Jump to content
SuperPasarica

Nebunia Lu' Salam

Recommended Posts

Nebunia lu' Salam

Cu ce se va ocupa club-ul.

La fiecare adunare , ne vom strange intr-un bar unde vom discuta facem glume pe baza de manele mai mult sau mai putin. Dupa aceea vom aduna 5-7-15-20 de masini ALBE cu care vom "patrula" pe strazile LS-ului spunand mesaje prestabilite odata la cateva minute pe /(s)hout cu scopul de a aduna si alti membrii. Nu avem un numar limitat de membrii. La sfarsitul fiecarei adunari o sa se faca un event cu premiu in bani. Fiecare adunare va dura 30-45 minute, asta o data sau de 2 ori pe saptamana.

Regulament

1. Puteti fi in orice factiune si in orice club cand faceti aplicatia.

2. Ce se vorbeste, ce se discuta in interiorul clubului ramane aici.

3. La adunarile care se vor face nu aveti voie sa va impuscati intre voi, daca suneti din factiuni rivale.

4. Orice neintelegeri, certuri intre membrii clubului vor fi rezolvate de catre Lider sau Co-Lider ingame.

5. O absenta la o adunare se marcheaza pe forum cu un avertisment (^), 2 avertismente duc la demitere.

6. Daca ati fost respinsi, mai puteti aplica peste 5 zile, nerespectand aceasta regula nu veti mai putea aplica niciodata.

Model de aplicatie:

*Nick:

*Level(Minim 2):

*Factiune:

*Sunt un om fair-play si sunt de acord cu regulamentul clubului: Da/Nu. Daca raspunzi negativ, fa o precizare!

*De ce ai ales clubul nostru ?(minim 20 de cuvinte):

Membrii:

GrEaTBiRD - Leader

sNs - Co-Leader

#Nebunia lu' Salam recruteaza, sariti cu posturile B-)

Link to comment
Share on other sites

*Nick: Mr.Dennis

*Level(Minim 2): 15

*Factiune: Hitman

*Sunt un om fair-play si sunt de acord cu regulamentul clubului: Da sunt !

*De ce ai ales clubul nostru ?(minim 20 de cuvinte): Va spun cu mare pl?cere , eu sunt Bruce Lee în manele ! Doresc s? m? distrez ?i s? îmi fac prieteni noi ! :bananadance2:

Link to comment
Share on other sites

*Nick: kwai

*Level(Minim 2): 7

*Factiune: pd

*Sunt un om fair-play si sunt de acord cu regulamentul clubului: Da/Nu. Normal

*De ce ai ales clubul nostru ?(minim 20 de cuvinte): Caterinca

Link to comment
Share on other sites

Model de aplicatie:

*Nick: Nesta

*Level(Minim 2): 6

*Factiune: Smurd

*Sunt un om fair-play si sunt de acord cu regulamentul clubului: Da

*De ce ai ales clubul nostru ?(minim 20 de cuvinte): Sa inceapa nebunia lu' Salam? Si eu vreau aceiasi nebunie. Salam tza reggheton tza... Imi place acest club, mi-se pare amuzant.

Link to comment
Share on other sites

*Nick: Ingerul_Decazut

*Level(Minim 2): 7

*Factiune: Civil

*Sunt un om fair-play si sunt de acord cu regulamentul clubului: Da sunt !

*De ce ai ales clubul nostru ?(minim 20 de cuvinte): Ca va iubesc si va duc intr-un palat turcesc.Injeru_finutzu ^_^.Sper sa fiu acceptat de cei doi b0$$!.

Link to comment
Share on other sites

*Nick: TheFlow(lica)

*Level(Minim 2): 8

*Factiune: Civilian

*Sunt un om fair-play si sunt de acord cu regulamentul clubului: Sunt cel mai FP si cel mai de acord!

*De ce ai ales clubul nostru ?(minim 20 de cuvinte): Ia-ma viata mea in brate, bine la inima-mi face, daca-mi dai si un saruuut, ma faci cel mai fericit!

Link to comment
Share on other sites

*Nick: moses

*Level(Minim 2): 7

*Factiune: Ballas

*Sunt un om fair-play si sunt de acord cu regulamentul clubului: Da

*De ce ai ales clubul nostru ?(minim 20 de cuvinte): Caterinca , distractie , anti-plictiseala , imi plac unele manele :)) Vreau sa facem partyyy , bumti bumti :bananadance2: si multe altele.

// Nu vrei sa te faci "actoare" mai bine?

Edited by DaddyYankee
Link to comment
Share on other sites

*Nick: MrDexter

*Level(Minim 2): 5

*Factiune: Da Nang Boys

*Sunt un om fair-play si sunt de acord cu regulamentul clubului: Daaa

*De ce ai ales clubul nostru ?(minim 20 de cuvinte): Indianca mea, araboaica mea, mi-ai rupt inima, da da da da da. Caterinca, imi plac cateva manele..etc.

Link to comment
Share on other sites

Model de aplicatie:

*Nick: Ares

*Level(Minim 2): 10

*Factiune: SI

*Sunt un om fair-play si sunt de acord cu regulamentul clubului: Da/Nu. Daca raspunzi negativ, fa o precizare! DA

*De ce ai ales clubul nostru ?(minim 20 de cuvinte): Mi se pare cel mai grozav club la momentul actul, plin de umor si cred ca ma voi distra la maxim impreuna cu voi :D

Link to comment
Share on other sites

Model de aplicatie:

*Nick:k0sty

*Level(Minim 2):8

*Factiune:Scoala

*Sunt un om fair-play si sunt de acord cu regulamentul clubului: Da

*De ce ai ales clubul nostru ?(minim 20 de cuvinte): Pentru distractie si imi plac foarte mult glumele, mai ales sami fac prieteni noi.

Link to comment
Share on other sites

Guest MoNdEo007

*Nick: fLuEnCe

*Level(Minim 2): 7

*Factiune: Hitman

*Sunt un om fair-play si sunt de acord cu regulamentul clubului: Da sunt !

*De ce ai ales clubul nostru ?(minim 20 de cuvinte): Imi place initiativa clubului si mai ales unde-i distractie sunt si eu

Link to comment
Share on other sites

*Nick: LoLz0r

*Level(Minim 2): 6

*Factiune: Triads

*Sunt un om fair-play si sunt de acord cu regulamentul clubului: Cum sa nu varuleeee

*De ce ai ales clubul nostru ?(minim 20 de cuvinte): Club facut cu cap :)) imi place ideea , de-abia "o astept pe sNs" sa imi cante o manea =))

Link to comment
Share on other sites

*Nick: FuNKy

*Level(Minim 2): 4

*Factiune: Civil :(.

*Sunt un om fair-play si sunt de acord cu regulamentul clubului: Desigur.

*De ce ai ales clubul nostru ?(minim 20 de cuvinte): Salam ta regroton ta, imi place mult sa ma dristez :)

Link to comment
Share on other sites

*Nick: edy

*Level(Minim 2): 6

*Factiune: fbi

*Sunt un om fair-play si sunt de acord cu regulamentul clubului: da,sunt

*De ce ai ales clubul nostru ?(minim 20 de cuvinte): pentru caterinca si sunt un manelist infect , vreau sa imi expun talentul de cantaret , dar n-am unde si doresc sa ma lansez in muzica lautareasca

Link to comment
Share on other sites

*Nick:Alex

*Level(Minim 2):7

*Factiune:Smurd

*Sunt un om fair-play si sunt de acord cu regulamentul clubului: Da/Nu: Da

*De ce ai ales clubul nostru ?(minim 20 de cuvinte):Deoarece suna interesant ,pentru distractie,cantaret innascut :))

Link to comment
Share on other sites

*Nick: CioCio

*Level(Minim 2): 9

*Factiune: PD

*Sunt un om fair-play si sunt de acord cu regulamentul clubului: Da/Nu: DA

*De ce ai ales clubul nostru ?(minim 20 de cuvinte): Vreau sa ma alatur voua deoarece pare distractiv si pentru noi prieteni.

Link to comment
Share on other sites

*Nick: Cristy71sf

*Level(Minim 2): 4

*Factiune: Civil

*Sunt un om fair-play si sunt de acord cu regulamentul clubului: Da

*De ce ai ales clubul nostru ?(minim 20 de cuvinte): Deci , eu chiar sunt un manelist infocat ! daca vrei iti recit cateva cantece ( Sa inceapa BURICEALA ! )

Link to comment
Share on other sites

*Nick: Paul_Pop

*Level(Minim 2): 9

*Factiune: Ng

*Sunt un om fair-play si sunt de acord cu regulamentul clubului: Da

*De ce ai ales clubul nostru ?(minim 20 de cuvinte): Vreau sa incerc ceva "nou",pentru distractie,prieteni, pentru sunt fan Florin Salam ( sNs :wub: ) / varu' moses :whistle: .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...