Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Synapse

pk pe spot

Recommended Posts

in primul rand prima poza cand te faci ca dai pm la ala, in al 2lea rand cand iti dau pkul se vede ca a inceput sa faca printuri inainte sa te fi omorat =)) si in al 3lea rand nu vreau sa ma scot cu nimic dar vreau sa fi pedepsit si tu pentru ca folosesti acel program ajutator :nanana:

Link to comment
Share on other sites

hai sa-ti explic poate asa vezi si tu cat esti de ,,inteligent "

- ,,in primul rand " prima poza este cu spot si pe PM am pe Manelista care daca doreste poate sa confirme ca am luat de la ea/el o kalima 7 si e ora 15:16

- ,,in al doilea rand" la poza cu pk da este o poza in fata in care ami aparuse ca ma ataci si daca vrei o atasez si pe aia desi nu stiu cu cat te-ar ajuta si

- ,,in al treilea rand " exista poza din oras asa cum cere mai nou regulamentul si care nu cred ca o putea face acel program de care spui tu, dar

- in al patrulea rand daca se poate dovedi de tine ca folosesc acel program chiar te rog sa dovedesti si sa iau cont blocat.

ami pare rau dar ai comiso, asa ca acum stai pe bara sau creste celalalt caracter de rezerva :P. hai pa si casca bine ochii cand te uiti la ceva.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...