Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

$efu_MG

[Reevaluare]Kobra

Recommended Posts

Referitor la acest topic : http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=424543

Dc sa se acorede ban pentru asa ceva. Daca va uitati bine in pozele cu KSU ,

Kobra trage doar o data din aqua beam iar Decline face screen dupa screen in interval de 3 secunde maxim,se vede la discutia tinuta de el " :) " nu mersi " Asta apare in toate pozele..

Dc sa se acorde ban pentru KS golden cat timp inculpatul nu a omorat goldenu , nu a luat xp de pe el , nu a luat bokul.

Cand Decline a zis nu mersi Kobra s-a oprit din tras se vede in ultima poza apare Aqua Beam dar el deja se oprise.

Decline si-a luat bokul fara nici o problema tot el l-a si omorat nu a avut parte de nimic Kobra la asta.

In regulament scrie sa nu ajutam la golden ca nu se accepta reevaluari de genul " i-am dat bokul / itemul inapoi "

Dar kobra nici nu a omorat Goldenul sa ajunga sa ia Bokul doar a tras un aqua si atata tot..

Nu mi se pare drept sa se acorde ban pentru asa ceva...

NU ajutati (nici daca vi s-a solicitat acest lucru) la omorarea goldenilor.In caz de reclamatie nu va functiona sub nici o forma scuza "Doar l-am ajutat, i-am dat item-ul (BOK-ul)"!

Eu zic ca ar fi corect daca Decline zice ca i s-a facut KS si se plange sa puna poza cand Kobra omoara goldenul.. Asa oricine poate pati din intamplare sa traga din greseala sau de la clicker sau orice alt incident si cine are goldenu screen screen screen

si gata se acorda un bann .. care mie unul nu mi se pare drept. Totusi Kobra a mers cu un gand bun ajut? Nu mersi ok m-am oprit.. Pentru asta sa iei ban..

Ps: Am postat in locul lui Kobra deoarece nu are poosibilitatea de a posta acuma. :tiphat:

Analizati putin situatia ,,,, Multumesc mult de intelegere.. ! :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...