Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

boomeey

reevaluare

Recommended Posts

mai si intrebi de ce ?

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=419967

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=420041

sa lasi privirea de inocent si textele cum ca nu ai facut tu si etc. Totul pleaca de la tine si de la prietenii tai poponari, si serverului ala al tau de libidinosi unde le dai recompense ptr reclame pe alte servere. In locul staffului te-as rade de pe linkmania ptr nesimtirea de care dai dovada.

Link to comment
Share on other sites

meriti? e un cuvant cam mare avand in vedere ca habar n-ai despre ce e vorba.

regulamentul e in masura sa decida daca un jucator ia suspend sau nu, si pe ce baza, bineinteles. atata timp cat boomeey nu a incalcat regulamentul, nu vad de ce ar fi pedepsit.

Link to comment
Share on other sites

Vad ca e o eroare la linkul de la suspend. O sa cer lamuriri si o sa iti transmit raspunsurile.

Va rog nu mai postati neimplicati.

Scuza-ma ca postez, insa tin sa te contrazic. Nu exista dovezi deoarece este 'suspend fantoma' bazat pe acuzatii nefondate. Nu este eroare cu linkul de la suspend, ci nu a fost alocat un link catre plangerea cu pricina, aceasta fiind inexistenta. :)

#Nu e nevoie sa-mi dai warn/suspend, a fost doar o remarca. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nu este bazat pe acuzatii nefondate.

M-am interesat si am aflat sursa suspendului.

Cum d-l boomeey bine stie, el este autorul unui tutorial "cum sa hackuim serverul mu linkmania". Ca l-a facut era o problema in sine, dar l-a folosit pe server. Nici nu trebuie cautat in loguri, domnul a pus dovada in tutorial. Pentru o fractiune de secunda se vede " Welcome boomeey to Linkmania". Ce sa zic, asa se autodenunta unii.

Nu are rost sa mai purtam nici o discutie. Nu mai face pe inocentul. Nu ti-a mers.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...