Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Knightly

Reevaluare2

Recommended Posts

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=423262\

Lasa te rog eu alt moderator sa se uite aici si sa vada ca nu am nici o vina eu nu m-am miscat decat cand a cazut bok din golden chiar e asa greu de observat?

Am pus printul cu goldenul meu si print cand el imi facea ks mie ce vina am eu?

repet, PK i-am dat sa nu fure bok nu se vede ca el era langa golden iar eu am venit si i-am dat PK, daca in poza cu pk-ul era langa golden iar eu veneam si ii dadeam pk atunci poti sa numesti pk la golden !

Link to comment
Share on other sites

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=423262\

Lasa te rog eu alt moderator sa se uite aici si sa vada ca nu am nici o vina eu nu m-am miscat decat cand a cazut bok din golden chiar e asa greu de observat?

Am pus printul cu goldenul meu si print cand el imi facea ks mie ce vina am eu?

repet, PK i-am dat sa nu fure bok nu se vede ca el era langa golden iar eu am venit si i-am dat PK, daca in poza cu pk-ul era langa golden iar eu veneam si ii dadeam pk atunci poti sa numesti pk la golden !

kite

O sa fie reevaluata plangerea.

^^JACK_DANIELS^^ ai suspend pe forum 15 zile pentru acuzati nefondate la adresa unui moderator.

Ce vad eu in plangere e ca el sta aproape locului si tu te misti sesizabil ca sa il prinzi pe el in poza, in situatia in care goldenii erau apropiati.

Closed pana la reevaluare

kite a spus deja ca va fi reevaluata....a inchis datorita spamului....nu trebuia sa deschizi un nou topic....

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Pai stiu kimmy, era un mg probabil tu erai cu Hammerel am si print-ul care dovedeste asta tu erai langa mine si bastia a venit de jos si facea ks iar eu dupa ce mi-am omorat goldenu i-am dat pk sa nu-mi fure bok ..si tot eu imi iau suspend pentur pk....sa se uite un moderator mai bine sa vada clar ca nu am nici o vina , odata ce am print cu goldenul meu si el imi face ks de ce tocmai eu iau suspend si nu el pentru ks? Asta vreau sa o fac pe Kitte sa inteleaga, daca el era langa golden si eu veneam si ii dadeam pk direct era cu totul altceva ..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...