Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Hammerel

*AFK*

Recommended Posts

salut

nustiu cine ti-a dat tie voie sa infintezi acest guild HONOR.ar fi trebuit sa fi luat legatura cu cei care au fost gm pe servarele trecute si nu au fost putine in care guilda HONOR a fost pe link.daca ai fi jucat pe link ai fi stiut ca acest guild a fost infintat de pe servaru 97b prin anul 2006 de care jonyko si =Nzgul=.daca noi nu am putut sa ne facem conturi din cauza ca a fost blocat accesul la creara de conturi.u ar fi trebuit sa ne dai un pm la unu din noi si sa ne ceri permisiunea de a crea aceasta guilda.

Link to comment
Share on other sites

salut

nustiu cine ti-a dat tie voie sa infintezi acest guild HONOR.ar fi trebuit sa fi luat legatura cu cei care au fost gm pe servarele trecute si nu au fost putine in care guilda HONOR a fost pe link.daca ai fi jucat pe link ai fi stiut ca acest guild a fost infintat de pe servaru 97b prin anul 2006 de care jonyko si =Nzgul=.daca noi nu am putut sa ne facem conturi din cauza ca a fost blocat accesul la creara de conturi.u ar fi trebuit sa ne dai un pm la unu din noi si sa ne ceri permisiunea de a crea aceasta guilda.

Sincer eu nu stiam ca aceasta guilda a existat pe 97d...nu v-am observat prin joc pe vreun db prin urmare nu am stiut ( am jucat pe fiecare db dar tot nu am auzit de acest guild) .... Am aflat la cateva saptamani dupa ce am facut acest guild ca numele a mai fost folosit si in trecut....

Imi cer scuze ca am imprumutat numele....insa din pacate nu pot sa "sparg" guilda acum....

Link to comment
Share on other sites

salut

nustiu cine ti-a dat tie voie sa infintezi acest guild HONOR.ar fi trebuit sa fi luat legatura cu cei care au fost gm pe servarele trecute si nu au fost putine in care guilda HONOR a fost pe link.daca ai fi jucat pe link ai fi stiut ca acest guild a fost infintat de pe servaru 97b prin anul 2006 de care jonyko si =Nzgul=.daca noi nu am putut sa ne facem conturi din cauza ca a fost blocat accesul la creara de conturi.u ar fi trebuit sa ne dai un pm la unu din noi si sa ne ceri permisiunea de a crea aceasta guilda.

Sincer eu nu stiam ca aceasta guilda a existat pe 97d...nu v-am observat prin joc pe vreun db prin urmare nu am stiut ( am jucat pe fiecare db dar tot nu am auzit de acest guild) .... Am aflat la cateva saptamani dupa ce am facut acest guild ca numele a mai fost folosit si in trecut....

Imi cer scuze ca am imprumutat numele....insa din pacate nu pot sa "sparg" guilda acum....

salut

daca ai fi jucat pe 97b ai fi auzit cu siguranta pe HONOR ptr ca erau 3 guilde care erau majoritare.care aveau arena si majoritatea spoturilor importante.daca ai fi jugat cel putin pe ultimul 97b ai fi aflat cu siguranta de HONOR,in colaborare cu HONEY au tinut toate tarkurile din arenea timp de 2 saptamani.

acum nu ati cer sa rupi guildu dar pe viitor sa nu al mai folosesti face cel putin sa iei legatura cu mine s-au cu =Nazgul=

spor in continuare si ai grije sa nu patezi numele guildului

Link to comment
Share on other sites

salut

daca ai fi jucat pe 97d ai fi auzit cu siguranta de HONOR ptr ca erau 3 guilde care erau majoritare.care aveau arena si majoritatea spoturilor importante.daca ai fi jucat cel putin pe ultimul 97d ai fi aflat cu siguranta de HONOR,in colaborare cu HONEY au tinut toate tarkurile din arena timp de 2 saptamani.

acum nu iti cer sa rupi guildul dar pe viitor sa nu il mai folosesti face (??!) cel putin sa iei legatura cu mine sau cu =Nazgul=

spor in continuare si ai grija sa nu patezi numele guildului

Fixed. Am corectat eu greselile din textul tau ( desi ar mai merge sa corectam si cuvintele de inceput care nu au majuscula si de asemenea si lipsa sau folosirea incorecta a semnelor de punctuatie )

Acestea fiind spuse nu cred ca se mai pune problema "cine cum unde face numele de ras"

O zi buna, iar daca va reapucati de joc sunteti bine veniti

Link to comment
Share on other sites

salut

nustiu cine ti-a dat tie voie sa infintezi acest guild HONOR.ar fi trebuit sa fi luat legatura cu cei care au fost gm pe servarele trecute si nu au fost putine in care guilda HONOR a fost pe link.daca ai fi jucat pe link ai fi stiut ca acest guild a fost infintat de pe servaru 97b prin anul 2006 de care jonyko si =Nzgul=.daca noi nu am putut sa ne facem conturi din cauza ca a fost blocat accesul la creara de conturi.u ar fi trebuit sa ne dai un pm la unu din noi si sa ne ceri permisiunea de a crea aceasta guilda.

sale jony:P cf uratule? nu te teme ca nu las eu sa pateze numele la g xD B-)

Link to comment
Share on other sites

salut

nustiu cine ti-a dat tie voie sa infintezi acest guild HONOR.ar fi trebuit sa fi luat legatura cu cei care au fost gm pe servarele trecute si nu au fost putine in care guilda HONOR a fost pe link.daca ai fi jucat pe link ai fi stiut ca acest guild a fost infintat de pe servaru 97b prin anul 2006 de care jonyko si =Nzgul=.daca noi nu am putut sa ne facem conturi din cauza ca a fost blocat accesul la creara de conturi.u ar fi trebuit sa ne dai un pm la unu din noi si sa ne ceri permisiunea de a crea aceasta guilda.

sale jony:P cf uratule? nu te teme ca nu las eu sa pateze numele la g xD B-)

salut uratule

ai grije de guld cat nu santem noi activi ca na daca astia au bagat restrictie la facut conturi asta este.

intradevar am facut ceva greseli de ortografie si ami cer scuze dar eram destul de mahmur si nu prea vedem prea bine ce si cum scriu.nici acum nu sant prea treaz scuze daca am ceva greseli de ortografie.

cine ma cunoaste stie ce fel de persoana sant

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...