Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

miTzaH

sugestie schimbare regula AFK

  

110 members have voted

  1. 1. Sa fie scos sistemul de suspend pentru AFK ?



Recommended Posts

Guest Interzisa

Aveti niste sugestii de tot ras, bine nu sugestia in sine e de tot rasu, reply-urile unora te lasa masca. :)))

Cum sa se scoata contorul AFK? O data ce jocul e conceput sa nu fie jucat AFK, acest joc a fost conceput sa stai la Pc, cu mana pe mouse sa ataci mobii, sa culegi iteme, etc.

Regula AFK vine in intarirea teoriei ca jucatorul trebuie sa stea ONLINE si nu la mama dracului cu programu de cules pronit.

Sugestie: MARITI pedeapsa pentru cei ce sunt afk.

Alt jucator sa stea on si altu afk si sa faca lvl? ...

Votul meu, clar NU.

Link to comment
Share on other sites

Aveti niste sugestii de tot ras, bine nu sugestia in sine e de tot rasu, reply-urile unora te lasa masca. :)))

Cum sa se scoata contorul AFK? O data ce jocul e conceput sa nu fie jucat AFK, acest joc a fost conceput sa stai la Pc, cu mana pe mouse sa ataci mobii, sa culegi iteme, etc.

Regula AFK vine in intarirea teoriei ca jucatorul trebuie sa stea ONLINE si nu la mama dracului cu programu de cules pronit.

Sugestie: MARITI pedeapsa pentru cei ce sunt afk.

Alt jucator sa stea on si altu afk si sa faca lvl? ...

Votul meu, clar NU.

jocul original a fost facut sa stai on dar in alte conditi de configurare..(gen lineage wow) mobi imprastiati te chinui sa cresti..nu exista rr etc.mu asta care il jucam noi cam este pentru afk..fiind cu rr +spoturi fixe+vraji aoe..

oricum e bine cum e asa deci contra.

daca vrei sa joci mai lenjer cum ai scris..dute pe alte serv.. cu xp mai mare si etc..serv cu xp mic au concurenta mare reguli stricte etc..cu cat e xp mai mic cu atat se joaca mai pro sa zic asa..

Link to comment
Share on other sites

Guest Silphy

contra...

Eu as propune sa se revina la regula AFK de pe 97d care zicea asa: Daca minim un char de pe spot este on Gm'u/assistentu isi vede frumos de drum...

Link to comment
Share on other sites

contra...

Eu as propune sa se revina la regula AFK de pe 97d care zicea asa: Daca minim un char de pe spot este on Gm'u/assistentu isi vede frumos de drum...

aceiasi parare o am si eu sa revina la regula de pe 97D suntem 5 in party deci suntem o echipa poate nu putem sta toti tot timpu in fata pc-ului PRO pentru regula veche de pe 97D contra la asta din topic

Link to comment
Share on other sites

contra...

Eu as propune sa se revina la regula AFK de pe 97d care zicea asa: Daca minim un char de pe spot este on Gm'u/assistentu isi vede frumos de drum...

un raspuns la sugestia mea?

Link to comment
Share on other sites

contra...

Eu as propune sa se revina la regula AFK de pe 97d care zicea asa: Daca minim un char de pe spot este on Gm'u/assistentu isi vede frumos de drum...

nu e o sugestie buna biilionx, pe 97d daca pica unu pica tot party-ul, acum sa schimbat roata :P daca pica unu e bun picat :))

Link to comment
Share on other sites

Guest HH are sif0n la AS

contra...

Eu as propune sa se revina la regula AFK de pe 97d care zicea asa: Daca minim un char de pe spot este on Gm'u/assistentu isi vede frumos de drum...

oricum pe spoturile unde sunt party-uri stabile 99% folosesc remote intre ei deci adminul pierde timp degeaba acolo , mai bine ar folosi timpu ala altfel

deci PRO

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...