Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

nemesis113

Nesimtire kukytza

Recommended Posts

Guest Andrei92

mah tati scz ca ma bag dar tu esti intreg la minte? cum naiba pui post dupa .o .groaza de timp =))) lol domane ..:))) creca iei nefondata

Link to comment
Share on other sites

1 bateam acest golden

2 toata lumea ma chema sa bat goldeni

3 nu am lesa sal trag dupa mine , nu a fost interntie si asta o stii si tu si ai spuso cu gura ta

4 esti un nub , asta e adevarul

5 sper sa iei o nefondata de toata frumusetea !

E tare greu sa dai rage si sa il duci intr-un loc sigur.

Chiar daca bateai goldenu, oamenii mei erau afk(plecati la chef) si nu sunt obligat sa stau on cand vine x ca vrea sa aduca si sa bata goldenu fix la mine pe spot, sa caut 2 ore dl cu summon si sa ma rog de el inca 2 ore sa vina.

Vreau poze cand te cheama. Eu vad din printurile puse de mine ca mai mult te roaga sa nu fii nesimtit.

Singurul suspend de aici il vei lua tu, pentru ca nush ce ati vorbit voi pe ally dar ignore a venit dupa 2 minute sa vada spotul daca e liber. Asta sunt sigur ca se poate verifica si bag mana in foc ca daca un moderator se uita un loguri gaseste si lucrul asta.

mah tati scz ca ma bag dar tu esti intreg la minte? cum naiba pui post dupa .o .groaza de timp =))) lol domane ..:))) creca iei nefondata

Imi pare rau ca acest post a venit asa tarziu, dar am asteptat raspunsul unui moderator ca sa nu risc nefondata. See ya.

@andrei92 e rau sa nu stii sa citesti.

PS: se poate da si un warn, e chiar prostie de acum.

Asta e singurul post pe care il mai fac, restul e Cancan. Astept decizia finala.

Daca se poate warn la toti lacheii care posteaza aiurea.

Link to comment
Share on other sites

si o poza cu spot dupa cum ca ti-ar fi luat spotu ai ? sau doar presupui ca ti la adus pe spot

Atata timp cat a contribuit la destramarea party-ului imi e de ajuns. Eu daca as face la fel, si as avea si nesimtirea aia pe care a avut-o el, cred ca sareati 30 din guilda pe mine.

Spre exemplu sa aduc un golden si sa il bat pe spotu vecinului ca e prost si inghite nu ?

Edit: In caz ca nu e clar cum aduce goldenul pe spot, rog sa se tina cont de pozitia bkului si de coordonatele goldenului(este tot mai aproape cu fiecare print).

Link to comment
Share on other sites

DAU CU CYCLONE , CUM SA NU SE MISTE GOLDENUL , !? IL IMPING DE LA SPATE ?DE LA CYCLONE SE MISCA ! ESTI INCREDIBIL ! SI in al 2 lea RAND GOLDENUL ESTE ATRAS SI DE ES-UL DE PE SPOTUL VOSTRU , NU A FOST NICIO INTENTIE SAL DUC PE SPOT , DOAR AM VRUT SAL BAT CUM AM FACUT CU ALTI 30GOLDENI IN ACEA SEARA SE POATE VERIFICA CATE BOKURI AM AVUT PE MINE IN ACEA ZI.DEMONSTREAZAMI PRIN ACELE POZE CA AM VENIT PREMEDITAT CU ACEL GOLDEN SA VA IAU SPOTUL SI DUPA ACEEA AM RAMAS ACOLO , INTENTIA MEA ERA CLARA , BOKUL SI NU SPOTUL ! DE ACEEA AM SI PLECAT DE PE SPOT DUPA CE LAM OMORAT !

Link to comment
Share on other sites

Se poate posta in timp de 7 zile de la data incidentului, omului daca i se urca la cap posteaza in al12-lea ceas de are chef.

Ai fost rugat sa incerci sa il muti de acolo. De esti atat de viteaz incat bati goldeni de dimineata pana seara mai ceva ca Praslea la mere, te schimbai 2 coord si loveai din alta parte, nu era greu. Iar raspunsul tau absolut flegmatic ...

Link to comment
Share on other sites

Scuze ca intervin... dar... mi se pare ca tipu care a facut postul ori e noob ori e noob... :violent:

1. De cand se pedepseste daca te omoara goldenu? :banghead: :banghead: (propun sa se dea suspen la goldenu ala care a facut pk pe spot la saracii afk-isti)

2. Ce regula a incalcat Kykutza!? nu de asta nu mie nu imi este clar... si mor de curiozitate...

3. De cand e voie sa se stea afk?!

4. Ti-a facut el pk pe spot sau care e faza!?

Eu am stat si cate 3-4 zile pe spotul ala si stiu si la ce intervale orare apare goldenu fix pe spot asa ca nu e nevoie sa vina nimeni sa-l aduca acolo. :banghead: :banghead: :banghead:

Eu stiu ca inca nu aveti rr si muriti de ciuda. Dar nu e nici o problema ca o sa dati si voi rr si o sa va vaneze lumea si pe voi cu tot felul de prostii!! :tiphat:

Pana una alta cer suspend la goldenu ala care a facut pk pe spot. :D si daca se poate bok +5 la mine :D

:crazy:

Link to comment
Share on other sites

Toti care au facut gura in topicul asta sunt din royal. Tipic. Exact ca oile.

Va rog frumos,totusi am scris si mai sus, daca se poate sa nu mai postati aiurea. Chiar nu ma intereseaza parerea voastra. Nici nu am citit posturile voastre pana la capat. Nesimtirea e nesimtire chiar daca omori acel golden, atata timp cat el era jos si kukytza la pus cu ciclone exact pe spot nu aveti ce sa imi reprosati.

Puneti-va in locul meu, sa stati on pe spot 8 ore sa nu apara golden, sa nu ne faca cineva preluare iar apoi sa vina kukytza cu el impingandu-l pe spot.

Acum vine intrebarea la care nimeni nu va avea raspuns.

Daca cineva ar aduce golden pe spotul vostru cu pretextul ca il bate, va omoara pe toti, pierdeti bara aia chinuita care deabea creste, mai ales daca mai sunt si afk-isti prin party-ul ala... cum reactionati ? II ziceti bine ai facut?

Rusine royal.

Link to comment
Share on other sites

Convinge-ma ca nu meriti suspend pentru nefondata. Pentru ca nefondata este.

Doar ca in joc se intampla si lucruri care nu iti plac asta nu inseamna ca persoanale respective sunt nesimtite. Nu a incalcat nici o regula. Poate vezi tu unde s-ar incadra si eu gresesc.

De asta las deschis inca cateva ore, ca sa ma lamuresti. Eu ascult.

Neimplicatii warn. Neimplicatii de aici in colo suspend.

Link to comment
Share on other sites

scuze ca ma bag in acest topic dar vreau sa iti aduc in atentia ta, kitte, o alta plangere identica.

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=417887&hl=%20golden%20%20pe%20%20spot%20%20&st=0

ca sa iti usurez munca am dat quote la primul post al topicului si la ultimul post

http://imageshack.us/photo/my-images/543/screen081113540005.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/143/screen081114000007.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/135/screen081114000009.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/15/screen081114000010.jpg/

Dupa care am murit si neau luat cu no ks

http://imageshack.us/photo/my-images/801/screen081114000011.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/804/screen081114020014.jpg

puteti vorbi pana la pagina 10, daca nu aduceti o poza doveditoare, o faceti inutil

tzek_ 5 zile pentru nesimtire

daca te uiti in ultimul print al acelei poze, si anume in cel cu f4, vei vedea ca a fost prezent acolo si kukytza, deci nu este prima data cand face asta. :)

stiu ca ai avut o perioada de inactivitate, chiar daca in regulament nu este specificata aceasta regula ea este considera nesimtire si tratata ca atare. O zii buna iti doresc si inca odata ma scuzi ptr neimplicare.

Link to comment
Share on other sites

Convinge-ma ca nu meriti suspend pentru nefondata. Pentru ca nefondata este.

Doar ca in joc se intampla si lucruri care nu iti plac asta nu inseamna ca persoanale respective sunt nesimtite. Nu a incalcat nici o regula. Poate vezi tu unde s-ar incadra si eu gresesc.

De asta las deschis inca cateva ore, ca sa ma lamuresti. Eu ascult.

Neimplicatii warn. Neimplicatii de aici in colo suspend.

Nefondata? ok.

Deci incepem cu asta: http://www.imagebam.com/image/8f209c146720273

In aceasta poza este pm-ul trimis lui ija ca sa fiu sigur ca nu iau nefondata. In el este scris nimic mai mult decat ce se afla in aceasta plangere.

Apoi mai sunt alte topicuri de genul acesta, regula nu se afla in regulamentul MU dar este pusa in aplicare inca de la inceputul db-ului.

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=417887&st=25

Iar la final dovada ca domnul kukytza imi aduce goldenul pe spot. Se poate observa ca toate printurile sunt facute la un interval mic, iar cu fiecare print goldenul ajunge si mai mult pe spot impins de kukytza cu ciclone skill.

Un lucru mai am de zis, chiar daca iau astazi nefondata, cand scap voi face acelasi lucru datorita incorectitudinii de care presupun ca veti da dovada. Iau goldenu ma duc la vecinu si il bat pe spotu lui, si nu o sa ma intereseze de ei. Iar cand vor posta pe forum voi da reply cu linkul acestei plangeri.

Link to comment
Share on other sites

Daca intr-un print se vede ca profita de golden sa iti preia spotul, ii dau. Eu nu vad asta. Dar dupa cum ziceam, astept.

Eu nu vad din aceste poze ca a preluat spotul sau ca ti-a facut ulterior ks. Cum era in plangerea la care se face referinta.

Nu o sa iti dau suspend de nefondata. Dar eu inca nu vad motiv de suspend. Il astept. Arata-mi-l.

Link to comment
Share on other sites

Kitte in acel moment eram in kanturu2 se poate verifica , intra intreaba lumea cum ma chema sa le bat goldeni pe spot , am batut inacea zi probabil vreo 40 goldeni , nu am venit sa ii iau spotul , dupa ce am baut goldenul mam retras ,e normal cu cyclone sa muti goldenul , am mai ziso nu am nicio putere sa trag goldenul spre mine fiind atras si de ES!

Link to comment
Share on other sites

Kitte in acel moment eram in kanturu2 se poate verifica , intra intreaba lumea cum ma chema sa le bat goldeni pe spot , am batut inacea zi probabil vreo 40 goldeni , nu am venit sa ii iau spotul , dupa ce am baut goldenul mam retras ,e normal cu cyclone sa muti goldenul , am mai ziso nu am nicio putere sa trag goldenul spre mine fiind atras si de ES!

Lasa vraja, asta sa io spui altcuiva. cu rage il puteai trage dupa tine dar ai preferat sa il pui pe spot.

@kitte:

Faptul ca a adus goldenul pe spot si mi-a omorat toti membrii party-ului nu este motiv de suspend? Ti se pare ca e normal sa aduci goldenu de jos si sa il pui pe spot pe motiv ca vrei sa il bati acolo ?

Aici nu e vorba de spot, crezi ca ma face un spot ? Dar sa iti zica un copil care nu stie sa lege 2 cuvinte "nam lesa" si sa il vezi ca isi bate joc de un party intreg ce zici ? E, asta se numeste nesimtire la propriu.

Eu mi-am expus parerea, altceva nu mai am. Astept o decizie finala si frumos din partea voastra daca incurajati aseamenea indivizi.

Link to comment
Share on other sites

Faptul ca a adus goldenul pe spot si mi-a omorat toti membrii party-ului nu este motiv de suspend? Ti se pare ca e normal sa aduci goldenu de jos si sa il pui pe spot pe motiv ca vrei sa il bati acolo ?

auzi pe motiv ca vreau sal pun pe spot =)) , eu is om de 4k xp ma ? ce sa fac cu spotul tau ?

Link to comment
Share on other sites

Faptul ca a adus goldenul pe spot si mi-a omorat toti membrii party-ului nu este motiv de suspend? Ti se pare ca e normal sa aduci goldenu de jos si sa il pui pe spot pe motiv ca vrei sa il bati acolo ?

auzi pe motiv ca vreau sal pun pe spot =)) , eu is om de 4k xp ma ? ce sa fac cu spotul tau ?

Imi pare rau sa iti spun asta dar te bate trenul la numarul de clase.

Link to comment
Share on other sites

Faptul ca a adus goldenul pe spot si mi-a omorat toti membrii party-ului nu este motiv de suspend? Ti se pare ca e normal sa aduci goldenu de jos si sa il pui pe spot pe motiv ca vrei sa il bati acolo ?

auzi pe motiv ca vreau sal pun pe spot =)) , eu is om de 4k xp ma ? ce sa fac cu spotul tau ?

Imi pare rau sa iti spun asta dar te bate trenul la numarul de clase.

ok spune ce am gresit in propozitia de mai sus ?

Link to comment
Share on other sites

Guest .:AleX:.

Faptul ca a adus goldenul pe spot si mi-a omorat toti membrii party-ului nu este motiv de suspend? Ti se pare ca e normal sa aduci goldenu de jos si sa il pui pe spot pe motiv ca vrei sa il bati acolo ?

auzi pe motiv ca vreau sal pun pe spot =)) , eu is om de 4k xp ma ? ce sa fac cu spotul tau ?

Imi pare rau sa iti spun asta dar te bate trenul la numarul de clase.

ok spune ce am gresit in propozitia de mai sus ?

n-ai pus " - " la "sal" =))

no warn

Link to comment
Share on other sites

Faptul ca a adus goldenul pe spot si mi-a omorat toti membrii party-ului nu este motiv de suspend? Ti se pare ca e normal sa aduci goldenu de jos si sa il pui pe spot pe motiv ca vrei sa il bati acolo ?

auzi pe motiv ca vreau sal pun pe spot =)) , eu is om de 4k xp ma ? ce sa fac cu spotul tau ?

Imi pare rau sa iti spun asta dar te bate trenul la numarul de clase.

ok spune ce am gresit in propozitia de mai sus ?

n-ai pus " - " la "sal" =))

no warn

nu pun mai nicaieri " - " eu ! :) nu imi place sa folosesc cratima !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...