Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ija4ok

Hall of Fame Castle Siege

Recommended Posts

Guest tekmanstar

na lasati-l ma sa se bucure :)))) "noua detinatoare de cs" =)))))) se roaga de toti sa il ajute

Link to comment
Share on other sites

Codatul tau Dark care il bat la 1 la duel si plange ca am coduri :)) ca-l bat cu tot cu codurile lui are Fraps si totusi am o curiozitate "

Ghilda Ang3liK apara cu succes castelul" il aparati de cine ?

 

De cei care au atacat banuiesc nu? In cazul nostru Invictus

Link to comment
Share on other sites

Codatul tau Dark care il bat la 1 la duel si plange ca am coduri :)) ca-l bat cu tot cu codurile lui are Fraps si totusi am o curiozitate "

Ghilda Ang3liK apara cu succes castelul" il aparati de cine ?

 

 

avand in vedere ca ai toti renegatii plus un codat in guild nu ma mira ca ati " aparat " cu succes castelul timp de 3-4 sapt :))

 

( iar asta spune tot despre noua formula Angelik+hustle+Renegatii  )

 

:))

frustratilor , ati si uitat de Gunit care defila cu dino la cs-uri acum cateva luni ? si nici un admin nu s-a bagat sa rezolve rahatul ala? de ce oare..? v-a protejat oick prea mult timp

mai dati-va in colo de frumosi , ati folositi toate cacaturile si exploiturile posibile si cand nu reusiti sa luati cs va plangeti ca muierile pe forum , chiar si aseara era Gunit cu dino

 

Invictus ftw! (o adunatura de codati si frumosi facuti din dragoste) !

Link to comment
Share on other sites

Guest invictus=frustrati

Angelik + Hustle + cine mai vrei tu, la duel sunteti toti varza , CS l-ati pierde in 2 minute daca nu bagati fantome . 

 

este? ia adu-ti aminte de ce sunt fantome , cumva Gunit + dino suna cunoscut?

bai asta desteptule , hustle a avut cs luni de zile pana cand cacatul ala de Gunit s-a gandit el repede sa vina cu dino la cs asa ca vezi tu uite de asta nu are ursul coada

si mai ai tupeul sa zici ca suntem praf fara fantome , ba voi fara dino sunteti ZERO impuscati-va

 

pentru oick : am pretentia sa moderezi intr-un mod obiectiv , poti trece pur si simplu "edit" acolo nu sa modifici cuvintele astfel incat sa lauzi invictus sau mai stiu eu ce-ti trece tie prin cap

nu ma intereseaza tovarasiile tale cu "gasca vesela" dar e clar ce ai facut mai sus

chiar nu iti poti face treaba intr-un mod corect sau trebuie sa dau report post catre global?

Link to comment
Share on other sites

Nu mai puneti fantome CS-ul viitor si iti garantez ca il pierdeti .

 

Cu DINO au venit si de la voi dupa ce au vazut ca nu a luat 99 Gunit .

 

Pai sunteti praf, la duel niciunul nu trece de 3-4 . 

Link to comment
Share on other sites

trebuie tinut cont ca tot acest db ( pentru ca acum nu mai este db pot spune ) castelul a fost doar la hustle si hentai

 

iar pe final s-au trezit si cei din angelik sa faca ceva :))

daca erati asa de buni si independenti cum spunea ferry si cris aveati castelul demult...dar na...

cand 75% din jucatori s-au lasat ati venit si voi sa cuceriti castelul :))

 

mie unu mi-ar fi rusine sa ma laud cu asa ceva in momentele astea :))

Link to comment
Share on other sites

Primul post offtopic aveti doar warn, la al doilea aveti bonus 5 zile suspend.

Duceti discutiile contradictorii la comunitate faceti acolo topic separat daca chiar aveti asa multe de impartit.

Aici se posteaza doar aliata detinatoare de castel odata pe saptamana cand este cs-ul.

Link to comment
Share on other sites

Oricum noi nu mai faceam item cand aveam CS :)

 

Avem cele mai bune seturi si arme de pe SV , si la duel suntem cei mai buni , asa ca mai invatati sa jucati .

visezi o.O care are set mai bun ca al meu ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...