Jump to content
Guest Interzisa

Copiii jucatorilor de pe LinkMania

Recommended Posts

Guest Interzisa

Am decis sa fac acest topic, fiindca nu am mai vazut unul asemanator. Aici o sa posta poze cu copii nostri, nepotei, sau copii rudelor indepartate. La fiecare poza postata in acest topic o sa faceti o mica descriere. Gen: Varsta copilului, a cui e copilul ,ce ii place sa faca copilului.

Nu se va permite comentariile (negative si jignitoare) la adresa copiilor la care i-am expus poza, in schimb putem comenta pozele expuse de colegii de joc sau forum.

Orice tenta de jignire sau flame in acest topic, va fi pedepsit drastic de catre moderatorul de sectiune

Hai sa ne prezantam:

Ma numesc Gabriela-larisa, am 1 an si 7 luni, sunt neastamparata, rasfatata si fac doar ce vreau eu. Mamica mea ma mai cearta dar o face ca imi vrea binele.

bve0yrgtvbudkkxmo4n2.jpg

Ce poze am cu ea la varsta ei, sunt pe aparatul de fotografiat si in telefon.. pana le descarc, am pus una de la botez. :)

Link to comment
Share on other sites

Multumesc. Unii dintre playerii Linkmania amesteca viata reala cu intamplarile mu-related. Fiind moderator sunt implicata in decizii controversate. Este riscul "meseriei". Cred ca intelegeti exact de ce nu am pus poze cu copiii mei.

Link to comment
Share on other sites

Guest Interzisa

As fi bucuroasa sa vad doar sinceritate din partea "jucatorului de pe linkmania", puteti posta nepotei, frati, surori, copii vecinilor, ai vostri, etc

Aducem putin haz si destindere in aceasta sectiune, nu numai nervi, injurii..si cuvinte negativiste.

Ce spuneti, se poate? :)

Link to comment
Share on other sites

Multumesc. Unii dintre playerii Linkmania amesteca viata reala cu intamplarile mu-related. Fiind moderator sunt implicata in decizii controversate. Este riscul "meseriei". Cred ca intelegeti exact de ce nu am pus poze cu copiii mei.

La cata lume are ciuda despre tine , iti dai seama ce ar spune despre copii tai :)

P.s nu ma enumar printre ei.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...