Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

costy_VL

reevaluare

Recommended Posts

asta mi se pare o nesimtire fantastica din partea lu bastia tot eu am fost primu la golden si tot el m-a postat pt ks :)) , nici macar nu am stiut ca m-a postat butu si in al 2-lea rand mai cer si pt nesimtire

cer loguri sa se vada cine a fost primu la golden si pun akm si printul

singur cu goldenu: http://imageshack.us/photo/my-images/641/screen101605020000.jpg/

el a reusit sa faca printul al 2-lea singur cu goldenu ca m-au mutat pe mn sirenele cu lightning

primul lui print cu goldenu nu e bun (trebuie sa fie langa golden ca sa nu fie alte caractere in spatele lui : cum a fost cazul meu )

aces individ ar trebuii sa ia foarte mult ss ca sa se invete minte odata sa joace dupa reguli

pt admini: nu va grabiti sa inchideti un topic inainte ca cel acuzat sa puna poze (dovezi) in apararea lui ....

Link to comment
Share on other sites

asta mi se pare o nesimtire fantastica din partea lu bastia tot eu am fost primu la golden si tot el m-a postat pt ks :)) , nici macar nu am stiut ca m-a postat butu si in al 2-lea rand mai cer si pt nesimtire

cer loguri sa se vada cine a fost primu la golden si pun akm si printul

singur cu goldenu: http://imageshack.us/photo/my-images/641/screen101605020000.jpg/

el a reusit sa faca printul al 2-lea singur cu goldenu ca m-au mutat pe mn sirenele cu lightning

primul lui print cu goldenu nu e bun (trebuie sa fie langa golden ca sa nu fie alte caractere in spatele lui : cum a fost cazul meu )

aces individ ar trebuii sa ia foarte mult ss ca sa se invete minte odata sa joace dupa reguli

pt admini: nu va grabiti sa inchideti un topic inainte ca cel acuzat sa puna poze (dovezi) in apararea lui ....

E cam ciudat bastia asta, si cu mine la fel a facut... aveam print goldenul singur si avea si el nush care e treaba :) si nu e primul caz, sunt mai multe cazuri numai cu aceiasi problema la golden, ciudat rau.

Link to comment
Share on other sites

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=424272

aici am luat nefondata pe merit, nu respect regulamentul

acum l-am respectat regulamentul, nu stiu de ce te plangi, tot tu esti victima? ia-ti pend of lighting +4 daca vrei sa nu te mute sirenele, de unde stiu eu ca nu ai murit, ca nu ai plecat mai jos sa iei seminte, ca nu ai atacat alt golden, in pozele mele nici urma de tine, deci nu prea vad ce nemultumiri ai, in schimb ai tupeu, vii cu "no ks" :)), o fi ceva tehnica de intimidare, dupa dai pm ca vrei bok-ul :)) =)), ai tupeu nu gluma, cand stii ca data trecuta ti-am lasat tot dar totusi ai postat. Invata sa joci dupa reguli, nu dupa spiritul dreptatii, al lighting-ului sau altui tip de motiv.

http://img191.imageshack.us/img191/7184/screen101604060009.jpg

Link to comment
Share on other sites

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=424272

aici am luat nefondata pe merit, nu respect regulamentul

acum l-am respectat regulamentul, nu stiu de ce te plangi, tot tu esti victima? ia-ti pend of lighting +4 daca vrei sa nu te mute sirenele, de unde stiu eu ca nu ai murit, ca nu ai plecat mai jos sa iei seminte, ca nu ai atacat alt golden, in pozele mele nici urma de tine, deci nu prea vad ce nemultumiri ai, in schimb ai tupeu, vii cu "no ks" :)), o fi ceva tehnica de intimidare, dupa dai pm ca vrei bok-ul :)) =)), ai tupeu nu gluma, cand stii ca data trecuta ti-am lasat tot dar totusi ai postat. Invata sa joci dupa reguli, nu dupa spiritul dreptatii, al lighting-ului sau altui tip de motiv.

http://img191.imageshack.us/img191/7184/screen101604060009.jpg

eu cred ca tie iti cam place sa iti iei vacanta :) ceea ce iti si urez de pe acum : vacanta placuta si nu te mai da pe nevinovatu ca de unde sa sti u cine a fost primu la golden ca ti-am si zis no ks

astept logurile de la un admin sa se vada cine a fost primul la golden si pana atunci ai dreptul sa taci.

Link to comment
Share on other sites

Guest J0ck3rU17

din cate vad eu cred ca este 5 sau a 6 a oare cand bastia este implicat in asa ceva nu va intrebati cu si el si ceilalti playeri au poze singur cu goldenu e ceva la mijloc si cred ca ar trebui verific

Link to comment
Share on other sites

din cate vad eu cred ca este 5 sau a 6 a oare cand bastia este implicat in asa ceva nu va intrebati cu si el si ceilalti playeri au poze singur cu goldenu e ceva la mijloc si cred ca ar trebui verific

esti tare! am ras cu pofta! :)) =))

tu vorbeste la tine bine tot limbe romana!

am fost deja scanat daca chiar erai curios, nu s-a gasit nimic, nici macar nefondata sau vanatoare pentru cel care a intrat in party special ca sa ma filmeze :)

nu stiu de unde apareti, dar ma amuza din ce in ce mai mult acest forum!

lasa un moderator sa decida, nu iti da tu cu parerea!

Link to comment
Share on other sites

aa si inca ceva kittle invata sa acorzi mai mult timp la o plangere (imediat dupa 3 h de la plangere u ai inchis topicu nici macar nu stiam ca m-a postat. :clap:

Basca

Posted Today, 04:14

poza singur golden

poza ks

ca sa nu fie discutii cu poza singur la golden mai pun una

tot singur la golden

Kitta

Posted Today, 07:31

ks golden - 5 zile - costy_VL

Link to comment
Share on other sites

Deci, cum se face ca tu mereu ai print cu goldenul singur si costy la fel? Si la cazul meu la fel sa intamplat la fel, si mai ai vre-o 2 plangeri tot la fel , care e vrajeala ?

De ce nu se intampla si la alt player si ti se intampla numai tie? nu e cam dubios ?

Link to comment
Share on other sites

Deci, cum se face ca tu mereu ai print cu goldenul singur si costy la fel? Si la cazul meu la fel sa intamplat la fel, si mai ai vre-o 2 plangeri tot la fel , care e vrajeala ?

De ce nu se intampla si la alt player si ti se intampla numai tie? nu e cam dubios ?

pai da el e chuck noris :)) #-o #-o el ajunge primu la golden iti face print de ks cand u ai fost primu la golden si tot el e cel care posteaza la plangeri , nu i-a stat boku in gat vrea sa ia si ss =)) #-o asta se cheama nesimtire "grasa"... admin hai cu logurile alea odata si cu decizia + scoaterea de ss aiurea odata.

Link to comment
Share on other sites

Deci, cum se face ca tu mereu ai print cu goldenul singur si costy la fel? Si la cazul meu la fel sa intamplat la fel, si mai ai vre-o 2 plangeri tot la fel , care e vrajeala ?

De ce nu se intampla si la alt player si ti se intampla numai tie? nu e cam dubios ?

pai da el e chuck noris :)) #-o #-o el ajunge primu la golden iti face print de ks cand u ai fost primu la golden si tot el e cel care posteaza la plangeri , nu i-a stat boku in gat vrea sa ia si ss =)) #-o asta se cheama nesimtire "grasa"... admin hai cu logurile alea odata si cu decizia + scoaterea de ss aiurea odata.

12. KS la goldeni sau omorat jucator pentru BOK!

- Primul avertisment: suspend minim 5 zile

- Al doilea avertisment: suspend minim 10 zile

- Al treilea avertisment: suspend minim 20 de zile

- Al patrulea avertisment : suspend minim 40 de zile

- A cincilea avertisment: suspend minim 80 de zile

- A saselea avertisment: suspend minim 98 de zile

Cel care a venit primul la golden castiga dreptul de primul venit (Print in care este singur cu goldenul). Primul venit isi pierde acest drept daca moare in timp ce se bate cu golden-ul.

Se adauga pedepsele date de regula de PK pentru cei care il omoara pe primul venit (in timp ce se bate cu golden-ul sau pentru a fura BoK-ul).

NU ajutati (nici daca vi s-a solicitat acest lucru) la omorarea goldenilor.In caz de reclamatie nu va functiona sub nici o forma scuza "Doar l-am ajutat, i-am dat item-ul (BOK-ul)"!

Un jucator (party) nu poate ataca doi sau mai multi goldeni simultan.

Ce anume nu iti este clar din regulament, poate te ajut sa-l intelegi.

Nu scrie niciunde ca daca faci print la un golden si pleci de langa el, este goldenul tau, nu mai fa acuze fara argumente, daca ar fi dupa mine as vedea vanatoare aici, faci poza cu goldenul, dispari, reapari si scrii "no ks" si "team ars" (iarasi limba asta grea, te bate si pe tine si pe Knightly, "vre-o"? :)), ) sau "lasa ca vezi tu acum" a ce suna? a amenintari oare? In loc sa taci si sa recunosti ca de data asta nu ti-a iesit, tu ceri loguri si o acuzi pe Kitte (ti se pare tie ca e repede 3 ore? am vazut plangeri inchise in 3 minute, iar Kitte m-a favorizat cu 5 zile pauza pentru nefondata, tare ma mai favorizeaza).

scuze, dar nu ma pot abtine :coffee: :coffee: :coffee: unde ai mai vazut tu chestia cu logurile la golden? :))

Link to comment
Share on other sites

Deci, cum se face ca tu mereu ai print cu goldenul singur si costy la fel? Si la cazul meu la fel sa intamplat la fel, si mai ai vre-o 2 plangeri tot la fel , care e vrajeala ?

De ce nu se intampla si la alt player si ti se intampla numai tie? nu e cam dubios ?

pai da el e chuck noris :)) #-o #-o el ajunge primu la golden iti face print de ks cand u ai fost primu la golden si tot el e cel care posteaza la plangeri , nu i-a stat boku in gat vrea sa ia si ss =)) #-o asta se cheama nesimtire "grasa"... admin hai cu logurile alea odata si cu decizia + scoaterea de ss aiurea odata.

12. KS la goldeni sau omorat jucator pentru BOK!

- Primul avertisment: suspend minim 5 zile

- Al doilea avertisment: suspend minim 10 zile

- Al treilea avertisment: suspend minim 20 de zile

- Al patrulea avertisment : suspend minim 40 de zile

- A cincilea avertisment: suspend minim 80 de zile

- A saselea avertisment: suspend minim 98 de zile

Cel care a venit primul la golden castiga dreptul de primul venit (Print in care este singur cu goldenul). Primul venit isi pierde acest drept daca moare in timp ce se bate cu golden-ul.

Se adauga pedepsele date de regula de PK pentru cei care il omoara pe primul venit (in timp ce se bate cu golden-ul sau pentru a fura BoK-ul).

NU ajutati (nici daca vi s-a solicitat acest lucru) la omorarea goldenilor.In caz de reclamatie nu va functiona sub nici o forma scuza "Doar l-am ajutat, i-am dat item-ul (BOK-ul)"!

Un jucator (party) nu poate ataca doi sau mai multi goldeni simultan.

Ce anume nu iti este clar din regulament, poate te ajut sa-l intelegi.

Nu scrie niciunde ca daca faci print la un golden si pleci de langa el, este goldenul tau, nu mai fa acuze fara argumente, daca ar fi dupa mine as vedea vanatoare aici, faci poza cu goldenul, dispari, reapari si scrii "no ks" si "team ars" (iarasi limba asta grea, te bate si pe tine si pe Knightly, "vre-o"? :)), ) sau "lasa ca vezi tu acum" a ce suna? a amenintari oare? In loc sa taci si sa recunosti ca de data asta nu ti-a iesit, tu ceri loguri si o acuzi pe Kitte (ti se pare tie ca e repede 3 ore? am vazut plangeri inchise in 3 minute, iar Kitte m-a favorizat cu 5 zile pauza pentru nefondata, tare ma mai favorizeaza).

scuze, dar nu ma pot abtine :coffee: :coffee: :coffee: unde ai mai vazut tu chestia cu logurile la golden? :))

vad ca esti prost cu diploma , te las sa te certi ssingur da mai treci pe la un psihiatru intai

tu inca mai crezi ca ai ajuns primu la golden aa? ( nu conteaza ca m-au mutat sirenele de acolo goldenul tot al meu e) sa intelegi si tu ca vad ca te bate lb romana : sa vina logurile si vei vedea cine a fost primu la golden nu te mai agita atata pe forum cu comentarii dinastea .

plz no spam... doar adminu cu decizia

referitor la kittle nu am acuzat-o ca te-a favorizat pe tn ci ca m-a defavorizat pe mine asa ca ... esti cam inapt din pdv mental ( pur si simplu nu te duce) nu am ce sa iti cer tie asa ca vezi-ti de treaba ta dute mai plimba-te 10 zile(ai antecedente) si nu te mai intoarce.

Link to comment
Share on other sites

Costy, suspendul ramane.

Se vede dupa numarul de sirene ca poza lui este cea mai recenta. Tu ai parasit goldenul. Ca te-au mutat sirenele nu este o "scuza".

Nu esti in poza lui. A lui e mai recenta. Deci e goldenul lui.

Ai grija cum vorbesti dupa ce iti trece suspendul de pe forum. Ti-am dat doar pentru felul in care te-ai adresat unui alt user. Daca nu apreciezi indulgenta, si mira-m-as sa pricepi ca am fost indulgenta, data viitoare nu o sa mai beneficiezi de ea.

La plangeri nu se asteapta sa vina si cealalta parte decat daca pozele puse de reclamant sunt inconcludente. Nu era cazul aici.

Permite-mi sa ma indoiesc ca nu stiai ca va veti vedea pe forum.

Closed.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...