Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

alexneo2

Preluarea lu Gecson

Recommended Posts

Mai intai ca nu a facut preluare DELOC, apoi ca a facut, dar nu corecta. Te cam contrazici matale.

Nu mi-ai raspuns la intrebare, dar consider ca poza e facuta cu x timp inainte de preluare, asa pare si asa au pozele logica.

Death - nefondata - 5 zile

Nu as fi dat suspend daca recunoasteai ca ai gresit.

Pai mai intai am spus ca n-a facut deloc pt ca nu am vazut pe nici unu,vezi ceva in F4 meu ?De unde eram io sa ghicesc ca el a venit cu 5 min inainte si-a facut printuri ? asa ca NU ma contrazic,te grabesti tu cu deciziile sa scapi mai repede.

SI poza cum naiba sa fie facuta acu X timp inainte de preluare ? am vazut cumva viitoru si-am dat ceasu inainte fix la ora aia ? WTF ?!

Si spotul era ocupat de atunci,nici sa spui ca m-am intors dupaia si-am dat ceasu inapoi n-ai cum sa zici,dao dracu de treaba

Singura explicatie pt acel ceas....daca vrei neaparat una.....este discrepanta dintre setarile fiecaruia,ca nu cred ca tu de ex ai ceasul setat la minut cu al meu,la mine poate e xx:17 si la tine xx:20 ;)

Kitte...daca n-ai chef de rezolvat plangeri....lasa-l pe altu ;) cum dracu sa-mi dai mie ban dupa ce printuri am acolo ? OMG !

P.S. Ai vreun caracter la ei in guild ? sau care-i treaba ?

Link to comment
Share on other sites

Scumpule, am lasat plangerea deschisa toata ziua si tu ma acuzi ca ma grabesc si ca nu am chef?

Nu crezi ca ai cam mult tupeu? Mai ma si acuzi ca sunt in guilda cu el (nu m-am uitat in ce guilda e, m-a interesat prea tare).

Cum ti-am dat suspend? Pe poze, pe ce altceva? Alea care tu ai zis ca nu exista si apoi ai dat-o in balbaiala.

Nu te-am acuzat ca ai facut ceva cu ceasul. O fi setat prost. Ca bine nu e setat.

Preluarea este corecta.

Iti zic o singura data : controleaza limbajul sau suspend. Daca ai un tic verbal cu dracu, in scris iti dai peste degete.

Las deschis ca sa primsti parerea si unui alt moderator.

Nimeni nu posteaza dupa mine decat daca are ceva RELEVANT de adaugat.

Link to comment
Share on other sites

Bine,daca e corecta a lui....am sa prind si eu unii afk,le fac poze...si dupa 2-3 zile cand n-o sa am spot...ma duc si le dau PK direct,ca doar ce dracu....le-am facut preluarea corect si nu ma obliga nimeni sa le dau PK atunci pe moment,merci ca m-ai lamurit.

Pa.

Link to comment
Share on other sites

Preluarea lui incepe in minutul 19 si se termina in minutul 24 (+ bonus min 25), pana la minutul 28/29 dispare textul).

Zici ca a parasit spotul? Ai o poza care sa demonstreze acest lucru?

De murit nu a murit, vad intrebarile de afk deasupra capului + ca apari in poza, daca erai on era imposibil sa nu vezi asa ceva si sa nu faci o poza.

Link to comment
Share on other sites

Ma repet, i-am preluat si am asteptat sa vina elfa pe spot , era in tarkan->tarkan2-> pana la spot dureaza, dupa aia le-am dat PK, totul a durat 3 minute, nu mai mult, pentru ca fara buff le dadeam dmg mic si nu aveam sanse sa-i omor.

Ca s-a trezit el ulterior, asta stiu ca i-o dat pk la elfa si a surprins PK-ul meu asupra lui.

Link to comment
Share on other sites

Preluarea lui incepe in minutul 19 si se termina in minutul 24 (+ bonus min 25), pana la minutul 28/29 dispare textul).

Zici ca a parasit spotul? Ai o poza care sa demonstreze acest lucru?

De murit nu a murit, vad intrebarile de afk deasupra capului + ca apari in poza, daca erai on era imposibil sa nu vezi asa ceva si sa nu faci o poza.

DA,el a venit cu intrebari si etc,dar a plecat (ceea ce nu pot demonstra din pacate.....ca deja nici nu mai trebe poze...trebuie sa filmezi cand te joci) doar nu crezi ca a stat 4 minute si s-a uitat la mine fara sa spuna nimic,ma admira+ ca dupa cum am scris si in plangerea principala....tastam pe P.M. cu cineva,deci eram ON de 2-3 min,daca stateau toti printre noi timp de 4 min...nu crezi ca i-as fi intrebat ceva incat sa apara si in F4 ? dar NU erau acolo ;)

Ma repet, i-am preluat si am asteptat sa vina elfa pe spot , era in tarkan->tarkan2-> pana la spot dureaza, dupa aia le-am dat PK, totul a durat 3 minute, nu mai mult, pentru ca fara buff le dadeam dmg mic si nu aveam sanse sa-i omor.

Ca s-a trezit el ulterior, asta stiu ca i-o dat pk la elfa si a surprins PK-ul meu asupra lui.

Sa ajungi din tarkan ORAS nu iti ia mi mult de 1 minut pana acolo,din tarkan 2 max 30 secunde ;)

Link to comment
Share on other sites

dar a plecat (ceea ce nu pot demonstra din pacate.....ca deja nici nu mai trebe poze...trebuie sa filmezi cand te joci)

Ti-a confirmat si -ija- ca n-am murit, eram acolo printe moobi asteptand elfa sa va dau PK, ca tu nu m-ai vazut, your blame. Si te rog sa nu faci afirmatii care nu le poti demonstra, trebuia sa-ti fac print-uri din minut in minut sa-ti demonstrez ca n-am plecat?

Sa ajungi din tarkan ORAS nu iti ia mi mult de 1 minut pana acolo,din tarkan 2 max 30 secunde

Nu inteleg ce probleme ai daca ti-am dat PK dupa 3 minute, precum ti-am zis si daca iti dadeam dupa o ora preluarea tot valida ramanea cat timp NU PARASEAM SPOTUL.

Baga bine la cap.

Link to comment
Share on other sites

dar a plecat (ceea ce nu pot demonstra din pacate.....ca deja nici nu mai trebe poze...trebuie sa filmezi cand te joci)

Ti-a confirmat si -ija- ca n-am murit, eram acolo printe moobi asteptand elfa sa va dau PK, ca tu nu m-ai vazut, your blame. Si te rog sa nu faci afirmatii care nu le poti demonstra, trebuia sa-ti fac print-uri din minut in minut sa-ti demonstrez ca n-am plecat?

Faci preluare --->dai PK,bine ca n-ai dat post cu: "Vreo elfa care sa ma ajute sa omor pe unii la preluare ?"

Si am spus ca ai plecat\nu erai pe spot,nu ca ai murit.

Link to comment
Share on other sites

Faci preluare --->dai PK,bine ca n-ai dat post cu: "Vreo elfa care sa ma ajute sa omor pe unii la preluare ?"

Si ce era? Dupa preluare facuta corect spotul imi apartine si pot sa chem pe cine vreau cand vreau si sa dau pk la cine vreau/pot cand vreau/pot.

Si am spus ca ai plecat\nu erai pe spot,nu ca ai murit.

Demonstreaza. Printul domle printul. Care nu il poti avea ca nu am plecat bineinteles.

Spor la concediu. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

A intrebat in minutul 19, a intrebat pe spot de afk, dormeati?

A intrebat in minutul 21...tot pe spot, dormeati?

A intrebat in minutul 23,,,acelasi lucru.

Poza cu f4 din minutul 24 valideaza poreluarea. Ca a dat el pk petse 3-4 minute sau peste jumatate de ora nu conteaza.

Vreau o poza prin care sa-mi arati ca a plecat intre 19 si 24 de pe spot (odata ce sustii ca a plecat inseamna ca trebuia sa vezi intrebarile de afk), altfel nu-mi dau seama de unde ai scos ca a plecat de acolo.

Link to comment
Share on other sites

A intrebat in minutul 19, a intrebat pe spot de afk, dormeati?

A intrebat in minutul 21...tot pe spot, dormeati?

A intrebat in minutul 23,,,acelasi lucru.

Poza cu f4 din minutul 24 valideaza poreluarea. Ca a dat el pk petse 3-4 minute sau peste jumatate de ora nu conteaza.

Vreau o poza prin care sa-mi arati ca a plecat intre 19 si 24 de pe spot (odata ce sustii ca a plecat inseamna ca trebuia sa vezi intrebarile de afk), altfel nu-mi dau seama de unde ai scos ca a plecat de acolo.

Sustin ca a plecat\nu era acolo pt ca nu l-am vazut sa fie acolo,si nici n-am vazut intrebarile lui (repet,dovada F4 meu),doar nu stateam si ma uitam cum imi preaia spotu LOL,daca vrei poze care atesta ca nu a fost acolo in acele 4 min....nu am,dar daca zici ca nu are importanta ca da PK si dupa 30 minute.....las-o asa,fie ca ei si-am sa aplic si tu chestia asta cu preluare acum....si PK peste 30 min.

Salut !

Link to comment
Share on other sites

Nu este obligat sa iti dea PK dupa preluare. Daca nu il deranjezi, te poate lasa acolo.

Nu este obligat sa atace mobi dupa ce preia. E spotul lui, sta si fluiera.

Nu avea nici un motiv sa vobrasca dupa ce a terminat preluarea. Cu cine? Voi erati afk. Sa vorbeasca singur?

Daca erai on in timpul preluarii ai fi deschis gura, ai fi facut poze, nu ai fi insistat ca nu a intrebat pe nimeni de afk (primul post al plangerii).

Daca recunosteai ca nu ai vazut preluarea, nu ai fi primit suspend. Dar o intorci si o rasucesti, ba ca nu a intrebat, ba ca nu a stat acolo, ba ca nu ti-a dat pk imedat.

Accepta-ti greselile si invata din ele.

Nu ai poza solicitata de ija pentru ca erai afk.

Closed (daca ma insel si ai poza, deschide alt topic cu scuzele mele)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...