Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

AdrlaN

move to pick

Recommended Posts

Vazand discutiile purtate pe forum precum si unele dificultati in solutionarea plangerilor continand filmulete, regulile de postare pentru aceste filmulete se completeaza dupa cum urmeaza:

- atunci cand filmati un anumit eveniment in joc sunteti obligati sa faceti cel putin un print in timpul filmarii, iar acest lucru sa se vada si in filmulet;

- sunteti obligati ca, alaturi de filmulet, sa postati in plangere si printul pe care l-ati facut in timpul filmuletului.

Link to comment
Share on other sites

Guest pitzy00

lipseste printu in timpul filmari...deci nu se ia in cnsiderare :P

ps: sunt avocat..ca sigur o sa ziceti asta :))

ti-e ceti trebuie ? a fost intrebat de afk rog warn la cei neimplicati

"ceti" tare :violent: :violent: :violent: :violent:

Link to comment
Share on other sites

Guest MagiczSm

se pare ca azi dimineata la ora 10 sa modificat regulamentul nu am fost atenti pe forum, nici un admin nu a intrat sa spuna pe joc nimic ... de unde sa stim ca trebuie print, si filmuletul e facut de azi noapte-azi dim ....

sa vedem ce va zice un admin despre acest iti :) care este in HH

Link to comment
Share on other sites

Guest MagiczSm

da iti pe alt srv :)) se poate verifica daca vor domnii admini la ora aceea pe ce coord e aflai si in ce plansa :)

Link to comment
Share on other sites

filmuletul e facut pe alt sv.

ce ma ? alt srv la tine in cap rog un admin care nu are legatura cu HH sa raspunda sa verifice ce vrea loguri daca era in locu respectiv daca nu i se da ss la acest -iTi- inseamna ca nare rost sa mai jucam ca pt HH nu se respecta regurile

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=420428

aceiasi chestie oare ce zice Kitte acolo ?

Link to comment
Share on other sites

Guest MagiczSm

nu e conform ptr ca regulamentu la fost modificat la 10:04 si filmarea a fost facut la 10:54 si nu ne-a anuntat nime

Link to comment
Share on other sites

nu e conform ptr ca regulamentu la fost modificat la 10:04 si filmarea a fost facut la 10:54 si nu ne-a anuntat nime

A, trebuie sa primesti scrisoare de insitiintare?

P.S. nu iti mai trage nasu cand filmezi, e de porc.

Eu o vad mare si frumoasa la topicurile pinned. Nu stim a citi oameni buni? (formularea este intentionata)

20. Plangeri nefondate.

Cand faceti o plangere impotriva unui jucator, asigurati-va ca dovezile pe care le aveti sunt conforme cu regulamentul si/sau ghidul de postare si ca plangerea este apta sa duca la suspendarea respectivului caracter.

Orice plangere care nu respecta regulamentul/ghidul de postare sau care, chiar respectandu-le, se va dovedi ca fiind nefondata, va fi sanctionata cu suspendarea caracterului de joc, dupa cum urmeaza:

- prima abatere - suspend de minim 5 zile

- a doua abatere - suspend de minim 10 zile

- a treia abatere - suspend de minim 30 de zile

- a patra abatere - suspend de minim 60 de zile

- a cincea abatere - suspend de minim 98 de zile

Sper sa se tina cont ca e regula noua si ca nu ni s-a atras atentia pe global ca s-a schimbat regulamentul, eu voi tine cont de asta incepand de acum dar nu se poate ca iti sa scape atat timp cat se vede clar

deci regula se aplica de cand o vede nenea jucator sau de cand o pune nenea admin in regulament?

Link to comment
Share on other sites

Guest MagiczSm

nu e conform ptr ca regulamentu la fost modificat la 10:04 si filmarea a fost facut la 10:54 si nu ne-a anuntat nime

A, trebuie sa primesti scrisoare de insitiintare?

P.S. nu iti mai trage nasu cand filmezi, e de porc.

Eu o vad mare si frumoasa la topicurile pinned. Nu stim a citi oameni buni? (formularea este intentionata)

20. Plangeri nefondate.

Cand faceti o plangere impotriva unui jucator, asigurati-va ca dovezile pe care le aveti sunt conforme cu regulamentul si/sau ghidul de postare si ca plangerea este apta sa duca la suspendarea respectivului caracter.

Orice plangere care nu respecta regulamentul/ghidul de postare sau care, chiar respectandu-le, se va dovedi ca fiind nefondata, va fi sanctionata cu suspendarea caracterului de joc, dupa cum urmeaza:

- prima abatere - suspend de minim 5 zile

- a doua abatere - suspend de minim 10 zile

- a treia abatere - suspend de minim 30 de zile

- a patra abatere - suspend de minim 60 de zile

- a cincea abatere - suspend de minim 98 de zile

iti mai revi la realitate?

Link to comment
Share on other sites

filmuletul e facut pe alt sv.

o prostie mai mare nici ca puteai sa zici, tremura si chilotii pe tine de frica

e clar ca avea macro nu inteleg de ce avocatii din HH ( in speta tsu) se caca pe ei

asa ca hai se vedem daca se da suspend la codatii din HH , sfintii care nu folosesc nimic

ar fi culmea sa fie iertat doar ca nu apare nush ce poza... dar cu Lancelot orice e posibil

Link to comment
Share on other sites

vreau si eu sa stiu motivul pentru care si filmul asta si ala facut cu avalanche sunt cu partea de sus si de jos a ecranului eliminata.

din cate stiu fraps inregistreaza intreg continutul ferestrei selectate nu elimia nimic din ea.

e oarecum echivalent cu un screen la care a fost eliminata partea cu XP-ul ca sa nu se vada meetplayer sau altceva.

Link to comment
Share on other sites

Guest The-Matrix

vreau si eu sa stiu motivul pentru care si filmul asta si ala facut cu avalanche sunt cu partea de sus si de jos a ecranului eliminata.

din cate stiu fraps inregistreaza intreg continutul ferestrei selectate nu elimia nimic din ea.

e oarecum echivalent cu un screen la care a fost eliminata partea cu XP-ul ca sa nu se vada meetplayer sau altceva.

daca te uiti bine la filmulet e facut la cea mai mare rezolutie pe HD desteptule care esti normal ca se taie pt ca cand il convertesti din 2-3 gb cat e la 50 mb iti taie din el nu toti avem pc-uri sparte ca ale tale

nu mai incercati sal scoateti pe -iTi- din ss stiu ca va roade daca nu i se da ss e manaraie aka Lancelot GM-u mare de la HH

PS neconvertit se vede tot party + mesaj jos linkmania suport revin cu alta rezolutie nu va grabiti prea tare :)

Link to comment
Share on other sites

vreau si eu sa stiu motivul pentru care si filmul asta si ala facut cu avalanche sunt cu partea de sus si de jos a ecranului eliminata.

din cate stiu fraps inregistreaza intreg continutul ferestrei selectate nu elimia nimic din ea.

e oarecum echivalent cu un screen la care a fost eliminata partea cu XP-ul ca sa nu se vada meetplayer sau altceva.

daca te uiti bine la filmulet e facut la cea mai mare rezolutie pe HD desteptule care esti normal ca se taie pt ca cand il convertesti din 2-3 gb cat e la 50 mb iti taie din el nu toti avem pc-uri sparte ca ale tale

nu mai incercati sal scoateti pe -iTi- din ss stiu ca va roade daca nu i se da ss e manaraie aka Lancelot GM-u mare de la HH

pc spart probabil ca e al tau

mu are maxim 1280x1024 , youtube are full hd adica 1920 x 1080

explica si mie cum prin convertirea unui video 1280x1024 nu incape pe 1920x1080

calitate mai buna e si cand convertesti din 1024x768 la 1280x720 :) si totusi incape tot pe ecran

nu incerc sa salvez pe nimeni de la SS ca nu am treaba cu nici unu de pe aici , doar puneam o intrebare.

daca chiar este pe linkmania facut, dovezile sunt incontestabile. dar nu-mi place lipsa unor parti din ecran

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...