Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Maaarian

pick up

Recommended Posts

Mersi ca ai intrebat daca sunt on sau nu. Ca doar tastatura mea nu are bara de space sau butoane. Functioneaza doar mouse-ul.

Si mare mi-e mirarea ca ai asteptat 1 sapt sa postezi. Suna a vanatoare asa ca cer nefondata.

Link to comment
Share on other sites

Mersi ca ai intrebat daca sunt on sau nu. Ca doar tastatura mea nu are bara de space sau butoane. Functioneaza doar mouse-ul.

Si mare mi-e mirarea ca ai asteptat 1 sapt sa postezi. Suna a vanatoare asa ca cer nefondata.

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=416573

Valabilitatea pozelor pentru a face o plangere este de maxim 7 zile.

Ai timp sa citesti regulamentu

Link to comment
Share on other sites

21. Exploatarea regulilor (vanatoare)

Formularea unei plangeri impotriva unui jucator este permisa numai in situatia in care abaterea reclamata a vatamat in vreun fel pe cel care o reclama.

Orice plangere care nu are la baza o astfel de vatamare si prin care se incearca doar exploatarea unei/unor reguli va fi sanctionata cu suspendarea caracterului de joc.

Te-a vatamat yonutz si tsu? Ti-au luat suzeta din gura?

Warn me...ban me....I don't care !

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua.

Desi mi-am promis ca nu ma bag nici intr-o plangere mai ales de genu acesta.

Dovezile aduse de personajul acesta, nu sunt foarte clare, ba mai mult, ne duce cu gandul la vanatoare(de ce nu ai postat cand ai facut filmuletele?), cum poti demonstra ca acesti doi playeri, nu erau on? ba mai mult cum poti demonstra ca nu apasau space? Fiindca se vede clar ca nu numai zenu dispare din jurul lor, dispar si itemele non exe. Acesta plangere va fii greu de moderat din doua motive, unu l-am expus mai sus, si al 2-lea este faptul ca pana acum n-au mai fost "plangeri"de genu (Pun plangeri intre ghilimele fiindca intr-o plangere trebuie sa fie, parte vatamata si cel ce a vatamat, aici nu este cazul), nu de multe ori am sustinut ideea sa nu incurajam vanatoarea pe acest server, nu de multe ori am sunstinut sa nu incurajam nesimtirea pe acest server, nu de multe ori am sustinut ca Regulamentul pentru plangeri este vag si cu discrepante mari.

As vrea sa stiu si eu care este partea vatamata in acesta plangere? Si cum poate demonstra partea vatamata ca acesti doi playeri nu apasau space si nu erau on? Cum o demonstrezi?

Altadata cand mergi pe un spot, saluti frumos, poate oameni se gandeau ca, culegi simboluri de k5, ba mai mult in unu din filmulete mergi spre simbol k5.

OffTopic: Deci daca se merge asa, dau si eu rr si numai cu plangeri de genul vin.

Imi accept warn-ul sau ce doriti dumneavostra.

Link to comment
Share on other sites

Postez eu pentru Tsu, el este la servici:

"Nu ai pus nici macar o intrebare de afk? de unde sti ca eu nu eram on?.. Iar in final cand ai raspuns acelui mg cu "..sunt in vizita" mi-ai intarit cu atat mai mult gandul ca esti in cautarea unui k5, practica des intalnita in Tarkan."

Link to comment
Share on other sites

Va rog sa incetati cu spam-ul si sa asteptam decizia unui moderator. Se pare ca amandoi au clickere cu space, nu? Si cei care vor urma, la fel au, nu? Stau la povesti si apasa space space space space ( fara numar ).

Ia incercati sa va umpleti inventarul cu ce vreti voi, iar apoi sa mergeti pe un spot si sa apasati space pana nu mai puteti. Veti vedea ca nu culegi tot zenul din jurul tau, si nu asa de repede.

Din cate stiu eu, utilizarea clickerului elite cu functiile lui magice e interzis, fie ca esti afk, fie ca esti on. Nu vad ce relevanta are faptul ca voi erati on, cat timp e clar ca aveati auto pick. Pe cei care au dat gt si au folosit speed, de ce nu i-a intrebat nimeni daca sunt on? (facepalm)

Link to comment
Share on other sites

Pe cei care au dat gt si au folosit speed, de ce nu i-a intrebat nimeni daca sunt on? (facepalm)

Postez eu pentru Tsu..

"Sunt nevinovat, mi se par niste aberati.. dupa cum spuneam.. eram on, aveam doar 1 spatiu liber in inventar si dupa ce am luat acel soul de pe jos, nu am mai luat nimic de pe jos pentru ca inventarul era plin..pana in acel moment in care iau jwl..tot cu space dupa cum se poate vedea nu a cazut langa mine nici un item 1 space sa poti demonstra ca nu eram on apasand space..de asemenea se poate observa ca am facut si un lvl in timpul filmuletului ceea ce arata inca o data ca eram la lvl nu la farmat afk... singurele intrebari care mi-au fost adresate direct au fost ale mg-ului dar ai raspuns tu repede cu "...nu e party" urmat de "sunt in vizita"asa ca nu te-am considerat o amenintare si sa iti cer sa parasesti spotul, de asemenea am avut dreptate in primele mele afirmati referitoare la faptul ca ma gandeam ca strangi k5 pentru ca in filmulet chiar asta faci..Ce pick vezi tu in filmuletul meu de 7 minute si 59 secunde"? daca doresti iti mai explic odata mai pe intelesul tau sa te convingi ca era space.."

Link to comment
Share on other sites

Ai vazut pe undeva vre-un post al acelui GM pe db asta?..o razie macar a acelui GM ai vazut?...veziti de drumu tau si nu te mai baga in seama daca nu stii.

NO Worn pana deseara cand ajunge Tsu acasa eu voi posta pentru el.

Link to comment
Share on other sites

Deci sa inteleg ca de acuma oricine face un filmulet de 5 minute cum dispare niste zen de pe jos poate sa vaneze pe cine are boala ( sau alianta) fara sa i se intample nimic ? :dontknow:

Daca asa se va proceda de acuma, sigur vor ramane 100 pe server ( creearea de noi conturi fiind inchisa ) :cool2:

Link to comment
Share on other sites

Dovezi irelevante , inteleg cu filmatu in party , se observa pick`ul , insa asta ? e o prostie , vanatoare si nesimtire din partea celui care a postat. Fac pariu ca a incercat sa scoata niste iteme de pe ei si nu a reusit.

Link to comment
Share on other sites

si atunci de ce mai e GM? sa lase pe altu' care sa-si faca treaba, daca el nu are timp/chef

si da, am vazut destule razii facute de rudy

fade, nu mai inceca sa pari om daca esti doveac. am vazut cateva interventii de-ale tale. esti jalnic dle neica nimeni. stai calm in banca ta, ca nici sa scrii corect nu este in stare...

marian, da, ai dreptate. cand ti se raspunde intotdeuna cu rau nu poti fi altel decat rau. dar ma gandesc, cu ce te ajuta pe tine pierderea asta de vreme, sa faci filmulete la 2 jucatori neinsemnati?

bun, de ce ei? sau, de ce nu si altii? si cand spun altii ma refer la colegii tai de guild.... oare sa foloseasca colegii tai tasta space?? neeee, ma indoiesc!!!! bag seama ca indivizii din filmulet trebuie sa-ti fi facut ceva... sau daca nu, unde-i scopul?

aaa!! inteleg, cavalerul dreptatii, ideal, lume buna, lume rea.. si asa, ti-ai propus tu sa indrepti lucrurile pe acest server! boon.. dar daca este asa, inseamna ca mai ai si alte filmulete cu foooarte multi playeri in aceeasi postura. sau doar acesti doi playeri culeg zen cu space? da, eu zic ca asta fac. culeg zen cu space. cred ca am mai multa dreptate decat tine desi nu pot argumenta cu nimic cum nici tu nu o poti face, in acest moment, si anume ca eu as gresi.

vezi tu mareane, daca eu sustin ca am dreptate mai mult decat tine si tu la randul tau sustii acelasi lucru, dar niciunul dintre noi nu poate aduce dovezi concrete, ce-i de facut?

pai, in mod normal, orice om sau comunitate de oameni din lumea intreaga numita sugestiv JUSTITIE, cand nu poate dovedi vinovatia cuiva cu argumente solide, palpabile, de necontestat, acei oameni nu se pronuta.

si aici, inevitabil, vor face la fel. asta doar in cazul in care moderatorii au putina cultura de drept...

si uite asa mareane, munculita ta de-atata amar de timp, idealurile tale, visele tale de a aduce dreptatea in forma ei bruta, nealterata, pe acest server, se va stinge..

tu o sa fii putin dezamagit pentru ca ti s-au inecat corabiile. si eu o sa fiu dezamagit pentru ca exista uscaturi unde nici nu banuiesti!

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu ce tot va bagati in seama.Domnii admini au dat drumu la aceasta treaba,si din pacate Rudy este unul dintre ei.Cum si la ignore si klass s`a dat ss fara sa fie intrebati de afk..asa ar trebui si aici sa se dea.Speram ca nu se fac favoritisme ca in plangere este implicat un admin.

Pace voua!

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu ce tot va bagati in seama.Domnii admini au dat drumu la aceasta treaba,si din pacate Rudy este unul dintre ei.Cum si la ignore si klass s`a dat ss fara sa fie intrebati de afk..asa ar trebui si aici sa se dea.Speram ca nu se fac favoritisme ca in plangere este implicat un admin.

Pace voua!

parca retin ca la ignore si klass era cu ei in party daca nu ma insel :dontknow:

Link to comment
Share on other sites

fade, nu mai inceca sa pari om daca esti doveac. am vazut cateva interventii de-ale tale. esti jalnic dle neica nimeni. stai calm in banca ta, ca nici sa scrii corect nu este in stare...

tu esti asa prost de fel sau e o situatie speciala, in cazul de fata? de unde pana unde ai dedus tu ca nu sunt eu in stare sa scriu corect?

de ce-ati sarit toti sustinatorii ferventi ai lui rudy din boscheti, de cur in sus?

a folosit elite. sa stea 60 de zile pe bara, la fel ca ignore, la fel ca mathayus, la fel ca toti ceilalti care au fost postati pentru pick

n-am nimic personal cu el, doamne fereste, da' daca s-a ajuns ca un gm sa foloseasca elite (da, unul din cei care militeaza pentru folosirea altor clickere), e nasol.

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu ce tot va bagati in seama.Domnii admini au dat drumu la aceasta treaba,si din pacate Rudy este unul dintre ei.Cum si la ignore si klass s`a dat ss fara sa fie intrebati de afk..asa ar trebui si aici sa se dea.Speram ca nu se fac favoritisme ca in plangere este implicat un admin.

Pace voua!

parca retin ca la ignore si klass era cu ei in party daca nu ma insel :dontknow:

Adevarat!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...