Jump to content
Guest Dragos.

Eventuri in cadrul factiunii

Recommended Posts

Am hotarat sa organizez un event in cadrul departamentului FBI.Event-ul consta in omorarea suspectilor de wanted 6 ( sa aveti minim 10 suspecti omorati ce detin wanted 6 ).Event-ul va incepe in seara aceasta dupa ora 20:00 si se va termina Miercuri 21.03.2012 la ora 20:00, asa ca puteti posta doar pana in acea ora ! Castigatorul va primi 200.000 $

Model de postare !

Nick :

Rank :

Suspecti omorati :

Link to comment
Share on other sites

Am venit cu un nou event si sper sa participati toti.

•De acum incolo voi anunta cate un event (o misiune) dupa fiecare sedinta, iar voi trebuie sa rezolvati misiunea pana la sedinta urmatoare.

•Cel care este desemnat castigator primeste un premiu. Premiul consta in bani sau stergerea avertismentelor (daca aveti).

•Pot participa doar membri FBI

•Daca sunteti prinsi ca abuzati de regulament sau incercati sa furati pentru a castiga eventul, veti fi demisi.

•Eventurile vor fi postate doar de mine si Maryus, iar voi trebuie sa postati dupa modelul de mai jos.

•Daca postati dupa sedinta nu va mai iau in considerare chiar daca sunteti castigatori.

•La desemnarea agentului lunii voi tine cont de aceste misiuni.

•Nu accept poze de la eventuri.

Misiunea 1:

Cine reuseste sa omoare 10 suspecti cu wanted pana la sedinta de saptamana aceasta castiga un premiu in valoare de 150.000$.

Model de postare:

•Nick:

•Rank:

•Numarul suspectilor:

•Poze:

#Deoarece nu aveti foarte mult timp pana la sedinta am decis sa micsorez numarul suspectilor ucisi de la 15 la 10. Spor la munca.

Link to comment
Share on other sites

Castigatorul primei misiuni este StefaNN.

Regulament:

•De acum incolo voi anunta cate un event (o misiune) dupa fiecare sedinta, iar voi trebuie sa rezolvati misiunea pana la sedinta urmatoare.

•Cel care este desemnat castigator primeste un premiu. Premiul consta in bani sau stergerea avertismentelor (daca aveti).

•Pot participa doar membri FBI

•Daca sunteti prinsi ca abuzati de regulament sau incercati sa furati pentru a castiga eventul, veti fi demisi.

•Eventurile vor fi postate doar de mine si Maryus, iar voi trebuie sa postati dupa modelul de mai jos.

•Daca postati dupa sedinta nu va mai iau in considerare chiar daca sunteti castigatori.

•La desemnarea agentului lunii voi tine cont de aceste misiuni.

•Nu accept poze de la eventuri.

Misiunea 2:

Cine reuseste sa confiste 100g droguri pana la urmatoarea sedinta castiga un premiu in valoare de 150.000$.

Model de postare:

•Nick:

•Rank:

•Cantitate droguri:

•Poze:

Link to comment
Share on other sites

Suprem champion M4!! - are scop castigarea turneului de M4 1 versus 1.

-Primii 8 care se inscriu participa in turneu-

-Fiecare concurent va juca cu 150HP+ armour ca sa nu existe avantaje-

-Locatia va fi in train-

-Turneul va incepe imediat dupa ce se strang 8 jucatori sau cand am timp-

-Meciurile vor fi random-

-Aici va inscrieti postand nick-ul. Exemplu 'Nick: Denim'-

Castigatorul va primii ca premiu 200.000$.

Link to comment
Share on other sites

F.B.I

Team Vs. Team

M4+Deagle.

Informatii:

Meciurile se vor desfasura in Train.

Echipele vor fi formate din cate 2 membrii.Unul cu M4,celalalt cu Deagle.Voi hotarati in echipa.

Eventul va avea loc inainte de sedinta / dupa sedinta cum va este voua mai bine

Premiul este de €200.000

Va inscrieti DOAR daca stiti ca puteti ajunge SIGUR la event.

Se accepta sponsorizari.[pentru ele ma cautati in game]

Castigatori primesc si un userbar creat de mine care va suna in felu urmator : Castigatori duel 2 vs 2 m4 & deagle : x & y .

Doar primele 6 echipe care se inscriu participa.

Model:

»Nick-ul meu si al colegului:

»Rank-ul meu si al colegului:

»Numele echipei:

# Am aprobarea lui liderilor.

Acestea fiind spuse Succes!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...