenie in curtea voastra, altfel o sa va bata Sf. Petre la popou ^^

Link to comment
Share on other sites

Guest CeausescuPresedinte

Ma faci sa rad, jur. Pana acum doar am zambit la reply-uri, dar acum rad la propriu. De ce trebuie sa demonstrez ca erai on/afk? Atat timp ca foloseai niste functii care nu sunt permise? Tu nu zici ca dadeai space, ca si colegii tai? Hai sa nu o mai lungim, nu are rost. Accepta-ti pedeapsa.

off: Habar nu am despre ce preluare vorbesti, cred ca ma confunzi.

Exact genul de reply exagerat la care ma asteptam din partea unei persoane ce posteaza pentru asa ceva. Tot faci referire la niste functii ce nu sunt permise, care anume? Alea care sunt dar de fapt nu sunt?

Ce e nostim, e cum incerci sa scoti aur din piatra seaca, la genul de dovezi care le aduci la fel de bine pot spune ca a umblat si pisica pe tastatura si e de ajuns.

Serios, tu numai cu asta incerci sa aduci un suspend?

Cat despre "Marian", faceam referire la userul cu care postezi, exact acelasi user si avatar avea pe db trecut. Daca nu esti tu, scuze de confundare.

sorry tsu, nu-s "acuze de pusti de liceu", e realitatea. am scris ca n-am nimic personal cu tine, daca lucrezi e treaba ta, daca iti sta prietena pe caracterul de joc e treaba voastra

elite-ul ramane elite. e urat ca ai fost prins tu (caracterul tau), in conditiile in care ai fost printre cei care sugerau muritorilor de rand (adica noua, astia, fara functii) sa gasim alte clickere, ca e responsabilitatea noastra.

atata tot, salut

Tot folosesti cuvantul ala, nu cred ca inseamna ce crezi tu ca inseamna.

http://imageshack.us/photo/my-images/843/muautoclicker.jpg/.

Oare ti-a trecut prin cap ca unele persoane poate folosesc si alte clikere inafara de elite?

ne-am adunat aici toata guilda Heaven sa depanam amintiri. ca sa fi totul perfect :D , unii ameninta ,alti pun paie pe foc , alti traiesc din amintiri .infine :blink:

nu are rost sa o dati din fanta in cola degeaba , dovezile sunt clare .

cu acest print ai demonstrat nimic :) , functia bifata acolo aduna tot de pe jos cea ce tu nu faci :) , din cate vad omiti itemele si aduni doar zen , adevarul e ca e imposibil sa aduni doar zen dand space :) daca dadeai intradevar space adunai si itemele , dar cum alea nu-ti plac nu le aduni :) ... speram ca decizia sa fie una dintre cele mai bune , nu isi prea mai permit moderatori greseli , cred eu , dar ne putem astepta la orce

:beer:

cu printul ala ai rezolvat enigma , chiar folosesti autopick , daca nu-l foloseai aveai debifata obtiunea

Link to comment
Share on other sites

Ma faci sa rad, jur. Pana acum doar am zambit la reply-uri, dar acum rad la propriu. De ce trebuie sa demonstrez ca erai on/afk? Atat timp ca foloseai niste functii care nu sunt permise? Tu nu zici ca dadeai space, ca si colegii tai? Hai sa nu o mai lungim, nu are rost. Accepta-ti pedeapsa.

off: Habar nu am despre ce preluare vorbesti, cred ca ma confunzi.

Exact genul de reply exagerat la care ma asteptam din partea unei persoane ce posteaza pentru asa ceva. Tot faci referire la niste functii ce nu sunt permise, care anume? Alea care sunt dar de fapt nu sunt?

Ce e nostim, e cum incerci sa scoti aur din piatra seaca, la genul de dovezi care le aduci la fel de bine pot spune ca a umblat si pisica pe tastatura si e de ajuns.

Serios, tu numai cu asta incerci sa aduci un suspend?

Cat despre "Marian", faceam referire la userul cu care postezi, exact acelasi user si avatar avea pe db trecut. Daca nu esti tu, scuze de confundare.

sorry tsu, nu-s "acuze de pusti de liceu", e realitatea. am scris ca n-am nimic personal cu tine, daca lucrezi e treaba ta, daca iti sta prietena pe caracterul de joc e treaba voastra

elite-ul ramane elite. e urat ca ai fost prins tu (caracterul tau), in conditiile in care ai fost printre cei care sugerau muritorilor de rand (adica noua, astia, fara functii) sa gasim alte clickere, ca e responsabilitatea noastra.

atata tot, salut

Tot folosesti cuvantul ala, nu cred ca inseamna ce crezi tu ca inseamna.

http://imageshack.us/photo/my-images/843/muautoclicker.jpg/.

Oare ti-a trecut prin cap ca unele persoane poate folosesc si alte clikere inafara de elite?

ne-am adunat aici toata guilda Heaven sa depanam amintiri. ca sa fi totul perfect :D , unii ameninta ,alti pun paie pe foc , alti traiesc din amintiri .infine :blink:

nu are rost sa o dati din fanta in cola degeaba , dovezile sunt clare .

cu acest print ai demonstrat nimic :) , functia bifata acolo aduna tot de pe jos cea ce tu nu faci :) , din cate vad omiti itemele si aduni doar zen , adevarul e ca e imposibil sa aduni doar zen dand space :) daca dadeai intradevar space adunai si itemele , dar cum alea nu-ti plac nu le aduni :) ... speram ca decizia sa fie una dintre cele mai bune , nu isi prea mai permit moderatori greseli , cred eu , dar ne putem astepta la orce

:beer:

Mai era unu Ceausescu inainte, tot asa corect , vorbea omu pe dovezi , ca si tine.

Haideti sa ne vedem de joc si sa asteptam o decizie. Eu cred ca va fi cea corecta.

Spamm off. Warn on.

Link to comment
Share on other sites

........................functia bifata acolo aduna tot de pe jos cea ce tu nu faci :) , din cate vad omiti itemele si aduni doar zen , adevarul e ca e imposibil sa aduni doar zen dand space :) daca dadeai intradevar space adunai si itemele , dar cum alea nu-ti plac nu le aduni :)

Se vede ca nu stii nimic.

Chiar daca e optiunea aia bifata nu aduna toata itemele daca stii cum sa le aranjezi in inventory.

Daca tu pui la o patratica distanta tot ce ai in inventory, iti aduna doar itemele care ocupa o patratica (Ex: ds key, box, jwl, heart etc....)

Cum e si in poza asta

21v5fs.jpg

PS. Nu am treaba cu Guildele voastre.

Link to comment
Share on other sites

ne-am adunat aici toata guilda Heaven sa depanam amintiri. ca sa fi totul perfect :D , unii ameninta ,alti pun paie pe foc , alti traiesc din amintiri .infine :blink:

nu are rost sa o dati din fanta in cola degeaba , dovezile sunt clare .

cu acest print ai demonstrat nimic :) , functia bifata acolo aduna tot de pe jos cea ce tu nu faci :) , din cate vad omiti itemele si aduni doar zen , adevarul e ca e imposibil sa aduni doar zen dand space :) daca dadeai intradevar space adunai si itemele , dar cum alea nu-ti plac nu le aduni :) ... speram ca decizia sa fie una dintre cele mai bune , nu isi prea mai permit moderatori greseli , cred eu , dar ne putem astepta la orce

:beer:

cu printul ala ai rezolvat enigma , chiar folosesti autopick , daca nu-l foloseai aveai debifata obtiunea

Ma gandeam ca primul ce va posta ar fi Marian sau fade(omul nu are nimic personal cu mine) dar se pare ca le-ai luat-o inainte. In alte cuvinte ai dat-o cu stangu in dreptu.

Acel cliker l-am dat exemplu pentru a demonstra ca exista inca zeci de clikere pe langa elite care il arunca cei mentionati mai sus in fiecare reply. Sau am mentionat cumva ca eu folosesc asa ceva? :)) Imaginea am luat-o chiar inainte cu 5 minute sa postez de pe google.

Oricum e placut sa vezi cum se agita cineva pentru mai nimic. Exact ca acest topic.

Revenind cu un ultim reply la subiectul in cauza.

O singura dovada ca atunci cand adun de pe jos sunt afk, ca intr-adevar nu am inventarul plin, sau ca am move to pick exista ca sa merit 60 de zile pe caracterul de joc pentru folosire de program ajutator?

Daca nu, am sa va rog sa reveniti cu picioarele pe pamant si sa incercati mai bine data viitoare. Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Guest CeausescuPresedinte

ne-am adunat aici toata guilda Heaven sa depanam amintiri. ca sa fi totul perfect :D , unii ameninta ,alti pun paie pe foc , alti traiesc din amintiri .infine :blink:

nu are rost sa o dati din fanta in cola degeaba , dovezile sunt clare .

cu acest print ai demonstrat nimic :) , functia bifata acolo aduna tot de pe jos cea ce tu nu faci :) , din cate vad omiti itemele si aduni doar zen , adevarul e ca e imposibil sa aduni doar zen dand space :) daca dadeai intradevar space adunai si itemele , dar cum alea nu-ti plac nu le aduni :) ... speram ca decizia sa fie una dintre cele mai bune , nu isi prea mai permit moderatori greseli , cred eu , dar ne putem astepta la orce

:beer:

cu printul ala ai rezolvat enigma , chiar folosesti autopick , daca nu-l foloseai aveai debifata obtiunea

Ma gandeam ca primul ce va posta ar fi Marian sau fade(omul nu are nimic personal cu mine) dar se pare ca le-ai luat-o inainte. In alte cuvinte ai dat-o cu stangu in dreptu.

Acel cliker l-am dat exemplu pentru a demonstra ca exista inca zeci de clikere pe langa elite care il arunca cei mentionati mai sus in fiecare reply. Sau am mentionat cumva ca eu folosesc asa ceva? :)) Imaginea am luat-o chiar inainte cu 5 minute sa postez de pe google.

Oricum e placut sa vezi cum se agita cineva pentru mai nimic. Exact ca acest topic.

Revenind cu un ultim reply la subiectul in cauza.

O singura dovada ca atunci cand adun de pe jos sunt afk, ca intr-adevar nu am inventarul plin, sau ca am move to pick exista ca sa merit 60 de zile pe caracterul de joc pentru folosire de program ajutator?

Daca nu, am sa va rog sa reveniti cu picioarele pe pamant si sa incercati mai bine data viitoare. Multumesc!

sunt suficiente cazuri in care nu se intreaba de afk ,nu stiu dc alti ar avea parte de un tratament mai special , poate imi spui tu

asta consideri tu ca am da cu stangu in dreptu , lets see :adminpower:

Link to comment
Share on other sites

nu va inteleg sincer cu postatul pentru elite pe cine ajuta ss de 60 de zile ??

Pe nimeni eu am primit 60 pe un caracter si e senzatie foarte urata..

Toti suntem jucatorii toti pierdem noptii curent consumat aiurea chiar nu va inteleg cand postati

Si inca ceva pe spotul meu adun ce vreau si cum vreau cu elite sau fara nu trebuie sa vina unul sa ma filmeze ar trebuii schimbat regulamentul pe spot sa nu poata posta alt jucator decat daca intreaba lumea daca e afk .

Mai bine dati pentru elite 5 zile si pentru pk 60

Si daca tsu e rudy ce are a fost prins pe caracter de joc cu elite cand il filmati pe caracter de gm cu elite atunci vb :))))

Link to comment
Share on other sites

off topic

stii ce-i mai jenant?

ca toti vitejii astia de faceti plangere cu #pick# (Alexx, Bogz..si care mai sunteti pe acelasi cont) ati fost in guildul Heaven in ultima DB. Si ati iesit pe usa din dos. Oare de ce?

si PS. mai bine va faceti intai curatenie in curtea voastra, altfel o sa va bata Sf. Petre la popou ^^

ma confunzi, cat timp am jucat mu, n-am fost in niciun alt guild decat HH. exceptie fac cele 3 saptamani de honey, la inceputul db-ului trecut.

Link to comment
Share on other sites

Bai nasol , aici se aplica sistemul "sa moara si capra vecinului"

Rudy ii Heaven din motive personale , de care noi nu avem treaba.Si oricum , chiar daca deasupra nick-ului apare alt guild nu inseamna ca nu e din HH.

Nu cred ca pixeli deasupra capului fac un membru HH ci faptele si respectul intre membri HH ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest avocat_srl

asa si ce-i asta? nici eu nu il am la inima pe Rudy dar la faza asta a actionat cat se poate de corect

dupa ce ca va crestea unu cu speed la blana la doar cateva zile dupa rr db, ce ai fi vrut mai Bogdane? chiar nu inteleg de ce il arati cu degetul ,e 99 clar acolo

renumele (meritat de altfel) de codati / hackeri etc il aveti gratie acestor "episoade" + toate aventurile lui Gunit de pe db trecut

Link to comment
Share on other sites

eu nici nu jucam pe atunci....arat cu degetul ca zice lumea "un hher arde un alt hher", facand referire la mine, in conditiile in care n-am facut nimic altceva decat sa pun 3 posturi intr-un topic.

da, a folosit speed gunit, a luat 99, n-am nicio problema cu asta. da' sa nu vina lumea apoi si sa-mi spuna ca "am uitat de unde am plecat", ca "am fost coleg de guild cu tsu", ca "tsu e una si rudy e alta", ca "e stima si respect intre membrii HH chiar daca nu au toti numele guildului deasupra capului" ca nu e deloc asa.

Ai vazut pe undeva vre-un post al acelui GM pe db asta?..o razie macar a acelui GM ai vazut?...veziti de drumu tau si nu te mai baga in seama daca nu stii.

Nu cred ca pixeli deasupra capului fac un membru HH ci faptele si respectul intre membri HH

Doamne! Un hh-er arde un hh-er. Rar mi-a fost dat s? v?d.

la posturile astea ma refeream, in principiu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...