Jump to content
SuperPasarica

Nebunia Lu' Salam

Recommended Posts

*Nick: Gravity

*Level(Minim 2): 8

*Factiune: Da Nang Boys

*Sunt un om fair-play si sunt de acord cu regulamentul clubului: Da

*De ce ai ales clubul nostru ?(minim 20 de cuvinte): Am pe youtube niste videoclipuri cu un vecin care canta manele , chiar daca nu ascult acest gen imi place sa satirizez melodiile !

Da nu te las nu te las nu te las sa moara lumeaaaa de necaz o viata mea !

Cine vrea sa vada videoclipurile :

ep. 01

ep. 02

ep. 03

ep. 04

Eu sunt regizoru' !

da ce voce are ... mai bine nu postai

Link to comment
Share on other sites

*Nick:Alin_Catalin

*Level(Minim 2): 2

*Factiune: nici una

*Sunt un om fair-play si sunt de acord cu regulamentul clubului:DA

*De ce ai ales clubul nostru ?(minim 20 de cuvinte): mie unu imi plac manelele dar cand il aud pe Florin Salam sunt in al noulea cer ( A venit nebunul de salam cu cel mai tare program , a venit nebunu de salam cu sistemul number 1) , are o voce de lautar nu buna ci foarte buna.eu am ales acest club pt ca imi place foarte mult manelele si inclusiv florin salam (adevarat?adevaraat??

Link to comment
Share on other sites

Guest CristiaNNNN

*Nick: pErRy

*Level(Minim 2):4

*Factiune: civil

*Sunt un om fair-play si sunt de acord cu regulamentul clubului: Da

*De ce ai ales clubul nostru ?(minim 20 de cuvinte): Vreau sa ader in acest club deoarece imi plac glumele , stiu de gluma si vreau sa ma distrez cat mai mult si poate fac si cativa banuti frumosi deoarece nu mai prea am bani

Link to comment
Share on other sites

Guest Azi NU baa!

*Nick:Andr3i

*Level(Minim 2):2

*Factiune:Civil

*Sunt un om fair-play si sunt de acord cu regulamentul clubului: Da

*De ce ai ales clubul nostru ?(minim 20 de cuvinte):Imi place sa ma distrez si vreu sa imi fac preteni noi cu care sa ma intaleg bine si sa glumesc:)

Link to comment
Share on other sites

Guest ImpuLsss

*Nick:ImpuLss

*Level(Minim 2):8

*Factiune:-

*Sunt un om fair-play si sunt de acord cu regulamentul clubului: Da/Nu. Daca raspunzi negativ, fa o precizare!Da

*De ce ai ales clubul nostru ?(minim 20 de cuvinte):Sunt un fan Florin Salam :)) si imi place sa ascult manele la fiecare petrecere :)

Link to comment
Share on other sites

Acceptati toti, nu am prea mai avut activitate la topicu asta din lipsa de imaginatie. In seara asta mi-am chemat lautarii la o intrunire 'fast' unde am 'aruncat cu banii' mai exact 2 mil . A fost o cantare pentru 'moses' niste poze. :)

#P.S. Lolz0r si AmericanCola au facut senzatie. Au primit bonusuri mai multe. Haha. Salam tza tza tza.

http://imageshack.us/photo/my-images/594/samp031an.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/718/samp032in.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/217/samp033fb.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/197/samp034ub.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/20/samp035xf.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/830/samp036ih.png/

Link to comment
Share on other sites

Nebunia lu' Salam recruteaza!!! Bagati aplicatii verilor!

Cu ce se va ocupa club-ul.

La fiecare adunare , ne vom strange intr-un bar unde vom discuta facem glume pe baza de manele mai mult sau mai putin. Dupa aceea vom aduna 5-7-15-20 de masini ALBE cu care vom "patrula" pe strazile LS-ului spunand mesaje prestabilite odata la cateva minute pe /(s)hout cu scopul de a aduna si alti membrii. Nu avem un numar limitat de membrii. La sfarsitul fiecarei adunari o sa se faca un event cu premiu in bani. Fiecare adunare va dura 30-45 minute, asta o data sau de 2 ori pe saptamana.

Regulament

1. Puteti fi in orice factiune si in orice club cand faceti aplicatia.

2. Ce se vorbeste, ce se discuta in interiorul clubului ramane aici.

3. La adunarile care se vor face nu aveti voie sa va impuscati intre voi, daca suneti din factiuni rivale.

4. Orice neintelegeri, certuri intre membrii clubului vor fi rezolvate de catre Lider sau Co-Lider ingame.

5. O absenta la o adunare se marcheaza pe forum cu un avertisment (^), 2 avertismente duc la demitere.

Model de aplicatie:

[color="#FF00FF"]*Nick:

*Level(Minim 2):

*Factiune:

*Sunt un om fair-play si sunt de acord cu regulamentul clubului: Da/Nu. Daca raspunzi negativ, fa o precizare!

*De ce ai ales clubul nostru ?(minim 10 de cuvinte):[/color]

Membrii:

Ares - Lider

Teo_730 - Co-Lider

Link to comment
Share on other sites

*Nick: Madal1n

*Level(Minim 2): 8

*Factiune: UST

*Sunt un om fair-play si sunt de acord cu regulamentul clubului: Da

*De ce ai ales clubul nostru ?(minim 10 de cuvinte): Am fost si mai demult aici si m-am distrat foarte bine si de aceea as vrea sa ma reintorc .

Link to comment
Share on other sites

*Nick: Nae

*Level(Minim 2): 15

*Factiune: The Mafia

*Sunt un om fair-play si sunt de acord cu regulamentul clubului: Da

*De ce ai ales clubul nostru ?(minim 10 de cuvinte): Nu am mai fost intr-un club pana acum, iar acesta cred k e cel mai potrivit pentru mine.

Link to comment
Share on other sites

*Nick: ZooPy

*Level(Minim 2): 10

*Factiune: UST

*Sunt un om fair-play si sunt de acord cu regulamentul clubului: Da/Nu. Daca raspunzi negativ, fa o precizare! : Da

*De ce ai ales clubul nostru ?(minim 20 de cuvinte): Sunt un om caruia ii place caterinca :) Ador sa ma distrez si ascult radio manele :X

Link to comment
Share on other sites

*Nick: CioCio

*Level(Minim 2): 23

*Factiune: Scoala

*Sunt un om fair-play si sunt de acord cu regulamentul clubului: DA !!

*De ce ai ales clubul nostru ?(minim 10 de cuvinte): Pentru ca e Ares lider,mare manelar :whistle: ,ascult si manele,imi place numele clubului :right:

Link to comment
Share on other sites

*Nick: LoLz0r

*Level(Minim 2): 44

*Factiune: Ballas

*Sunt un om fair-play si sunt de acord cu regulamentul clubului: DA !!

*De ce ai ales clubul nostru ?(minim 10 de cuvinte): Pentru ca imi place foarte mult manelele si pentru ca ele ieste viata mea :wub:.Doresc membru de elita :pumn:.

#Greseli gramaticale intentionate.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...