Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Silviu.

Reevaluare

Recommended Posts

Ija... te rog frumos sa fii corect ... acel character a fost adus cu gt .. de la intrare in kalima pana colo iti spun sigur ptr ca mam uitat la coordonate pe party... si lam intrebat pe cel care era pe cont daca a dat gt si a dat ptr ca imi este tovaras.. bine acuma contul nu ii mai apartine lui ...

Ija daca ajuti pe unii numi da mie nefondata aiurea

Link to comment
Share on other sites

Eu nu ajut pe nimeni, pentru mine toti sunteti la fel.

Am verificat si nu apare ca a folosit /gt, cand postezi trebuie sa te asiguri ca ai tot ce-ti trebuie.

A intrat cu poarta in kalima si a iesit din kalima dupa 2 minute si jumatate (spre arena).

Link to comment
Share on other sites

ija..... era un prieten de al meu pe cont ..... si vorbeam cu el pe skype .. si mia spus ca da gt si a dat .. mai verifica odata in loguri te rog frumos in alea 2 min cat a stat in kalima a dat de 3 ori gt iti zic eu sigur :)

Link to comment
Share on other sites

nu imi postez prietenul... prietenul meu juca pe contul acela iar un alt cica prieten a skimbat parola dupa ce a crescuto 6 rr-uri prietneul meu bun :) .. :banghead:

ija... ok daca nu se vede in loguri .. explicami si mie cum de elfa a ajuns de la intrare kalima... pana pe ultimul spot in 2-3 secunde? ... o luam asa

Link to comment
Share on other sites

Guest Sergiu!

mai exact a dat gt de la intrare kalima pe ultimu :)), oricum nu ai verificat coordonate sau chesti de genu , ca e prea mare bataie de cap si na .... nu are rost , bine ca la Garone in 2 ore a fost si verificat si banat

Link to comment
Share on other sites

Guest Sergiu!

nu il fac chior, el doar nu a verificat destul de bine, in schimb tu nu ai ce sa vorbesti saracio :)) ai uitat cand plangeai in kt3 sa iti dau pt pe ultimu?

Link to comment
Share on other sites

tin sa anunt ca eram eu pe cont acest vanator de banuri isi merita soarta.. log sunt bune asa ca dute si canta la alta masa nu am dat niciun gt acolo. :tiphat:

DC minti ma ... se poate verifica ip-u care era pe cont era din Timisoara! ... iar tu esti din Caracal! nu mai baga de la tine..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...