Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Biggles

Reevaluare Biggles

Recommended Posts

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=421034

de unde si pana unde ati ajuns la concluzia ca preluarea lui sica este corecta?

Primul set de intrebari este pus la 04:03 (doar la Biggles este in min4 pentru ca nu a mai apucat sa ii puna in min 3 dar este clar ca preluarea a inceput in minutul 3 la tot spotul, adica in acel moment in care sa pus prima intrebare pe spot. )

Al doilea set de intrebari este pus la 04:07 (dupa 4 minute? 0.o)

Al treilea set de intrebari este pus la 04:08 (adica in minutul 5)

Poza cu f4 sunt doua adica poza cu numarul 15 si 21 si sunt puse la 04:09 (minutul 6)

1. Astept pozele de la 16 la 20

2. Astept inca o alta preluare similara (adica sa vad si eu cum la toate caracterele pe spot li se scrie numele cu litere mici)

3. Nu se respecta modelul de preluare adica citez (asta special pentru Kitte) Preluarea necesita 4 poze, in minute diferite, printul 1 fiind in minutul 0 si al treilea print in minutul 4, urmat de printul cu F4 ridicat in minutul 5 pentru a incheia preluarea.

4. De ce sunt amenintat cu vanatoarea? ca nu va fac jocu si nu raspund la toti fraierii care exploateaza regulamentul?

5. Inca astep sa vad si eu o preluare ca a lui Sica.( la toate caracterele pe spot sa li se scrie numele cu litere mici, de cand joc eu asa ceva nu am vazut, si tu kitte ar trebuii sa stii mai bine acest lucru)

6. Nu veniti la mine cu explicatii patetice ca "iam lasat un minut in plus sa raspunda" ca nu tine, scrie EXTREM DE CLAR in regulament in ceea ce priveste minutele.

@parca in regulament mai scria un rand acolo la Preluarea este incorect facuta daca: - nu se respecta modelul de mai sus - sa scos cumva?

LE: dap, era trecut si acest lucru, cand sa scos?

Link to comment
Share on other sites

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=417054

Preluare similara. Chiar daca am luat 60 de zile suspend pentru macro bot (ignora acest lucru din topic). Suspendul s-a acordat pentru ks pe spot lui FurDePeNet. Nu esti obligat sa scrii numele EXACT. Daca tot e sa o iei dupa regulament acolo scrie nume destinatar + afk, nicidecum numele EXACT al destinatarului +afk. Daca tot crezi ca nu e un exemplu bun am sa caut in arhiva de la 97d ca am si acolo un exemplu in care eu am fost postat pentru asa ceva (singura diferenta acolo e ca imi scria alexa no ks si nu -=AlexA=- no ks , deci nu era preluare, dar e similar).

Ah, si inca ceva: statutul tau de player ordinar nu iti da dreptul sa ceri printuri unor playeri :). Doar gm'ilor le revine acest drept. Spor in continuare, sper ca te-a luminat exemplul meu.

Link to comment
Share on other sites

tu ce esti? un avocat sau nu inteleg?

la diablo ma asteptam sa rezolve plangeriile in halul asta,

uite mai dau un exemplu:

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=291497&st=0&p=3914008&hl=+cobra_sm%20+vanatoare&fromsearch=1&#entry3914008

daca eu stiu ca preluarea imi este facuta incorect unde scrie ca sunt obligat sa ii raspund.

Ca sa nu mai zic de minutele in care au fost puse intrebariile.... uite ca se poate si preluare buna chiar daca nu respecta minutele :violent:

Link to comment
Share on other sites

Guest Carotella

te plangi ca v`am lasat un minut in + sa raspundeti? :))

pt ca la tine nu am mai apucat sa te intreb in minutul 03 am terminat preluarea in minutul 09.

na si pozele

Link to comment
Share on other sites

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=421034

de unde si pana unde ati ajuns la concluzia ca preluarea lui sica este corecta?

Primul set de intrebari este pus la 04:03 (doar la Biggles este in min4 pentru ca nu a mai apucat sa ii puna in min 3 dar este clar ca preluarea a inceput in minutul 3 la tot spotul, adica in acel moment in care sa pus prima intrebare pe spot. )

Al doilea set de intrebari este pus la 04:07 (dupa 4 minute? 0.o)

Al treilea set de intrebari este pus la 04:08 (adica in minutul 5)

Poza cu f4 sunt doua adica poza cu numarul 15 si 21 si sunt puse la 04:09 (minutul 6)

1. Astept pozele de la 16 la 20

2. Astept inca o alta preluare similara (adica sa vad si eu cum la toate caracterele pe spot li se scrie numele cu litere mici)

3. Nu se respecta modelul de preluare adica citez (asta special pentru Kitte) Preluarea necesita 4 poze, in minute diferite, printul 1 fiind in minutul 0 si al treilea print in minutul 4, urmat de printul cu F4 ridicat in minutul 5 pentru a incheia preluarea.

4. De ce sunt amenintat cu vanatoarea? ca nu va fac jocu si nu raspund la toti fraierii care exploateaza regulamentul?

5. Inca astep sa vad si eu o preluare ca a lui Sica.( la toate caracterele pe spot sa li se scrie numele cu litere mici, de cand joc eu asa ceva nu am vazut, si tu kitte ar trebuii sa stii mai bine acest lucru)

6. Nu veniti la mine cu explicatii patetice ca "iam lasat un minut in plus sa raspunda" ca nu tine, scrie EXTREM DE CLAR in regulament in ceea ce priveste minutele.

@parca in regulament mai scria un rand acolo la Preluarea este incorect facuta daca: - nu se respecta modelul de mai sus - sa scos cumva?

LE: dap, era trecut si acest lucru, cand sa scos?

1.

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=397928&st=0&p=5605771&hl=silphy&fromsearch=1&#entry5605771

Acelasi lucru mi-a pocit numele in toata preluarea , am laut si eu nefondata nu vad de ce tu nu ai suporta aceleasi consecinte.

Raspunsul moderatorului :

Preluarea este buna, regulamentul cere minim o poza la coord diferita, aceasta exista la fiecare caracter in parte. Cat despre scuza cu numele este irelevanta in cazul acesta.

biilionx - 3 zile suspend pt. plangere nefondata.

Antecedente - ks+pk pe spot., pk pe spotX2, afk tarc bk, inducere in eroare, pkX3+pk de pe alt char, vanatoare, pk pe spotX4

4.

Esti obligat sa raspunzi la intrebarile de afk , chiar daca o preluare este gresita pentru ca altfel cel care o face crede ca e buna si o posteaza pe forum si isi ia nefondata , =>Exploatare reguli/ nesimtire

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=360953&st=0&p=5062244&hl=silphy&fromsearch=1&#entry5062244

Raspunsul moderatorului :

Daca nu aveti "chef" sa raspundeti, suportati consecintele. Nu prima data cand sanctionez astfel de practici

<a href="http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=306942&pid=4180392&st=25&#entry4180392" target="_blank">http://www.linkmania.ro/forums/index.php?s...p;#entry4180392</a>

<a href="http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=305977&pid=4180344&st=25&#entry4180344" target="_blank">http://www.linkmania.ro/forums/index.php?s...p;#entry4180344</a>

<a href="http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=306654&pid=4180339&st=0&#entry4180339" target="_blank">http://www.linkmania.ro/forums/index.php?s...p;#entry4180339</a>

<a href="http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=306411&pid=4180335&st=0&#entry4180335" target="_blank">http://www.linkmania.ro/forums/index.php?s...p;#entry4180335</a>

Suspendul ramane.

Data viitoare nu mai lasa programu AFKtools si stai on . :readthis:

Link to comment
Share on other sites

Voi incerca sa raspund punctual la fiecare argument.

1.

Nu se respecta modelul de preluare adica citez (asta special pentru Kitte) Preluarea necesita 4 poze, in minute diferite, printul 1 fiind in minutul 0 si al treilea print in minutul 4, urmat de printul cu F4 ridicat in minutul 5 pentru a incheia preluarea.

Intervalele prevazute de regulament sunt intervale MINIME obligatorii. Adica durata intre printuri nu poate fi mai mica. Daca intervalele sunt mai mari, inseamna ca se demonstreaza cu mai multa tarie ca cei de pe spot sunt afk. Adica, daca eu iti cer minim 5 minute intre prima poza si cea cu F4 dar tu imi pui printuri la 6 minute inseamna ca demonstrezi si mai clar ca cei de pe spot sunt afk. Din punctul asta de vedere printurile mi se par ok

2.

Astept inca o alta preluare similara (adica sa vad si eu cum la toate caracterele pe spot li se scrie numele cu litere mici)

S-au pus linkuri mai sus cu astfel de preluari. Mi se pare absurd sa consider o preluare gresita fiindca in loc de Popescu ti-a spus popescu. E clar ca stiai ca vorbea cu tine. Nu vei gasi nici o plangere din ultimii 6 ani in care vreun moderator sa fi considerat ca un nume scris cu litere mici invalideaza o preluare. Sau cel putin eu nu am vazut inca vreuna.

3.

De ce sunt amenintat cu vanatoarea? ca nu va fac jocu si nu raspund la toti fraierii care exploateaza regulamentul?

.....daca eu stiu ca preluarea imi este facuta incorect unde scrie ca sunt obligat sa ii raspund.

Atunci cand ti se face o preluare esti obligat sa raspunzi, nu sa stai sa vezi daca preluarea e corecta sau nu. Singurii care stabilesc daca o preluare e corecta sau nu sunt moderatorii. ATAT.

Pentru a prelua un spot trebuie sa intrebati explicit "afk+nume destinatar" fiecare caracter aflat pe spot / in tarc, intr-un interval de 5 minute.

Acestea sunt obligate sa raspunda in acest interval de timp pe normal chat.

Dar asta e un lucru cunoscut, nu e nou, eu personal am rezolvat destule plangeri de genul.

Exemple

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=360953&view=findpost&p=5063497

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=373092&view=findpost&p=5234413

4.

@parca in regulament mai scria un rand acolo la Preluarea este incorect facuta daca: - nu se respecta modelul de mai sus - sa scos cumva?

LE: dap, era trecut si acest lucru, cand sa scos?

S-a scos la rr db pe motiv ca exemplul din regulament e un doar un model, nu neaparat un sablon. De exemplu, asa cum am zis mai sus, daca imi pui o preluare cu prima poza in min 0, a doua in min 3, a treia in min 5 si poza cu F4 in minutul 6 preluarea nu e gresita. Intervalele 0-2-4-5 sunt intervale MINIME, nu MAXIME

Sper ca am raspuns la toate intrebarile. Daca nu, te rog atrage-mi atentia

Link to comment
Share on other sites

Jocul asta e de mult timp si exista rivalitati intre playeri da?

In regulament scrie ca o preluare se face in 5 minute. Unde este minutul 00 la tine? ca nu ne intereseaza generozitatea ta de 6 minute ma, biggles l-a inceput n-a vrut sa raspunda ca sa te faca sa pierzi timp mai mult pentru ca asa e mai frumos jocul. Pe urma nu ti-a raspuns pt ca a vazut ca ai ratat preluarea si e gresita. Mi se para o decizie in graba, Biggles nu trebuia sa primeasca nefondata.

Link to comment
Share on other sites

ce om intreg la minte risca sa piarda un spot kanturu2 sau kanturu3 pentru ca ti-a spus persoana aia numele gresit.

eu ii las sa puna 2 seturi de intrebari si dau pk direct :) dar nu risc sa imi pierd spotul :)

iar cu obligativitatea de a raspunde la o preluare e de bun simt , iti faci cumva prezenta simtita sa intrerupi preluarea

Link to comment
Share on other sites

ce om intreg la minte risca sa piarda un spot kanturu2 sau kanturu3 pentru ca ti-a spus persoana aia numele gresit.

eu ii las sa puna 2 seturi de intrebari si dau pk direct :) dar nu risc sa imi pierd spotul :)

iar cu obligativitatea de a raspunde la o preluare e de bun simt , iti faci cumva prezenta simtita sa intrerupi preluarea

ma biggles n-a raspuns ca a fost gresita preluarea la minute, de ce nu intelegeti ce am scris mai sus, treaba cu numele este in plus. Si obligativitatea de a rasupunde din bun simt se mai castiga si in timp intre playeri, ca poate unii merita unii nu merita. Deci s-a scos din regulament treaba cu "Preluarea este incorect facuta daca: - nu se respecta modelul de mai sus " dar nu s-au adaugat nimic in locul ei, rezulta ca tot modelul de mai sus e cel valabil si nu de 6,7,8,9,10 minute. + ca se precizeaza in regulament ca al treilea print trebuie sa fie in min 4! si la el e al 2 lea print il acel minut!

Link to comment
Share on other sites

Eu nu rezolv plangerile prin comparatie intre ele. Ci prin apel la regulament.

Am discutat cu 2 colegi moderatori si ambii vad lucrurile ca mine, preluare corecta, nefondata sau vanatoare.

Insisti ca erai on, dar nu raspunzi daca numele nu e perfect scris. Nu ai dreptate. Ti-a scris suficient de clar numele si tie si tututor. Era evident cu cine vorbea.

Sa intrebi explicit inseamna nume+afk (sau invers) spre deosebire de afk simplu sau elf afk etc. Nu trebuie sa iti nimereasca toate semnele.

O sa fiu o draguta si iti dau suspend pentru nefondata, pentru ca eu cred ca dormeai dus si apoi te-ai trezit si ai considerat ca e ok sa postezi dupa ce ai pierdut spotul.

Daca nu iti convine decizia mea, te rog posteaza la banati. Dar sa nu plangi pe umarul meu cand colegii iti vor da suspend pentru vanatoare.

Biggles - nefondata - 5 zile

Vezi sa nu aibe kitte gura de aur cu ultima fraza.

18. Preluare spot

Modalitate preluare spot:

Pentru a prelua un spot trebuie sa intrebati explicit "afk+nume destinatar" fiecare caracter aflat pe spot / in tarc, intr-un interval de 5 minute.

Acestea sunt obligate sa raspunda in acest interval de timp pe normal chat.

Preluarea necesita 4 poze, in minute diferite, printul 1 fiind in minutul 0 si al treilea print in minutul 4, urmat de printul cu F4 ridicat in minutul 5 pentru a incheia preluarea.

Preluarea incepe din momentul cand ati adresat prima intrebare dar aceasta nu se va incheia cu o intrebare afisata de caracter in momentul printului F4.

Daca totusi dupa printul cu F4, persoana ce urmeaza a fi preluata, raspunde, nu se mai ia in considerare, chiar daca este minutul 5. Minim 1 poza trebuie facuta la coordonate diferite.

Daca in interval de 5 minute nu se dovedeste ca minim 1 caracter de pe spot este on, acestia au pierdut spotul.

Poza cu f4: In aceasta poza trebuie sa se vada toate intrebarile, daca se discuta mult pe chat trebuie sa faceti mai multe poze pentru a exista o legatura intre intrebari.

Exemplu:

minutul 00:00: x, afk? +print.

minutul 00:02/03: x, afk? +print.

minutul 00:04: x, afk? +print.

minutul 00:05: F4 +print.

Preluarea este incorect facuta daca:

- in timpul ei, cel care preia face ks.

- in timpul ei cel care preia paraseste spotul sau ia disconnect.

- intrebarile tuturor caracterelor afk sunt pe o singura linie.

- toate pozele sunt pe aceleasi coordonate.

- nu se pune pointerul pe fiecare caracter intrebat de afk in momentul printului.

Important: In cazul in care aveti party pe un spot anume si dumneavoastra parasiti acel spot pentru a va procura mana/health potion sau pentru orice alte motive pierdeti automat orice drept asupra acelui spot.

Daca in timpul in care dumneavostra sunteti plecat de pe spot si un alt player face incepe o preluare nu mai aveti dreptul la spot si nici nu aveti voie sa-l intrerupeti.

In acest caz doar cei care au ramas pe spot in momentul sosirii lui au voie de a intrerupe aceasta preluare, raspunzandu-i.

Acela e doar un exemplu dat pentru a ne arata noua cum se procedeaza. Bucura-te ca ti-a lasat 1 minut in +. TOT AFK SE CHEAMA. Incearca sa nu mai faci pe desteptul ca nu esti cine stie ce. Interesant ca atunci cand erai on dadeai pk atunci cand doream sa-ti fac preluare. Culmea acum n-ai dat.

Link to comment
Share on other sites

"Preluarea necesita 4 poze, in minute diferite, printul 1 fiind in minutul 0 si al treilea print in minutul 4, urmat de printul cu F4 ridicat in minutul 5 pentru a incheia preluarea." - tu intelegi ce scrie aici inteligentule? daca preluarea e gresita cum adica a lasat 6 minute? daca minutele - 00 - 04 au fost ratate ce vina are biggles ma? Eu nu sunt biggles sunt Xadrian si vreau daca e scris un regulament sa se joace dupa el, ca sa stiu si eu cum joc in continuare! Preluarea lui sica a fost gresita, nu trebuie sa fie luata in considerare ca asa e frumos si corect, sa suporte consecintele acum si sa invete regulamentul. (de fapt il stie prea bine si ii vaneaza pe cei corecti)

Link to comment
Share on other sites

Voi incerca sa raspund punctual la fiecare argument.

Intervalele prevazute de regulament sunt intervale MINIME obligatorii. Adica durata intre printuri nu poate fi mai mica. Daca intervalele sunt mai mari, inseamna ca se demonstreaza cu mai multa tarie ca cei de pe spot sunt afk. Adica, daca eu iti cer minim 5 minute intre prima poza si cea cu F4 dar tu imi pui printuri la 6 minute inseamna ca demonstrezi si mai clar ca cei de pe spot sunt afk. Din punctul asta de vedere printurile mi se par ok

S-a scos la rr db pe motiv ca exemplul din regulament e un doar un model, nu neaparat un sablon. De exemplu, asa cum am zis mai sus, daca imi pui o preluare cu prima poza in min 0, a doua in min 3, a treia in min 5 si poza cu F4 in minutul 6 preluarea nu e gresita. Intervalele 0-2-4-5 sunt intervale MINIME, nu MAXIME

Atunci cand ti se face o preluare esti obligat sa raspunzi, nu sa stai sa vezi daca preluarea e corecta sau nu. Singurii care stabilesc daca o preluare e corecta sau nu sunt moderatorii. ATAT.

Eu stiu ca pana in minutul 4 trebuiesc puse 3 intrebari, asa e scris in regulament si e "minim obligatoriu" Pai e sau nu e minim obigatoriu 3 intrebari in primele 4 minute? Ca pe urma spui ca e corecta si preluarea in minutele 1 3 5 6, adica cum e pana la urma? si 1 4 5 6 a lu sica e buna? dar 1 5 6 7 e si mai buna nu?

Intareste preluarea f4 in minutul 6 daca s-au pus 3 intrebari in primele 4 minute, ca asa intareste vanatoarea din mai multe motive.

"Singurii care stabilesc daca o preluare e corecta sau nu sunt moderatorii. ATAT" - asa este si adminii stabilesc asta folosindu-se de regulamentul pe care il citesc si il pun in aplicare jucatorii.

Link to comment
Share on other sites

Moama parca ieri ati intrat pe mu, ideea unei preluari este sa demonstrezi ca acea persoana , grup de persoane (party) nu sunt la caulcator (afk).Daca pe mine ma taie gandul, pot sa va fac 1001 de printuri in 5 min , atata timp cat is pe baza legilor preluarii.

Exemplu:

00:00:00 - print 1

00:00:01 - print 2

00:00:02 - print 3

etc..

Atata timp cat scriu numele si afk si tot tacamul , schimb coordonatele si fac poza cu F4 si la 00:09:00 , atata timp cat voi nu ati raspuns la intrebarile puse de mine , asta inseamna ca sunteti afk, capish?

Link to comment
Share on other sites

Moama parca ieri ati intrat pe mu, ideea unei preluari este sa demonstrezi ca acea persoana , grup de persoane (party) nu sunt la caulcator (afk).Daca pe mine ma taie gandul, pot sa va fac 1001 de printuri in 5 min , atata timp cat is pe baza legilor preluarii.

Exemplu:

00:00:00 - print 1

00:00:01 - print 2

00:00:02 - print 3

etc..

Atata timp cat scriu numele si afk si tot tacamul , schimb coordonatele si fac poza cu F4 si la 00:09:00 , atata timp cat voi nu ati raspuns la intrebarile puse de mine , asta inseamna ca sunteti afk, capish?

capish ma, dar intervalul si printurile trebuie sa aiba o limita minima si maxima sa nu apara vanatoare, si minima credeam ca e cea din regulament, nu mai explic :whiteflag:

Link to comment
Share on other sites

Guest MaiPreSusDeHHz

din cate vad eu preluarea e facuta de Sica iar pk da Gunit, cum vine asta? ca nu inteleg Sica nu are un pt cu gunit sau cv... asa puteam si eu sa vin sa dau pk la tot spotu inclusiv gunit and co, nu e prea frumos ce se intampla aici

Link to comment
Share on other sites

ma ody, dadusi cu nuca in perete.

pana acuma tot jocul a avut un anumit curs..., sa jucat intro anumita directie, totul se facea frumos, ati facut un regulamentu acuma pe care il jonglati asa cum vreti voi. si bineinteles la faza de comunism cu "In orice alta situatie neprevazuta aici moderatorii au intotdeauna ultimul cuvant." ne bagati cum vreti pumnu in gura

DB trecut am jucat pe multe caractere, am avut un total de peste 100 de rruri date in acel db, am fost preluat si am preluat .... dar asa ceva inca nu mii sa intamplat, la urma urmei vad ca prea mult va bateti joc, ca nu e minutu, ca nu conteaza numele, ca coodonatele....

ba frate... db trecut era clar: 1 NUMELE TREBUIA SCRIS CORECT, 2 Seturile de intrebari trebuia sa fie la coordonate diferite, Minutele trebuia sa fie 0, x , 4, 5(f4)?

Din raspunsul dat de tine eu inteleg (defapt nu intelex... il pot exploata in felul urmator)... ca pot sa vin pe spot.... pun o intrebare... ma duc sa fumez... revin in 10 min ... mai pun o intrebare... ma duc sa mananc... iar mai pun o intrebare.... NORMAL??? NU MERSI

Jucativa voi pe serveru asta care vad ca deja o ia in directie gresita.

Multumesc de raspuns si succes in continoare.

Link to comment
Share on other sites

Guest MaiPreSusDeHHz

sa dat nefondata pe nedrept NEDREPT, pentru ca preluarea e facuta de Sica si Gunit da pk, nu prea inteleg cum vine asta...

dupa cum ai spus regulile se modeleaza dupa placul adminiilor si daca ei vor sa iei ss iei,nu cotneaza daca e corecta sau nu preluarea nu conteaza cn a dat pk si cn a facut preluarea nu conteaza ca se poate revoca ssul si ai pierdut 3 zile degeaba astea nu conteaza, in schimb vei primi un scuze, daca ar fi revocata plangerea cu care ar trebui sa te multumesti :)

PS: mesajul asta o sa doara mult :)) si pe asta o sa iau ss :)

Link to comment
Share on other sites

sa dat nefondata pe nedrept NEDREPT, pentru ca preluarea e facuta de Sica si Gunit da pk, nu prea inteleg cum vine asta...

dupa cum ai spus regulile se modeleaza dupa placul adminiilor si daca ei vor sa iei ss iei,nu cotneaza daca e corecta sau nu preluarea nu conteaza cn a dat pk si cn a facut preluarea nu conteaza ca se poate revoca ssul si ai pierdut 3 zile degeaba astea nu conteaza, in schimb vei primi un scuze, daca ar fi revocata plangerea cu care ar trebui sa te multumesti :)

PS: mesajul asta o sa doara mult :)) si pe asta o sa iau ss :)

o sa iei ss pentru ca esti prost ma, ce treaba are faptul ca a facut preluare sica si a dat pk gunit? in momentul cand a dat pk era spotul lui sica ca doar avea preluare, daca e sa il posteze cineva pentru pk pe spot acela poate fi sica(in cazul in care a primit si el pk :)) )

1.panduru3, incerci sa te dai mare la apa mica, incerci sa fii cineva dar nu iti iese, ai vrut sa faci ceva si ti-a explodat in fata. sunt sigur ca si u stii ca nu ai dreptate dar na, sa moara si capra vecinului,nu?

Link to comment
Share on other sites

puteai, dar in momentul in care erai postat stateai la mana lui sica, daca vroia sa te ajute posta printurile cu preluare care rezulta ca in momentul cand u ai dat pk ei numai aveau nici un drept asupra acelui spot.

Link to comment
Share on other sites

Guest Carotella

uite cu printul asta am preluat drepturile lui Sica :) si oricum. daca va preia un char voi nu mai aveti nici un drept la spotu ala. va poate da oricine PK

http://img5.imageshack.us/img5/2805/screen090504100000.jpg

Link to comment
Share on other sites

uite cu printul asta am preluat drepturile lui Sica :) si oricum. daca va preia un char voi nu mai aveti nici un drept la spotu ala. va poate da oricine PK

http://img5.imageshack.us/img5/2805/screen090504100000.jpg

nu nu poate da oricine pk doar decat dak are party cu caracterul care a preluat si printul de rigoare ca sa dovedeasca in caz ca se cere.Nu te mai chinui pandurule ca te chinui degeaba ,ca au sarit intervalele de preluare inainte era o problema (cel putin pe db-u trecut ) acum incearca sa treci peste si data viitoare fa si u astfel de preluari sa vezi cum se trateaza ale tale ;) spor

Link to comment
Share on other sites

Acuma ody eu te inteb ce trebuie sa fac pentru 99? Imi dài tu sau trebuie sa intru si sa inception sa injur pe toata lumea

vad ca nici pana acum nu se da 99 pentru complicitate la dc pe spot si aici ma refer stiu tu la cine! Nu tin parteanimanui dar topicurike la plangeri si printuriile puse sunt Mai mult Decat evidente (adrian, magus, ignore, gunit , boddom , hellspawn, barosanu, batosai, spook.... Am Mai ziso si o Mai zic inca Odata nu tin partea nimanui)

po?i închide aici, o sa mai dau din cand in cand cate un reply pe la prietenii mei din guilda Sicily

Nu Mai are ni un farmec sa joc pe acest server atata timp cat este bataie de joc

Link to comment
Share on other sites

Acuma ody eu te inteb ce trebuie sa fac pentru 99? Imi dài tu sau trebuie sa intru si sa inception sa injur pe toata lumea

vad ca nici pana acum nu se da 99 pentru complicitate la dc pe spot si aici ma refer stiu tu la cine! Nu tin parteanimanui dar topicurike la plangeri si printuriile puse sunt Mai mult Decat evidente (adrian, magus, ignore, gunit , boddom , hellspawn, barosanu, batosai, spook.... Am Mai ziso si o Mai zic inca Odata nu tin partea nimanui)

po?i închide aici, o sa mai dau din cand in cand cate un reply pe la prietenii mei din guilda Sicily

Nu Mai are ni un farmec sa joc pe acest server atata timp cat este bataie de joc

esti liber sa te duci , cat despre d/c de unde pana unde m-ai scos tu pe mine ca dau d/c ?

mai sunt si alte servere de mu , sau daca vrei fati singur server si joaca-te acolo . cat despre plangerea ta ce pot sa zic , kitte a spus cele doua variante care puteau fi : 1 - vanatoare , 2 - afk (afk tools) ca daca nu erai afk nu-mi spune tu ca nu raspundeai la preluare, dar la poze nimereai sa faci la toate pk-urile si in continuare tot tu esti ala frustrat ca x,y favorizeaza pe z sau ca preluarea nu este corecta ca a tinut mai mult de 5 minute . (sunt curios daca o facea la 5 minute si se ajungea tot aici cautai tu repede o chichita cum ca in primul minut are poza doar cu tine si la restu incepe din minutul 2 samd.) sa mai caut exemple ?

revino la realitate si dupa cum ai spus si tu mai sus daca nu-ti convine esti liber sa pleci .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...