Jump to content
Adi

Vreau sa-mi deschid o firma

Recommended Posts

Nume firma: Azia Security
Nickul meu: Potco
Level: 10
Activitate firma: Protectie, Paza, Transport securizat,Spionaj, Monitorizare si interventii rapide.
Descriere firma: AZIA Security este o firma privata in domeniul serviciilor de paza si protectie a bunurilor si persoanelor, Monitorizar si interventie rapida.



Regulament angajati:

- Trebuie sa fiti seriosi si sa va tineti de treaba.

- Nu faceti nimic pana nu vorbiti cu unul dintre directori.

- La fiecare serviciu acordat, vreau sa faceti cate o poza, si o veti posta inainte de sedinta, in ultima zii.

- Odata pe saptamana (cred ca miercuri) va fi sedinta in care va veti primii si salariile.

- Chiar daca clientul face parte dintr-o factiune rivala fata de a ta, nu il atacati, faceti ce zice.


Regulament clienti:


- Trebuie sa postati in topicul firmei "Azia Security" pentru a putea beneficia de serviciile acestei firme.

- Nu dati bani nimanui inafara de unul dintre directori.

- Plata se face in modul urmator. Dupa ce ati postat cererea si va fii acceptata, veti fii cautat de unul dintre directori, veti da un avans, si dupa ce veti beneficia de ajutorul nostru, veti da si restul banilor

- Daca angajatilor le-am cerut ca sa nu agreseze clientii din factiuni rivale, acelasi lucru va cer si voua, clientilor.


Model Aplicatie:


Nick:

Level(Minim 2):

Motivul aplicatiei:

Pentru ce divizie

aplici(Protectie, Paza, Transport securizat,Spionaj Monitorizare, sau

coordonator):

Esti o persoana serioasa?:

Factiune:

Ai citit

regulamentul pentru angajati? Esti de acord cu el?:



Model client :


 

Nick :

Level(minim 2) :

Locatia si ora(Unde se va desfasura

activitatea):

De ce divizie/divizii aveti nevoie:

Ai luat la cunostinta

regulamentul pentru clienti?:

 


Tarifele serviciilor Azia Security sunt :


Paza si Protectie : 90.000$(90k) / ora - BodyGuarzi

Transport securizat : 100.000$(100k) / ora - Transport cu masina / limuzina / autobuzul / tirul in particular .

Spionaj : 110.000$(110k) / ora - Monitorizare a persoanelor

Monitorizare si interventii rapide : 110.000$(110k) / ora - Intervenim in orice situatie

[/indent]

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...