Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

DaNu7zZz

PK Spot

Recommended Posts

http://imageshack.us/photo/my-images/824/screen101400580000.jpg/ - spot

http://imageshack.us/photo/my-images/824/screen101400580001.jpg/ - Pk

http://imageshack.us/photo/my-images/812/screen101400580002.jpg/ - town

nu ma luati cu " pozele sunt facute in acelasi minut. "

Link to comment
Share on other sites

asta e provocare +vanatoare , imi zici ''hai jet'' , vin dupa tine sa vb dupa care te pui rpd pe spot pentru a ma vana (stiai ca o sa iti dau pk )

de fapt tu asteptai invazia nu dadeai pe spot dar m-ai pacalit la faza cu spotul pentru

inainte de decizie rog sa se verifice coordonatele la care eram , adica putin mai jos de el ( ma duceam sa il caut pentru a vb in legatura cu ''hai jet'')

Link to comment
Share on other sites

asta e provocare +vanatoare , imi zici ''hai jet'' , vin dupa tine sa vb dupa care te pui rpd pe spot pentru a ma vana (stiai ca o sa iti dau pk )

de fapt tu asteptai invazia nu dadeai pe spot dar m-ai pacalit la faza cu spotul pentru

inainte de decizie rog sa se verifice coordonatele la care eram , adica putin mai jos de el ( ma duceam sa il caut pentru a vb in legatura cu ''hai jet'')

=) cand ti-am spus " hai jet " eram deja pe spot. Nu conteaza ceea ce asteptam eu. Am poza cu spot + pk + town. De vanat ? cauta prin plangeri sa vezi cate topicuri sunt facute de mine. Daca as sta la vanat as avea topic non-stop.

Nu incerca sa te scoti. Provocat ? " JET " nu este catalogat fiind un limbaj vulgar si nici provocat. Poate fi insulta sau limbaj doar daca este repetat :)

Sunteti niste nesimtiti care habar nu au de spiritul acestui joc. Stati in tarkan2 si faceti pk la care da move. Cultura voastra lasa de dorit. Iar voi cei din ROYAL nu mai spun cu d/c-urile. A primit Dr@cy contul cu elful Regrete, ma bucur ca va lua suspend pentru elite. Nu stiti sa jucati frumos si sa va bucurati de cateva ore de relaxare. Sunteti jalnici.

Link to comment
Share on other sites

atunci ce cauti pe spot acolo tocmai cand mai erau 2 -3 minute pana la invazie si tu ai party altundeva , pur si simplu aveai chef sa dai singur nu ?

stiai ca o sa iti dau pk si ai profitat de ocazie sa prinzi poza cu spotu ...lasa vrajeala e vanatoare pe fata

Link to comment
Share on other sites

Jesus, esti mai redus decat prevede legea din Romania. Bai copilule, te credeam mai apt pentru acest joc de pe 97d. Te-am pus eu sa-mi dai pk pe spot ?

Ce dracu conteaza unde aveam eu party ? Se vede intentia ta de pk din " textul pe care il afirmi . "

Dupa aceea mai bine ai pune mana sa inveti sa scrii corect, deoarece la acest capitol esti sub nivelul marii.

Link to comment
Share on other sites

mi-ai mai zis odata hai jet tocmai de aia ti-am zis de limbaj , cum se vede in aici >> http://imageshack.us/f/192/screen101401010000.jpg/

indiferent de decizie tot vanatoare e ,ai facut foarte rpd print cu spotul si la 1-2 secunde apar eu

unde naiba vezi tu al doilea jet ?! JESUS. CUMPARA-TI MA OCHELARI.

Cum spuneam, esti prea redus sa te regasesti. Exemplu:

Merge x pe spot face poza, vine y si da pk dupa 10 secunde. X face vanatoare daca posteaza ?!

Link to comment
Share on other sites

21. Exploatarea regulilor (vanatoare)

Formularea unei plangeri impotriva unui jucator este permisa numai in situatia in care abaterea reclamata a vatamat in vreun fel pe cel care o reclama.

Orice plangere care nu are la baza o astfel de vatamare si prin care se incearca doar exploatarea unei/unor reguli va fi sanctionata cu suspendarea caracterului de joc, dupa cum urmeaza:

- Primul avertisment: suspend minim 20 zile

- Al doilea avertsiment: suspend 50 de zile

- Al treilea avertsiment: suspend 98 de zile

Pentru eventuale alte abateri se poate ajunge pana la blocarea contului.

Ai toate pozele in mai putin de 1 minut....probabil scandurica te fugarea.....ai prins un spot si gata capcana.

Nu poti sa spui ca ti-a dat pk pentru spot.....tu aveai pt in alta parte si el clar nu dorea acel spot....ci doar sa-ti dea pk....nu vad unde e "vatamarea"

Exploatarea unei/unor reguli va fi sanctionata.....pfffff 20 de zile....

scz de post....dar maine e posibil sa patesc acelasi lucru.....

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

21. Exploatarea regulilor (vanatoare)

Formularea unei plangeri impotriva unui jucator este permisa numai in situatia in care abaterea reclamata a vatamat in vreun fel pe cel care o reclama.

Orice plangere care nu are la baza o astfel de vatamare si prin care se incearca doar exploatarea unei/unor reguli va fi sanctionata cu suspendarea caracterului de joc, dupa cum urmeaza:

- Primul avertisment: suspend minim 20 zile

- Al doilea avertsiment: suspend 50 de zile

- Al treilea avertsiment: suspend 98 de zile

Pentru eventuale alte abateri se poate ajunge pana la blocarea contului.

Ai toate pozele in mai putin de 1 minut....probabil scandurica te fugarea.....ai prins un spot si gata capcana.

Nu poti sa spui ca ti-a dat pk pentru spot.....tu aveai pt in alta parte si el clar nu dorea acel spot....ci doar sa-ti dea pk....nu vad unde e "vatamarea"

Exploatarea unei/unor reguli va fi sanctionata.....pfffff 20 de zile....

scz de post....dar maine e posibil sa patesc acelasi lucru.....

:tiphat:

warn tie. Nu inteleg, aveti orgasm atunci cand faceti + 1 ?:)

Link to comment
Share on other sites

conform regulamentului ar trebui sa iei ss pentru vanatoare..se vede clar erai in trecere stiai ca lai provocat siti da pk si ai profitat...in 2 sec printu cu spot print cu pk..vanatoare pe fata..chiar sunt curios de decizie va loa adminu. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

conform regulamentului ar trebui sa iei ss pentru vanatoare..se vede clar erai in trecere stiai ca lai provocat siti da pk si ai profitat...in 2 sec printu cu spot print cu pk..vanatoare pe fata..chiar sunt curios de decizie va loa adminu. :tiphat:

warn tie amice. Invata naibii sa scrii corect si tu. Acum pe ori si cine postez pentru pk inseamna vanatoare ? Doar asta stiti sa scrieti. Ati incalcat regulamentul ? Platiti tata. Iar tu ignore, esti cel mai mare nesimtit de pe acest server !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...