Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

daVisTuL

O mica sugestie,nu.mi sariti in cap!

Recommended Posts

Lok thar everyone!

1.Am jucat pe S2,cu toti abia asteptam sa se da rr la db,sa scapam de bugu cu illegal dupe,deja situatia devenise incomoda,ne.am plans ogramada pe forum si ALELUIA,s.a dar rr la db!

2.Problema este in felul urmator,pentru noi cei care vrem sa avem un start cat de cat bun pe noul db,si am ratat cele 3 zile de creeare de cont,sa se deschide macar 2 ore intro zi specificata de moderatori

3.Stiu ca pagina este inchisa ca sa scape de cei cu bile negre de pe db-ul anterior,dar asa macar impacam un pic si capra si varza

4.Stiu ca s.au facut 100000 de topicuri pe tema asta si ca deja sunt un "disperat" printre o mare de rechini

5.Pur si simplu am venit cu propunerea asta

6.??

7.Profit

Link to comment
Share on other sites

aia care intra(isi fac cont) doar pt a enerva lumea...dand d/c sau alte hackuri....fii sigur ca-s pe faza si-si fac cont...iar te trezesti ca nu poti face un trade, o invazie etc....

Parerea mea. B-)

Dar in acest mod,reusesc sa ii identifice mai usor pe acesti indivizi,si cum am mai spus fiecare are de castigat si noi ,dar si curata serverul:)

Link to comment
Share on other sites

aia care intra(isi fac cont) doar pt a enerva lumea...dand d/c sau alte hackuri....fii sigur ca-s pe faza si-si fac cont...iar te trezesti ca nu poti face un trade, o invazie etc....

Parerea mea. B-)

Dar in acest mod,reusesc sa ii identifice mai usor pe acesti indivizi,si cum am mai spus fiecare are de castigat si noi ,dar si curata serverul:)

bine ar fii sa se curete srv :),dar cred ca astea sunt vise :-?

s-a pus mu guard in speranta de mai bine...dar nimic....a fost "speranta" ,eu unu astept noile modificari...si eficienta lor. :)

Link to comment
Share on other sites

Buna seara, e mai bine sa asteptam cateva zile..nu cred ca e un capat de lume..ca avem si noi un pic de rabdare,sa aprecime ca se depun eforturi pentru a ii da drumu cat mai curand ..Cand ii da drumu sa fie definitiva..si sa excluda pe acei insi care se cred mari "hackeri" ...ca dau d/c-uri ... sau mai stiu eu ce..

Deci nu te supara pe mine ofer un "Contra" ..

O seara placuta si Have fun.

OT: Abia astept sa intru iar pe server :blink: :nanana: ,voi nu? ;;) B-)

Link to comment
Share on other sites

Buna seara, e mai bine sa asteptam cateva zile..nu cred ca e un capat de lume..ca avem si noi un pic de rabdare,sa aprecime ca se depun eforturi pentru a ii da drumu cat mai curand ..Cand ii da drumu sa fie definitiva..si sa excluda pe acei insi care se cred mari "hackeri" ...ca dau d/c-uri ... sau mai stiu eu ce..

Deci nu te supara pe mine ofer un "Contra" ..

O seara placuta si Have fun.

OT: Abia astept sa intru iar pe server :blink: :nanana: ,voi nu? ;;) B-)

Nu este vorba aici de rabdare,ca eu unu si altii care inteleg cat de greu este sa lucrezi la asa ceva si sa configurezi un server avem,dar cum au mai spuso si alti toata lumea a asteptat rr db pentru ca toti sa incepem de la zero.

Si nici cu rb nus deacord chiar daca fac parte din cei care nu au cont,ca pana la urma urmei oameni aceeia au stat si au irosit timp pentru a ajunge unde au ajuns acum,asta e... speram sa avem toti conturi ASAP.

Deja am cumparat scobitori si cafea ^^ (97)

Link to comment
Share on other sites

S-a mai zis de tz ori dar nu-i nimic, mai zicem odata. Pagina de conturi s-a inchis pentru ca cineva binevoitor (si suparat ca si-a pierdut "clientii"), s-a apucat sa dea d/c pe Linkmania impreuna cu alti binevoitori. Acele conturi au fost suspendate toate si ca sa nu mai avem problema asta pana rezolvam cu d/c, pagina de conturi s-a inchis.

Se lucreaza si f curand se va rezolva buba si se va redeschide pagina de creeare conturi.

Link to comment
Share on other sites

am asteptat o saptamana si pt a se da rr la db,s-a dat, nu trb sa se dea drumul la server si dupa si dupa 3 zile sa se inchida pagina, eu am cont in game, joc ,cresc, dar ce facem crestem noi astia de pe server si ceilalti se lasa de joc, din 300 online pot pune pariu ca 100 joaca cu 2-3 mu deschise de pe acealasi pc,... nustiu dar cred ca ar trb rezolvata treaba si dupa sa se dea si rr la db sa poata juca orice player.

Link to comment
Share on other sites

S-a mai zis de tz ori dar nu-i nimic, mai zicem odata. Pagina de conturi s-a inchis pentru ca cineva binevoitor (si suparat ca si-a pierdut "clientii"), s-a apucat sa dea d/c pe Linkmania impreuna cu alti binevoitori. Acele conturi au fost suspendate toate si ca sa nu mai avem problema asta pana rezolvam cu d/c, pagina de conturi s-a inchis.

Se lucreaza si f curand se va rezolva buba si se va redeschide pagina de creeare conturi.

Asa-i cand sufera si se credeau zeii linkmaniei si credeau ca o sa planga linkmania dupa ei. Au vazut acum ca erau si ei cativa playeri printe alte cateva zeci de mii.

OT: Suntem din ce in ce mai aproape de a finaliza lucrarile si se va deschide si pagina de conturi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...