Jump to content
Andu

Obiecte zbur?toare neidentificate, filmate în timpul zilei deasupra Londrei

Recommended Posts

exista! extraterestrii sunt mai destepti de 100 ori decat noi,AICI E VORBA DE PSIHOLOGIA INVERSA! DE CE CREDETI CA , ILLUMINATTI NE ZIC CA e posibil SA EXISTE OZN-URI? simplu , ca noi sa negam asta. Daca ei spuneau "Nu exista nici un OZN" normal noi spuneam "imposibil sa nu existe ,nu mi-a zis nea caisa ca a vazut pe cer ieri?"

Link to comment

Interesant..

#f0rever,daca e pe bune..si este ptr. ca nu avem cum sa fim singuri in univers zici 'pa' la teoria cu Dumnezeu..

cum sa zica pa daca eu sunt aici :))

obiecte zburatoare o fi,dar astea sunt pentru atractie de turisti.

va dati seama cati nebuni stau acum pe acolo si filmeza zi si noapte? :))

Link to comment

exista! extraterestrii sunt mai destepti de 100 ori decat noi,AICI E VORBA DE PSIHOLOGIA INVERSA! DE CE CREDETI CA , ILLUMINATTI NE ZIC CA e posibil SA EXISTE OZN-URI? simplu , ca noi sa negam asta. Daca ei spuneau "Nu exista nici un OZN" normal noi spuneam "imposibil sa nu existe ,nu mi-a zis nea caisa ca a vazut pe cer ieri?"

da...

mai sti , poate si ei au un site al lor , unde posteaza poze cu noi /:) si tot aceleasi discutii le poarta despre existenta noastra .

mai destepti , nu stiu daca e corect zis , POATE MULT MAI EVOLUATI

Link to comment

exista! extraterestrii sunt mai destepti de 100 ori decat noi,AICI E VORBA DE PSIHOLOGIA INVERSA! DE CE CREDETI CA , ILLUMINATTI NE ZIC CA e posibil SA EXISTE OZN-URI? simplu , ca noi sa negam asta. Daca ei spuneau "Nu exista nici un OZN" normal noi spuneam "imposibil sa nu existe ,nu mi-a zis nea caisa ca a vazut pe cer ieri?"

Pfoa... i-ai prins ma. Maine te recruteaza illuminati.

Si daca sunt si daca nu sunt, tot una imi e mie. Dupa parerea mea ce vedem noi in clipul ala e in cel mai rau caz un aparat de zbor experimental (cum s-a intamplat de atatea ori). Cel mai posibil e un fake.

Acum pe bune, extraterestii astia.. asa evoluati cum sunt ei, altceva in afara de "farfurii" zburatoare n-au? Adica ceva modele mai noi mai spre X5 asa? Ca d-astea nu-mi plac.

P.S: Hai poate vine unu si zice ca sunt rotunde ca sa aibe aerodinamicitate in spatiu :))

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...