Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

-john-

jignire la adresa staffului

Recommended Posts

Parerea mea e ca o luati prea personal deja, va irita orice si da-ti ss-uri prea usor pentru limbaj! Nimic jignitor aici, e doar o parere personala, sau am revenit la comunism cand erau cenzurate parerile cetatenilor, in cazul de fata a jucatorilor?

Link to comment
Share on other sites

Parerea mea e ca o luati prea personal deja, va irita orice si da-ti ss-uri prea usor pentru limbaj! Nimic jignitor aici, e doar o parere personala, sau am revenit la comunism cand erau cenzurate parerile cetatenilor, in cazul de fata a jucatorilor?

parere personala sau nu, nu trebuia sa implice stafful.

acum voi astepta decizia moderatorilor

P.S. cer warn pentru avocati

Link to comment
Share on other sites

parere personala sau nu, nu trebuia sa implice stafful.

Sunt partial deacord cu tine, sunt alte cai de a mustra staff-ul decat pe global insa nu a fost o mustrare demna de un SS.

Imi sustin ideea, ati devenit prea sensibili si scortosi, cautati nod in papura, playerii, din care e format si staff-ul pana la urma, tot mai frecvente cazurile de ss-uri pentru limbaj putin deplasat.

Propun sa se sanctioneze doar a doua abatere de genul, prima sa se lase cu un warn!

Imi accept warn-ul daca e, dar sunt implicat fiind din guild cu el. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Wow ... :)) Sincer e foarte amuzant si absurd ...

Jignire la adresa stafului la un asemenea cuvant ? -Jhon- , acum cateva zile ne ziceai ca vorbim vulgar pe post pentru ca foloseam cuvantu SFARC , care era si aliasu unui jucator ... Deci ? Care sunt cuvintele vulgare pentru staff ? Care sunt jignirile ? Scuza-ma dar nici'odata nu o sa vorbesc cu un admin cu "Dumneavoastra" ... mi se pare absurd si ironc ... Deci se pedepseste cuvantu praff pentru staff , pentru playeri nu , iar cuvantu noob care tot pe acolo "bate" nu se pedepseste ... Deci ? Unde e logica ? -Jhon- , sper sa nu fiu prea indiscreta , atat vreau sa stiu de la tine , fara suparare fara nimic , e doar o simpla intrebare , daca vrei imi raspunzi daca nu , nu ... Ce varsta ai ? yu-gy-oh ? Nu zic nimic , sunt placerile fiecaruia , insa .............. ma abtin

Multumesc de intelegere ;)

Link to comment
Share on other sites

Wow ... :)) Sincer e foarte amuzant si absurd ...

Jignire la adresa stafului la un asemenea cuvant ? -Jhon- , acum cateva zile ne ziceai ca vorbim vulgar pe post pentru ca foloseam cuvantu SFARC , care era si aliasu unui jucator ... Deci ? Care sunt cuvintele vulgare pentru staff ? Care sunt jignirile ? Scuza-ma dar nici'odata nu o sa vorbesc cu un admin cu "Dumneavoastra" ... mi se pare absurd si ironc ... Deci se pedepseste cuvantu praff pentru staff , pentru playeri nu , iar cuvantu noob care tot pe acolo "bate" nu se pedepseste ... Deci ? Unde e logica ? -Jhon- , sper sa nu fiu prea indiscreta , atat vreau sa stiu de la tine , fara suparare fara nimic , e doar o simpla intrebare , daca vrei imi raspunzi daca nu , nu ... Ce varsta ai ? yu-gy-oh ? Nu zic nimic , sunt placerile fiecaruia , insa .............. ma abtin

Multumesc de intelegere ;)

LaDorna daca vrei sa stii nu m-am referit la cuvantul sfarc ci la ceea ce a zis.

Daca nu esti atenta la discutie te rog nu te mai baga.

Link to comment
Share on other sites

Ok , puteai sa imi dai un pm dar ai ales sa scri aici , deci daca noi luam warn cum ai cerut tu , trebuie sa primesti si tu OK ? Ca sa fim toti egali .. !

Sunt foarte atenta la discutie ...

Iar chestia de atunci suna asa "Cel mai tare jucator e SFARC " Sau ceva in genu ... si tu ai sarit cu gura ca vorbim vulgar ... no way ...

Trebuie sa ma interesez si eu de DESENELE ALEA yu gy oh ... par interesante din avataru tau ...

inca o data , ce o zis de a ofensat staffu asa de tare ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...