Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest socooooo

Revaluare

Recommended Posts

Guest socooooo

nu crezi ca este o diferenta totusi???? adik dak ii zic lu unu dute la mata si cerei 5 lei eu il jignesc???? vai dar cand unu te face but si iti zice ca esti praf ce e??? compliment????

sau in print nu se vede???

Link to comment
Share on other sites

ar cam avea dreptate.unde vedeti voi jignirea ? prin 'du`te la mata' s`ar intelege du`te la maicata....jignieste cumva pe cineva aici ?

Link to comment
Share on other sites

Guest [SirDrago]

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=423137

Kitte spunemi te rog unde este insulta?? ca nu o vad i-am zis " dute la mata" nu dute-n mata....

iar ca ma provoaca nu se vede??? sau trecem peste???

gg imi place decizia :hail: :hail: :hail: :hail: :hail:

Serios acu unde e jignirea? nu e nimic in conversatia lor care sa jigneasca

Sa acordat prea usor ss-u

Link to comment
Share on other sites

Guest socooooo

aa si am uitat in legatura cu "referinte la parinti " si sa nu fac pe inocentu ... referinte la parinti care sunt? am jignito pe maicasa in vreun fel???? adik sincer mi se pare de tot rasu.... dak il jigneam pe el pe maicasa..... dar eu observ ca el imi face complimte "sunt praf... but" am uitat sa ii zic multumesc si na imi pare rau :cool2:

totusi nu crezi ca s-au acordat cam usor 5 zile?

Link to comment
Share on other sites

Guest socooooo

Tin sa va contrazis pe toti.Eu cred ca, Kitte are dreptate!Ce legatura au parintii cu jocul?Nu conteaza cum te`ai exprimat,maicasa nu are nici o treaba cu jocul.

frate de acord cu tine dar eu nu am zis nik de maicasa aia e faza dak te-ai uitat unpic la print pur si simplu dak eu te trimit pe tine la maicata? e o aluzie catre ea sau cum ia gandestete unpic si ai sa vezi?? adik de acuma pe linkmania e interzis cuvantu mama? inteleg cand ii zici lu unu dute-n mata sau mai stiu eu ceva o faci pe masa in nush ce fel... eu PUR SI SIMPLU IL TRIMIT LA MASA pt ca incepea cu basme de genu " BUY SIGN PM SOCYZ" care e frate baiu pai bun data viitoate dupa ce face basme din astea ma face but si mai zice ca sunt praf ce ar trebui sa ii zic "Multumesc"... sau cum zimi u ca na eu is mai asa.... pur si simplu acolo cuvantul de la care ti-au 5 zile pauza e "MATA" mi se pare absoul ridicol....

a da si nu am zis ca maicasa are treaba cu jocu dak te-ai fi uitat la print ai fi vazut dc l-am trimis la maicasa! mai sus i-am zis ca dak la invatat masa gramatica nu trebuie neaparat sa ne dea lecti!! dupa care iara comenteaza nush ce pe acolo ... dupa care l-am trimis la maicasa ca na incepe alta ora de gramatica...

unde e jicnirea aici?? si totusi se vedeca ca am fost si eu provocat catusi de putin sau peste asta trecem??? :hail:

:clap: :clap: :clap:

Link to comment
Share on other sites

Eu vad asta mai mult ca pe o aberatie ...

Sa nu uitam ca vorbeam mai multi pe post . La un moment dat vorbeam de un player SFARC ... iar -Jhon- singuru admin care era on ne zicea ca vorbim vulgar ...

Deci eu chiar nu inteleg , care este vocabularu "colorat" ?

Sfarc a devenit un cuvant vulgar ?

Cat despre acest subiect ... Nu stiu,ce e vulgar ?

Pur si simplu il trimite la unu dintre parintii lui ... Ce e vulgar ? L-a jignit pe el sau pe parinte ? Se simte cineva jignit si ofensat cand il trimit la unu dintre parinti ?

Sa fim seriosi ...

Link to comment
Share on other sites

Guest socooooo

inca un lucru la plangerea de aici http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=423169 adresata de un player adminilor cand ia facut " praf " sa considerat jignire ok sunt de acord... dar cand in print omu imi zice ca sunt praf nu e tot jignire? sau pt player nu se ia drept jignire ... e valabil doar domnilor admin?? nu suntem tot oameni??? sau exista vreo diferenta ???

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Suspenc acordat corect

ati inceput sa o luati iar razna.PARINTII vostrii..ca si ai mei nu au nicio legatura cu certurile/orgoliile de pe server/forum.Abtineti-va cu scuzele puerile.

PS neimplicatii suspend cate 5 zile ..vad ca a inceput sa va placa sa postati peste tot

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...