Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Tsu_Xing

Banati-i pe toti

Recommended Posts

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=418768

Daca asa se da ss pentru elite, pe ce ti se pare tie, tu nefiind admin sa il intrebi pe x daca e afk, deci daca-l vezi ca se misca dupa un item, atunci da, ala are Elite. Insa, daca ne luam dupa ideea: eu asa cred, eu asa stiu cum spunea si liquidlove

sti si tu ca a folosit elite
pai hai sa dam ss la toti elfii pentru ca toti au clicker de buff... sau asa credem si asa stim, nu? Sa dam la toti DL-ii care ataca cu lanturile, doar toti stim ca ataca cu clicker si care sunt sansele sa nu fie elite? Toti stim ca folosesc sau toti credem ca au, nu?. Sa mai continui?

Ca sa va zic parerea mea: este o prostie ce s-a intamplat in plangerea aia cu DoubleCrime. Nu poti sa dai ss pe ceea ce crezi ci pe ceea ce poti dovedi, iar in plangerea aia nu poti dovedi ca omul ala era afk sau ca folosea Elite. Ca ataca in timp ce se misca, poate avea lag. Nu vi s-a mai intamplat in timp ce atacati si dati move sa loviti in baza? Existau poze funny cu nemiluita cu mobi omorati in lorencia baza de un om care dadea move si mai dadea un es sau deathstab in baza(pe alte svre care aveau Balrogi langa taverna din lorencia) Deci, atat timp cat pot sa fie mai multe cauze pentru ca a atacat, de ce ii dam ss, il consideram din start vinovat? Sau poate ca unii oameni care au dat rr si si-au dat ss singuri nu mai au altceva mai bun de facut decat sa dea ss-uri?

Link to comment
Share on other sites

Banati pe cei care folosesc "programe ajutatoare" , elite... S.a.m.d. Din punctu meu de vedere n-ar trebui sa fie permis clicker`ul de nici o natura...nu conteaza ca e elf,dl,sm,mg. Mu original nu a fost creeat pentru a lasa afk.. sau sa isi de-a carcateru buff dintr-un clicker daca era creeat cu tenta de AFK ..ii introduceau si auto buff,nu?.. Stai on ..buffeaza-te.. culege jwl.. Etc..Asta inseamana sa joci Mu adevarat ..nu sa dormi pe tine si caracterul sa se buffeze si sa culeaga de pe jos.

Cine foloseste asemenea rahaturi o face pe propria raspundere..

Parere pur personala.

Edit: Cat despre comentariul fostului coleg de guilda.. e un pic aberant si deplasant.. iar va victimizati chiar daca stiti ca folositi programe interzise..va sustrageti...ca fiind nevinovati si aruncati in "carca" Adminilor ca fac preferinte..as putea zice cu certitudine ca e un Admin care are simpatii ..dar ma abtin ca iar iese scandal..Vedeti-va paiu din ochiul vostru nu barna din ochiul altuia.

Link to comment
Share on other sites

Banati pe cei care folosesc "programe ajutatoare" , elite... S.a.m.d. Din punctu meu de vedere n-ar trebui sa fie permis clicker`ul de nici o natura...nu conteaza ca e elf,dl,sm,mg. Mu original nu a fost creeat pentru a lasa afk.. sau sa isi de-a carcateru buff dintr-un clicker daca era creeat cu tenta de AFK ..ii introduceau si auto buff,nu?.. Stai on ..buffeaza-te.. culege jwl.. Etc..Asta inseamana sa joci Mu adevarat ..nu sa dormi pe tine si caracterul sa se buffeze si sa culeaga de pe jos.

Cine foloseste asemenea rahaturi o face pe propria raspundere..

Parere pur personala.

Edit: Cat despre comentariul fostului coleg de guilda.. e un pic aberant si deplasant.. iar va victimizati chiar daca stiti ca folositi programe interzise..va sustrageti...ca fiind nevinovati si aruncati in "carca" Adminilor ca fac preferinte..as putea zice cu certitudine ca e un Admin care are simpatii ..dar ma abtin ca iar iese scandal..Vedeti-va paiu din ochiul vostru nu barna din ochiul altuia.

Mu-ul adevarat nu e cu reseturi. Nu mai compara linkmania cu varianta oficiala, asa cum nu poti compara Romania cu Germania, revin-o cu picioarele pe pamant. Am jucat si pe oficial deci stiu ce este un joc low exp si stiu cum este sa dai click sa omori monstrii, daca ai uitat fost coleg de guilda (nu stiu cine esti) am facut cateva caractere full fara niciun clicker folosind scotch pe mouse sau clickerul din winmode. Nu ma lua tu, marele jucator si eu rahatul care nu stie ce e aia sa cresti asa cum trebuie. Macar de ai fi jucat cate levele si rr-uri am jucat eu dand click pe fiecare monstru cu lanturile de la DL. DA, doar pentru asta folosesc clickerul, de cules culeg eu, de dat critical dau eu. Esti un ipocrit, faci pe virgina cand sigur ai folosit/folosesti si tu. Insa nu devia, eu nu vorbesc aici daca este bine sa se foloseasca clickerul ci despre cum s=a dat ss-ul respectiv.

Nu ma victimizez, tot ce am spus acolo este strict obiectiv si se bazeaza pe o idee logica si corecta: dai ss pe dovezi nu pe ceea ce ti se pare tie.

Link to comment
Share on other sites

pai eu nu cred ca este unu pe server care nu foloseste elite...cred ca am sa incep sa postez dupa zenu care il au, daca te uiti pe status din 2 in 2 min la refresh creste zenu, sa nu-mi zica nimeni ca stau la cules de zen. Deci clar Elite

Link to comment
Share on other sites

asa e cand situatia scapa de sub control , apar decizii din astea care iti provoaca o scarba de toate zilelele

am tot zis ca se incurajeaza vanatoarea cu postarea astea intre jucatori ,observati cum omuletul vine in ring de giant ca sa filmeze :)) , e penibil daca voi ca staff nu puteti face nimic sa blocati hackurile macar sa se vaneze intre ei nu? ce naiba

lucrati la guard sa nu mai mearga elite , cu decizii din astea nu faceti decat sa goliti serverul ca si asa nu mai merge facute conturi

si poate ne explica Diablo cum a ajuns la concluzia ca avea elite?

Link to comment
Share on other sites

foarte bine au facut sa ii baneze pe toti care au elite ,mai ales acuma daca vine 1 si intreaba de afk te doare mana sa ii raspunzi stiind ce zarva e cu clickerele astea daca nu raspunzi risti cine stie ce asa ca mai bine raspunzi si gata si cat despre doublecrime lam vazut si eu cum culegeau cresturile de pe jos cum cadea cum era pe crest si inapoi .ma lasi cu astia si daca e on nu il cred ,nu imi zi tu mie ca sta cu ochii beliti in monitor si cand cade sare repede de parca ar fi nu stiu ce item valoros.

Link to comment
Share on other sites

auziti ma astia Tsu si Gunit in locu vostru as tace mai ales tu Gunit cel mai mare hacker de pe srv la ora asta in cs a mers bine speedu? ieri vam vazut unu peste celalalt in kanturu 2 mascand un sm care avea speed cei din staff is penibili sau tu care folosesti speed / sari direct pe ce coordonate care vrei eu vas bana toata guilda aia la fiecare db HHunterz doar cu hackuri joaca

Link to comment
Share on other sites

Tsu_Xing ,nu ma refeream la tine cand am dat edit..stie tiby... nu atest faptul ca ai jucat cu scoch pe mouse ..sunt un pic intrigata din simplu fapt.. ca un jucator vechi e deacord cu programe de rahat... Dar na fiecare cu parerea lui. Cat despre Mu Original ..si Mu LinkMania...Mu LinkMania e copie dupa acel Mu ..ca principii ca ,comenzi.. duce dupa Mu Original ..am jucat si eu acolo ..am avut lvl 358 ..urcam greu si la lvl-ul ala aveam 2 jwl of life ..vreo 3 soluri ..si cam atat ..bine a contat si dropu.. Sa revenim la ideea de baza .. in ultimi doi ani .. e jale ce se intampla pe LinkMania .. noi jucatorii ..ne-am facut prostu obicei sa facem orice ca sa "trisam sistemul" si cand am fost prinsi am venit repede cu acuzatii gen : "Eu sunt din HH si de asta m-au banat" ..cat ipocrizie poate sa stea in caracterul unei persoane ..stiind ca a folosit anumite programe ..sa vina sa ne minta in fata .."Eu n-am folosit,Adminu e impotriva HH-ului" (Vorbesc la general,n-am nimic important cu acea ally).. N-as vrea sa caut in topicuri sa iti arat cum un membru HH tine un tark fier ca holder bk fiind .. nici acolo n-a fost "program ajutator" ?..sau nu mai de parte cati jucatori au fost banati in Db-ul trecut pentru speed ,pentru uzare de buguri.... in alta ordine de idei ..Daca folositi programele sa "va ajute" sa cresteti mai repede.. sau sa culegeti de pe jos.. sau sa fiti mai buni in Pvp.. asumati-va responsabilitatea..

Orice program strain de joc (Mu) ar trebui luat ca un program ajutator si pedepsit cu 99..

Eu nu mai joc Mu.. m-am lasat,in trecut nu contest faptul ca n-am folosit elite... am si platit pentru ca am uzat acel clicker ..

Ideea e bine jucat jocul cat mai pur fara programe de nu stiu care.. fiindca toate astea sunt in defavoarea comunitatii.

Imi cer scuze daca am lezat pe cineva.. si nu dati vina pe Admini cand va pedepseste cu 99 ..sau 60 ..jucati curat ca sa nu va poata pedepsi.. nu cred ca Diablo ..a dat ss dupa ureche ..a vazut el ceva incorect acolo.

O zi buna.

Tsu_Xing , fara jigniri ca eu n-am facut-o.Ok? Have fun.

Link to comment
Share on other sites

pai eu nu cred ca este unu pe server care nu foloseste elite...cred ca am sa incep sa postez dupa zenu care il au, daca te uiti pe status din 2 in 2 min la refresh creste zenu, sa nu-mi zica nimeni ca stau la cules de zen. Deci clar Elite

are dreptate ,

deci clar este vina stafului ca a dat drumul la sw fara sa faca ceva impotriva acestor programe.

toti dli care ataca afk au cliker deci ar fi corect ss.

@pe scurt aleluia in 3 luni :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

pai eu nu cred ca este unu pe server care nu foloseste elite...cred ca am sa incep sa postez dupa zenu care il au, daca te uiti pe status din 2 in 2 min la refresh creste zenu, sa nu-mi zica nimeni ca stau la cules de zen. Deci clar Elite

are dreptate ,

deci clar este vina stafului ca a dat drumul la sw fara sa faca ceva impotriva acestor programe.

toti dli care ataca afk au cliker deci ar fi corect ss.

@pe scurt aleluia in 3 luni :tiphat:

sa nu exageram totusi ca sunt si altii care joaca corect,adminii nu au nici o vina asta e mentalitatea romanului de a incerca sa fure tot timpul si de asta am ajuns unde am ajuns,nu mai dati vina pe admini ca nu aveau ce sa faca ca se gasea unu sa gaseasca iar ceva.

Link to comment
Share on other sites

auziti ma astia Tsu si Gunit in locu vostru as tace mai ales tu Gunit cel mai mare hacker de pe srv la ora asta in cs a mers bine speedu? ieri vam vazut unu peste celalalt in kanturu 2 mascand un sm care avea speed cei din staff is penibili sau tu care folosesti speed / sari direct pe ce coordonate care vrei eu vas bana toata guilda aia la fiecare db HHunterz doar cu hackuri joaca

ai fost si tu la un cs si acum esti expert in cs,stii cu ce se mananca cs,mai taci,pana o sa inveti sa joci ca Gunit sau ca multi altii din hh la cs stai in banca ta..

Link to comment
Share on other sites

auziti ma astia Tsu si Gunit in locu vostru as tace mai ales tu Gunit cel mai mare hacker de pe srv la ora asta in cs a mers bine speedu? ieri vam vazut unu peste celalalt in kanturu 2 mascand un sm care avea speed cei din staff is penibili sau tu care folosesti speed / sari direct pe ce coordonate care vrei eu vas bana toata guilda aia la fiecare db HHunterz doar cu hackuri joaca

1. Gunit nu a postat aici ... cred ca iar esti obosit...

2.Crezi ca Gunit ar juca cu speed la CS avand in vedere ca toti sunt cu ochii pe el?

3.Daca vrei sa intrii la noi...tre sa faci cerere..dar nu cred ca ai loc

4.Acceptam orice verificare din partea staffului... sa vedeti ca nu crestem cu speed(ma refer la partyul nostru)

Dar nu stiu de ce ne acuzi pe noi de speed cand de fapt noi stam 24/24 la lvl si tot nu va ajungem ...ba chiar altii de pe 1 spot mai jos ne intrec :))

Link to comment
Share on other sites

auziti ma astia Tsu si Gunit in locu vostru as tace mai ales tu Gunit cel mai mare hacker de pe srv la ora asta in cs a mers bine speedu? ieri vam vazut unu peste celalalt in kanturu 2 mascand un sm care avea speed cei din staff is penibili sau tu care folosesti speed / sari direct pe ce coordonate care vrei eu vas bana toata guilda aia la fiecare db HHunterz doar cu hackuri joaca

1. Gunit nu a postat aici ... cred ca iar esti obosit...

2.Crezi ca Gunit ar juca cu speed la CS avand in vedere ca toti sunt cu ochii pe el?

3.Daca vrei sa intrii la noi...tre sa faci cerere..dar nu cred ca ai loc

4.Acceptam orice verificare din partea staffului... sa vedeti ca nu crestem cu speed(ma refer la partyul nostru)

Dar nu stiu de ce ne acuzi pe noi de speed cand de fapt noi stam 24/24 la lvl si tot nu va ajungem ...ba chiar altii de pe 1 spot mai jos ne intrec :))

1.Eu cred ca nu vezi bine crezi ca nu stiu ce conturi de forum are

2.Nu cred sunt sigur si daca nu joaca alti pt el

3.Doamne fereste =)) ce sa caut in guilda cu copii si hackeri

4.Daca sar da ati plange multi pe la banati cum tot plange Mudjad care se mira ca a luat ban doar pe unu si nu pe toate 3 =))

Link to comment
Share on other sites

auziti ma astia Tsu si Gunit in locu vostru as tace mai ales tu Gunit cel mai mare hacker de pe srv la ora asta in cs a mers bine speedu? ieri vam vazut unu peste celalalt in kanturu 2 mascand un sm care avea speed cei din staff is penibili sau tu care folosesti speed / sari direct pe ce coordonate care vrei eu vas bana toata guilda aia la fiecare db HHunterz doar cu hackuri joaca

1. Gunit nu a postat aici ... cred ca iar esti obosit...

2.Crezi ca Gunit ar juca cu speed la CS avand in vedere ca toti sunt cu ochii pe el?

3.Daca vrei sa intrii la noi...tre sa faci cerere..dar nu cred ca ai loc

4.Acceptam orice verificare din partea staffului... sa vedeti ca nu crestem cu speed(ma refer la partyul nostru)

Dar nu stiu de ce ne acuzi pe noi de speed cand de fapt noi stam 24/24 la lvl si tot nu va ajungem ...ba chiar altii de pe 1 spot mai jos ne intrec :))

1.Eu cred ca nu vezi bine crezi ca nu stiu ce conturi de forum are

2.Nu cred sunt sigur si daca nu joaca alti pt el

3.Doamne fereste =)) ce sa caut in guilda cu copii si hackeri

4.Daca sar da ati plange multi pe la banati cum tot plange Mudjad care se mira ca a luat ban doar pe unu si nu pe toate 3 =))

1. Se pare ca nu stii ce conturi are

2.Nu`i punem noi sa joace cu speed...fiecare raspunde de char lui

3.Ti`ar placea sa fii printre noi :))

4.Nu are de ce sa se dea...ca nu folosim nimik.

Ultimu post ...

Link to comment
Share on other sites

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=418768

Daca asa se da ss pentru elite, pe ce ti se pare tie, tu nefiind admin sa il intrebi pe x daca e afk, deci daca-l vezi ca se misca dupa un item, atunci da, ala are Elite. Insa, daca ne luam dupa ideea: eu asa cred, eu asa stiu cum spunea si liquidlove

sti si tu ca a folosit elite
pai hai sa dam ss la toti elfii pentru ca toti au clicker de buff... sau asa credem si asa stim, nu? Sa dam la toti DL-ii care ataca cu lanturile, doar toti stim ca ataca cu clicker si care sunt sansele sa nu fie elite? Toti stim ca folosesc sau toti credem ca au, nu?. Sa mai continui?

Ca sa va zic parerea mea: este o prostie ce s-a intamplat in plangerea aia cu DoubleCrime. Nu poti sa dai ss pe ceea ce crezi ci pe ceea ce poti dovedi, iar in plangerea aia nu poti dovedi ca omul ala era afk sau ca folosea Elite. Ca ataca in timp ce se misca, poate avea lag. Nu vi s-a mai intamplat in timp ce atacati si dati move sa loviti in baza? Existau poze funny cu nemiluita cu mobi omorati in lorencia baza de un om care dadea move si mai dadea un es sau deathstab in baza(pe alte svre care aveau Balrogi langa taverna din lorencia) Deci, atat timp cat pot sa fie mai multe cauze pentru ca a atacat, de ce ii dam ss, il consideram din start vinovat? Sau poate ca unii oameni care au dat rr si si-au dat ss singuri nu mai au altceva mai bun de facut decat sa dea ss-uri?

tin sa te anunt sau stiai k merge si Avanta(care nu are functii k ellite de auto pick ) nu numai Elite. Unde-i nu-i cap vai de picioare.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...