Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

shoby75

Event ProtectTheQueen

Recommended Posts

Dupa mine este unul din cele mai complexe eventuri posibile din mu... si cel mai frumos..

Da, eventu necesita ceva mai mult timp pt organizare/desfasurare si este nevoie de minim 2 adimi...dar repet..merita tot efortul.

Daca nu este vreme pentru Protect The Queen , o crusa cu , caluti/dino de ex. : din davias pana in icarus (fara move^^) sau mai stiu eu ce harti ... cred ca ar fi mult mai funny si mai antrenant decat F&T ...

Link to comment
Share on other sites

Dupa mine este unul din cele mai complexe eventuri posibile din mu... si cel mai frumos..

Da, eventu necesita ceva mai mult timp pt organizare/desfasurare si este nevoie de minim 2 adimi...dar repet..merita tot efortul.

Daca nu este vreme pentru Protect The Queen , o crusa cu , caluti/dino de ex. : din davias pana in icarus (fara move^^) sau mai stiu eu ce harti ... cred ca ar fi mult mai funny si mai antrenant decat F&T ...

Traseu:

Lore->Devias->Lt1->...->Lt7->Icarus

Devias->Lore->Noria->Aida1->Aida2

Noria->Lorencia->Dungeon1->Dungeon2->Dungeon3

:D Cateva idei de trasee daca s-ar face race event

Link to comment
Share on other sites

Am facut in seara asta un PvP care sper ca a placut (asa a parut). Eu unul cel putin, chiar de pe margine, m-am simtit bine. Cand am timp, facem si un Protect The Queen. Este intr-adevar un event mai lung dar frumos.

Cat despre curse, e mai greu... daca nu exista Elite si //gt ar fi fost ceva dar asa riscul e mare. Oricum pentru un event Cursa nu trebuie cine stie ce planificare in avans, deci se poate face oricand.

Link to comment
Share on other sites

Am facut in seara asta un PvP care sper ca a placut (asa a parut). Eu unul cel putin, chiar de pe margine, m-am simtit bine. Cand am timp, facem si un Protect The Queen. Este intr-adevar un event mai lung dar frumos.

Cat despre curse, e mai greu... daca nu exista Elite si //gt ar fi fost ceva dar asa riscul e mare. Oricum pentru un event Cursa nu trebuie cine stie ce planificare in avans, deci se poate face oricand.

Obi-Wan , trebuia specificat , cei care au fost la 1v1 ... nu au voie sa participe la party vs party.

Oricum a fost frumos :)

Link to comment
Share on other sites

Am facut in seara asta un PvP care sper ca a placut (asa a parut). Eu unul cel putin, chiar de pe margine, m-am simtit bine. Cand am timp, facem si un Protect The Queen. Este intr-adevar un event mai lung dar frumos.

Cat despre curse, e mai greu... daca nu exista Elite si //gt ar fi fost ceva dar asa riscul e mare. Oricum pentru un event Cursa nu trebuie cine stie ce planificare in avans, deci se poate face oricand.

nu cred ca se va risca cineva sa de-a gt la un event mai ales in preajma altor playeri + gm

Link to comment
Share on other sites

protect the quinn nu era eventu ala in care trebuia sa duci elfa din atlans pana in tarkan...? :dontknow:

Ala era si a fost superb :D

Imi aduc aminte cum toti din atacatori dadeam in Perla :)) si BOOM o apara parca :)). De ar fi mai des, si acuma la mai putine rruri ca atunci, cred ca ar fi marfa.

Succes

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...