Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ija4ok

Hall of Fame Castle Siege

Recommended Posts

La alianta Invictus vrei sa zici :))

alianta codatilor in frunte cu al vostru gunit , mi-ar fi rusine sa ma laud ca am luat cs in halul asta 

dar voi nu aveti rusine nesimtitilor

 

Nu m-am laudat , doar am corectat :) 

Link to comment
Share on other sites

gg!!! 2 ally sa tina csu :face-lol:

 

 

citez gm de ally invictus:daca ar fi dupa mine sa se faca regula cine baga fantome sa ia ban  :) altfel nu tineati voi cs nici 2 saptamanii...in rest gg :rofl2: 

La primul tau post, nu am avut de gand sa dau reply,dar vad ca te mananca limba.

Nu a fost CS detinut de voi,fara sa bagati fantome.Cand detineam CS-ul cu Hentai ai plans o saptamana cand v-am scos afara cu sign(acuma 2 sapt cand voi ne-ati scos nimeni nu a zis nimica pt suntem obisnuiti cu  fantomele voastre)si ne-ati luat CS doar pt ca Kenvelo nu a vrut sa fie ca voi si nu a bagat fantome pt sw.

Nu inteleg ce vrei? noi sa fim fraieri si voi aia destepti? si sa nu bagam fantome pe sw? si cand detineti voi bagati la greu.

Azi cand nu ati apucat nici sa faceti un print sanatos in camera,te apuca sa plangi in topicul destinat Cs-ului?

Daca vrei schimbare de regulament,este o sectiune care se numeste Sugestii si acolo posteaza.

Link to comment
Share on other sites

Hentai nu este guilda fantoma, este o alianta la care sunt eu Gm si ma inscriu in fiecare saptamana la CS cu ea pt ca sunt smecher si ca pot ( nu te obosi sa imi dai reply ca nu o sa-ti raspuns ) si tin sw cu ea pt ca nu am destule caractere sa atac :(

 

@ sorryyyyyyyyyyyyyyy :(((

 

PS : sa nu iei lama sa iti tai venele :-s te rog mult de tot, mai este si sapt viitoare cs :-<

Link to comment
Share on other sites

a fost cineva sa il apere de la noi ?nicesmile.gif)

si inka cati...kenvelo.doctoru.prutus.abis.si mai multi nu-i mai retin pe toti

Am fost 10  insi nicesmile.gif) l-am aparat 1 ora jumate , da' nu ne-au mai tinut codurile 24.gif

o ora jumate??pai eu la 9 am venit la cs si la 38 lam luat..

Link to comment
Share on other sites

 

a fost cineva sa il apere de la noi ?nicesmile.gif)

si inka cati...kenvelo.doctoru.prutus.abis.si mai multi nu-i mai retin pe toti

 

Iti zic eu cine a fost : Prutus , klingon , Kenvelo , TheDoctor , Abis , timmea , Lord , x-ul , iuliaBK , [bogdan] a intrat in joc cand am pierdut CS si Dodolike la fel , cam atatia 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...