Jump to content
WeedSmoke

Ombladon de la Parazi?ii a împins o tân?r? de pe scen?

Recommended Posts

Acuma voi aparti fata prea mult, mai nou toate pitzipoancele se fac cunoscute urcand pe scena. Bine a facut ca a aruncat-o.

Poate ai auzit asta la parintii tai sau pe unde mai umbli tu , ei bine nu ai inteles corect si nici reprodus. "Pitipoancele" se fac cunoscute cantand si la asta se refera "urcand pe scena" , nu se face cunoscuta ca s-a urcat pe scena lu' Ombladon si a inceput sa danseze de nebuma , aia ori si-o ia (cum a fost in momentul de fata) , ori nu o baga nimeni in seama si nu mai aude nimeni nimic de ea , in cel mai bun caz daca e vre-o bunaciune o f*t astia dupa concert.

Oricum , stirea e veche , multi nu inteleg si asa iese o harababura totala...

Link to comment
Guest Interzisa

Salut ,si mie mi s-a intamplat ..sa urc pe scena sa cer un autograf sau ceva ..asta nu m-a facut "o pitipoanca beata" ,ca artist trebuie sa dai dovada de decenta ,bun simt,respect de fani si nu numai. Gestul lui a fost mai mult de cat suparator... a fost prea salbatic ..Scena nu era a lui si nu de vina era fata ca a patruns pe scena ..din cate stiu in orice concert cu artisti cat de cat cunoscuti ..in juru scenei se pun gardieni sau paza.. acolo de ce n-a fost.. Ombladon a da dovada de : "Sunt vedeta ma doare in C*r de restu" ..Eu sa fii fost in locu fetei .. il asteptam pana dupa concert ..si prindeam eu momentu ..sa ii arat ce inseamna respectu fata de o femeie..O zi buna..

Link to comment

Salut ,si mie mi s-a intamplat ..sa urc pe scena sa cer un autograf sau ceva ..asta nu m-a facut "o pitipoanca beata" ,ca artist trebuie sa dai dovada de decenta ,bun simt,respect de fani si nu numai. Gestul lui a fost mai mult de cat suparator... a fost prea salbatic ..Scena nu era a lui si nu de vina era fata ca a patruns pe scena ..din cate stiu in orice concert cu artisti cat de cat cunoscuti ..in juru scenei se pun gardieni sau paza.. acolo de ce n-a fost.. Ombladon a da dovada de : "Sunt vedeta ma doare in C*r de restu" ..Eu sa fii fost in locu fetei .. il asteptam pana dupa concert ..si prindeam eu momentu ..sa ii arat ce inseamna respectu fata de o femeie..O zi buna..

Si sigur il astepta si ii arata ce? =)))) Ar fi culmea sa-l bata si o fatuca , care abia a facut 18 anisori si i s-au urcat hormonii la cap , ar merge saracul cu bodyguarzi dupa el (acum nu stiu daca merge sau nu , treaba lui...)

Ti s-a intamplat sa urci pe scena INVITAT , inainte sau dupa concert , dar nu te-ai urcat ca nesimtitul in mijlocul concertului , in timp ce canta papusica de Alexandra Stan (sa spunem) sa-i ceri si tu un autograf , e penibil. Si daca ai facut-o ... ascunde-te sub pat si nu mai iesi de acolo o perioada.

Link to comment

pana cand vor gasi o stire cat de cat pe care sa o poti comenta nu doar un R.I.P sau stiri stiintifice de care nu ii pasa nimanui . Ok te informezi insa nu prea ai ce adauga sau comenta ca nu e domeniul tau si nu stii mai nimic despre el, pe cand barfa e pentru toti .

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...