Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Hammerel

*AFK*

Recommended Posts

Pe mine nu ma vrea nimeni inapoi :(

kimmy este un caracter de joc care este unul si acelasi cu hammerel, deci prin dorinta de a readuce elful, este pleonasm sa zic kimmy si ham, deci erai si tu in fraza de mai sus :D defapt nu ai lipsit vreodata din afirmatie, doar ca unghiul din care ai citit iti dadea falsa impresie ca ma refer doar la cineva :)

honor per sempre! vice per noi en nostra casa! turchinu sin'a morte e ancu dopu! bastiaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Link to comment
Share on other sites

Pe mine nu ma vrea nimeni inapoi :(

kimmy este un caracter de joc care este unul si acelasi cu hammerel, deci prin dorinta de a readuce elful, este pleonasm sa zic kimmy si ham, deci erai si tu in fraza de mai sus :D defapt nu ai lipsit vreodata din afirmatie, doar ca unghiul din care ai citit iti dadea falsa impresie ca ma refer doar la cineva :)

honor per sempre! vice per noi en nostra casa! turchinu sin'a morte e ancu dopu! bastiaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Nice try :nanana: :crazy:

Hai LA MULTI ANI ROMANILOR !!!

Link to comment
Share on other sites

Pe mine nu ma vrea nimeni inapoi :(

kimmy este un caracter de joc care este unul si acelasi cu hammerel, deci prin dorinta de a readuce elful, este pleonasm sa zic kimmy si ham, deci erai si tu in fraza de mai sus :D defapt nu ai lipsit vreodata din afirmatie, doar ca unghiul din care ai citit iti dadea falsa impresie ca ma refer doar la cineva :)

honor per sempre! vice per noi en nostra casa! turchinu sin'a morte e ancu dopu! bastiaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Nice try :nanana: :crazy:

Hai LA MULTI ANI ROMANILOR !!!

Hai ca esti postat :rofl1:

Link to comment
Share on other sites

Stai ca acum m-am trezit si eu. Nu am mai intrat pe topicul guildei de cand am facut cont pe Seven .Sincer nu cred ca vechii proprietari ai numelui HONOR au un drept, nici chiar cel mai mic sa il revendice. Insa inteleg decizia de a-l schimba ...De ce?.. Pentru ca noi nu suntem doar un nume! Omul face numele ,nu numele pe om.

Onoarea se cistiga nu se imprumuta...apa trece pietrele raman!

:closed:

:news: :news:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...