Jump to content
Andu

Descoperire macabra: Cadavrul unui nou-nascut, gasit în toaleta unui tren accelerat

Recommended Posts

Nu este o opera?ie costisitoare. Interven?ia cost? între 300 ?i 700 RON, pân? în 12 s?pt?mâni.
Un fleac daca luam in calcul ca ei (au fost 2) nu au avut bani de un prezervativ.

Pai nu o fi o operatie costisitoare, dar copilul acela a crescut in ea ceva timp, tu cat suflet ai avea sa omori un copil, mai ales daca ar fi fost al tau ? Ea ar fi putut sa faca, dupa ce la lasat intr-o toaleta :|

Din textul stirii se intelege ca copilul ar fi fost deja mort cand l-a suit in tren. De aici ma duce cu gandul ca din cauza unei boli (ceva de genul) copilul a murit si mama a vrut sa scape de el pentru a nu fii trasa la raspundere pentru neglijenta. Evident riscul acum e mai mare insa sunt mai putine sanse sa o gaseasca.
Link to comment
Guest Interzisa

Nu este o opera?ie costisitoare. Interven?ia cost? între 300 ?i 700 RON, pân? în 12 s?pt?mâni.
Un fleac daca luam in calcul ca ei (au fost 2) nu au avut bani de un prezervativ.

Pai nu o fi o operatie costisitoare, dar copilul acela a crescut in ea ceva timp, tu cat suflet ai avea sa omori un copil, mai ales daca ar fi fost al tau ? Ea ar fi putut sa faca, dupa ce la lasat intr-o toaleta :|

Din textul stirii se intelege ca copilul ar fi fost deja mort cand l-a suit in tren. De aici ma duce cu gandul ca din cauza unei boli (ceva de genul) copilul a murit si mama a vrut sa scape de el pentru a nu fii trasa la raspundere pentru neglijenta. Evident riscul acum e mai mare insa sunt mai putine sanse sa o gaseasca.

Rezultatele necropsiei arata ca nou-nascutul a fost murit asfixiat, iar decesul s-a produs cu cel putin o zi în urma.

N-a murit de nici o boala, a murit ca a fost asfixiat..

Sunt scumpe prezervativele in ziua de azi, mai scumpe ca viata unui suflet nevinovat.... :angry1:

Link to comment

Din textul stirii se intelege ca copilul ar fi fost deja mort cand l-a suit in tren. De aici ma duce cu gandul ca din cauza unei boli (ceva de genul) copilul a murit si mama a vrut sa scape de el pentru a nu fii trasa la raspundere pentru neglijenta. Evident riscul acum e mai mare insa sunt mai putine sanse sa o gaseasca.

Rezultatele necropsiei arat? c? nou-n?scutul a fost murit asfixiat, iar decesul s-a produs cu cel pu?in o zi în urm?.

Încearc? s? cite?ti cu aten?ie ?tirea, s? nu mai faci atâtea calcule ?i s? nu î?i mai prezin?i supozi?iile ca fiind adev?ruri supreme.

Link to comment

Imi cer milioane de scuze , nu am memorat stirea ca pe un material didactic primit la facultate.

Din paragraful citat special de catre voi , pentru mine rezulta, ca aveam dreptate.

Nenea Dark , care e problema ta ? Unui prost ca mine ii este interzis prin legea forumistului sa spuna un adevar ?

Link to comment

Imi cer milioane de scuze , nu am memorat stirea ca pe un material didactic primit la facultate.

Din paragraful citat special de catre voi , pentru mine rezulta, ca aveam dreptate.

Nenea Dark , care e problema ta ? Unui prost ca mine ii este interzis prin legea forumistului sa spuna un adevar ?

?i-ai f?cut un scop în via?a de a m? contrazice pe mine în sec?iunea curent? ? Uite un exemplu: În topicul "S-a dep??it viteza luminii!", cu toate c? nu ai în?eles ce am vrut s? spun, ai insistat s? m? contrazici postând nonsensuri.

ON:

Din paragraful citat, pentru mine rezult? c? respectivul copil a murit asfixiat iar cadavrul a fost descoperit la 24+ ore dup? deces. Ce logic? este în a te plimba cu un cadavru, ?i a-l arunca la toalet?? În momentul în care omori pe cineva, logic? î?i spune s? scapi cât mai repede de cadavru, nu s? îl plimbi cu trenul.

Între a prezenta o supozi?ie ca fiind adev?r absolut ?i a spune un adev?r, este o diferen??. Mai nou, dac? ai r?mas îns?rcinat? înseamn? c? nu ai bani de prezervative? Dac? era a?a speriat? de sarcin? nu cred c? avea curajul s? o fac? f?r? protec?ie.

P.S. Din p?cate nu eu am ceva cu tine ci tu ai ceva cu mine. :tiphat:

Link to comment

Technologia de azi poate determina aproximativ ora la care a aparut decesul.

Se determina ora decesului.......cam pe la acea ora unde era trenul, iar urmatoarea statie care a fost sa fie gasite toate persoanele care au coborat din tren.

Deoarece acea femeie a nascut in tren asta implica multe...sangerari....etc.......... :) daca la locul faptei se pot gasii urme de sange se poate face o "amprenta" a autoarei........ si asa cu umpic de cercetare se va descoperii autorul. ;)

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...