Jump to content
WeedSmoke

Ombladon de la Parazi?ii a împins o tân?r? de pe scen?

Recommended Posts

cummmm ??? a împins-o ??? cum a putut sa fac? a?a ceva ? ea doar se urcase pe scen? unde ei sus?ineau concertul .

asta e o ?tire cretin? , ce vreau retarda?ii aia de la adevarul sa-i fac? ? s?-i dea microfonul ?i s? cânte ?

scena se petrece la 24:27

Link to comment

ma, poate (probabil) era si ea beata, se distra...ce-l aparati atata p-asta doar fiindca e cine e?

true true...

In ultimul timp au capatat originalitatea prin gesturi taranesti , plm "ti se rupe , faci hip hop" dar totusi da dovada de caracter , nu ca ti se rupe p.. de fani.Si chiar daca nu era beata, plm e concert se mai urca lumea pe scena asa e frumos , nu ?

daca era vreo cunostinta,prietena,verisoara,sora etc. n-ati mai fi postat aiurea :-"

Link to comment

intr-adevar a fost cam necioplita ca s-a urcat pe scena, dar nu facea nimic rau. daca-i deranja, trebuiau sa-si puna gorilele s-o dea frumos jos, ca d-aia sunt acolo

in cel mai rau caz s-o puna sa faca putina panarama pe acolo pentru baieti, ca si asa incepuse sa dea din fund (motiv pentru care eu cred ca era beata)

Link to comment
Guest f0rever.

ma, poate (probabil) era si ea beata, se distra...ce-l aparati atata p-asta doar fiindca e cine e?

Poate era si el beat.. Cam asa ar fi: -Da-te de pe scena mea, eu nu vin sa ma sui pe patul tau. :))

Nu imi pare nimic exagerat doar a impins fata jos sa nu aiba si ea fani :)) era domeniul public scena??

Nu se urca EleMeNt?de unde stii?poate are si el o viata sexuala "buna" :D

Link to comment

Stati chilleanu' ca si cei de la Mafia au facut acelasi lucru anul trecut la Costinesti in timpul spectacolului.

Pe scena e doar locul lor, nu si a altor maimutoi/maimute care se urca acolo pentru a se da in spectacol. In concluzie, nu va urcati decat daca sunteti chemati.

Link to comment

:)) nasol omu'

ma, poate (probabil) era si ea beata, se distra...ce-l aparati atata p-asta doar fiindca e cine e?

Poate era si el beat.. Cam asa ar fi: -Da-te de pe scena mea, eu nu vin sa ma sui pe patul tau. :))

Nu imi pare nimic exagerat doar a impins fata jos sa nu aiba si ea fani :)) era domeniul public scena??

Nu se urca EleMeNt?de unde stii?poate are si el o viata sexuala "buna" :D

Ombladon e insurat ...

:)) ce a impins-o...nu trebuia :lol:

smiley mai posteaza de vreo 3 ori :)

Link to comment
Guest Global Experience

Un taran coclit cu un comportament pe masura si voi il ridicati in slavi "ce cauta aia pe scena" , dar CUM a aajuns acolo nu va intrebati ? Banuiesc ca nu e bulevard, cineva a lasat-o sa urce, dar np. , daca esti "artist" , scoti p*** si dai un jet ca din furtun pe toti de langa scena si te numesti ORIGINAL . Gagicu-so nu-l prindea pe urma sa-si rupa 2 perechi de adidasi in dintii lui , asa 4 fun.

Daca vedeati 1 pe youtube in scara blocului ca-si educa gagica ziceati "ba ce taran frate, n-as da intr-o fata nevar, ce needucat" , dar daca e ombladon e ok, are voie, setul de valori e aplicabil in cazul necunoscutilor.

Link to comment

Un taran coclit cu un comportament pe masura si voi il ridicati in slavi "ce cauta aia pe scena" , dar CUM a aajuns acolo nu va intrebati ? Banuiesc ca nu e bulevard, cineva a lasat-o sa urce, dar np. , daca esti "artist" , scoti p*** si dai un jet ca din furtun pe toti de langa scena si te numesti ORIGINAL . Gagicu-so nu-l prindea pe urma sa-si rupa 2 perechi de adidasi in dintii lui , asa 4 fun.

Daca vedeati 1 pe youtube in scara blocului ca-si educa gagica ziceati "ba ce taran frate, n-as da intr-o fata nevar, ce needucat" , dar daca e ombladon e ok, are voie, setul de valori e aplicabil in cazul necunoscutilor.

Dintr-un anumit punct de vedere ai dreptate. Avand in vedere ca aceea era o scena, eu cred ca deja e o regula impamantenita ca oricine ar canta pe ea, nu ai voie sa urci. Si nu cred ca trebuie pusa o pancarda ca sa sti asta. In acelasi timp nu cred ca Ombladon sau Parazitii sau whoever canta acolo au 10 gorile care sa opreasca publicul. Probabil tipa abea urcase asa ca respectivul cand a trecut a impins-o. In acelasi timp daca el a fost un taran coclit aia a fost o taranca betivanca care isi arata bucile pe scena. Sincer nu stiu care a fost mai moral. E adevarat ca nu a procedat corect nici Ombladon, dar nici proasta aia nu a fost mai presus. Nu's un fan al lor / lui . Orice interpret mi se pare firesc sa reactioneze asa din moment ce trebuie sa isi sustina un concert si nu sa admire bucile tuturor proastelor care se fac muci. Sincer mi-e mult mai scarba de o femeie proasta care bea ca o vita decat de un barbat cu aceleasi caracteristici. Te dai feminina si sensibila si iti arati curu cu prima ocazie.

Link to comment

ma, poate (probabil) era si ea beata, se distra...ce-l aparati atata p-asta doar fiindca e cine e?

true true...

In ultimul timp au capatat originalitatea prin gesturi taranesti , plm "ti se rupe , faci hip hop" dar totusi da dovada de caracter , nu ca ti se rupe p.. de fani.Si chiar daca nu era beata, plm e concert se mai urca lumea pe scena asa e frumos , nu ?

daca era vreo cunostinta,prietena,verisoara,sora etc. n-ati mai fi postat aiurea :-"

peleme, va dati mari fani parazitii dar nu intelegeti ce canta ei de ani buni de zile. ei critica tocmai taranisme gen ce a facut tipa aia. ai platit un bilet sa vezi artistul, il vezi, il asculti nu te urci pe scena. putea foarte bine sa fie o nebuna/un nebun care sa-l atace pe ombladon/cheloo. e clar ca nu a fost cazul asta dar ideea e, esti taran: te urci pe scena sa te vada prietenii ca esti smecher/a si esti langa ombladon. nu esti taran: stai dracului cuminte si te bucuri de muzica, pt ca de aia te duci la concert nu ca sa te urci pe scena ca maimutele. deci, inca o data, bravo ombladon. in locul lui as fi facut- o de tot cacatul in fata tuturor dar cred ca si nervii lui ombladon au o limita.

A, si, daca era vreo ruda/cunostiinta de-a mea, pai ma durea fix in cot ca tot aia ziceam.

Un taran coclit cu un comportament pe masura si voi il ridicati in slavi "ce cauta aia pe scena" , dar CUM a aajuns acolo nu va intrebati ? Banuiesc ca nu e bulevard, cineva a lasat-o sa urce, dar np. , daca esti "artist" , scoti p*** si dai un jet ca din furtun pe toti de langa scena si te numesti ORIGINAL . Gagicu-so nu-l prindea pe urma sa-si rupa 2 perechi de adidasi in dintii lui , asa 4 fun.

Daca vedeati 1 pe youtube in scara blocului ca-si educa gagica ziceati "ba ce taran frate, n-as da intr-o fata nevar, ce needucat" , dar daca e ombladon e ok, are voie, setul de valori e aplicabil in cazul necunoscutilor.

Da' frate, au lasat-o aia de la paza ca aia au instructiuni clare sa lase toate proastele pe scena. Tu gandesti inainte sa vbesti ? Nu lasa nimeni pe nimeni pe scena din doua motive: 1. nu au ce cauta acolo 2.cineva se poate rani (artistul/prostul/proasta).

Hai nu mai face pe lupu' moralist ca nu esti tu usa de biserca sa comentezi. Tara asta a devenit o natie de pitipoance si cocalari, si din nefericire, specimenele astea joasnice se infiltreaza si pe la putinele evenimente pe care le apreciem (gen parazitii in concert). Si las-o moarta-n papusoi cu morala aia gen: daca vedei un necunoscut pe iutub. Coae, soarta ti-o meriti. Daca esti proasta facut cacat si tu umbli cu unu' care nu numai ca te bate dar te si face de rahat in fata unei tari, pai frate, ia-ti jucariile si pleaca. Daca tu esti in stare sa simti cea mai mica farama de compasiune pt oamenii astia, bravo tie, esti un crestin bun....eu unul, nu mai suport.

Va dati toti mari moralisti si ii luati apararea fetei, dar daca era sa nu o impinga ombladon erati toti cu gura mare pe sus ca ce taranca proasta e aia. Hai da-o naibii. Ce dracu s-a ales de spiritul nostru ? S-a ales praful. S-a ales praful in asa hal incat cand vedem un gest de taranism, cocalarism, prostie care e surclasat de un gest de disperare, de o cadere nervoasa ii luam apararea prostului, vai Doamne. Cateodata mai vine si timpul sa mai si actionezi, nu doar sa vorbesti. Cu oamenii astia nu te intelegi cu bun simt, cu logica, cu ratiune, ca le ei domneste banu', faima, jmekeria, dujmanyy, valUar3a si hAurul.

  • Downvote 1
Link to comment
Guest Global Experience

ok, explica-mi tu cum a urcat acolo , eu la cate concerte am fost la viata mea ( nu hip hop, adevarat ) era gardulet de fier care imprejmuia scena + cordon de jandarmi + cei din staff-ul alora deci spune-mi tu cum a urcat.

compasiune nu simt, am zis doar ca ala e un taran coclit, asa ceva nu se face iar legat de gagiu` cu prietena in scara voiam sa subliniez gandirea astora, nu ca ala era mai tare ca Obladon sau invers. Daca e Ombladon e ok si asa era aia o taranaca beata ( cred c-ati baut impreuna de stiti ca era beata ) , daca era unu` cu una in fata blocului ziceati CE TARAN FraTE ... restu` concluziilor cu "ia-ti jucariile si pleaca" "dacastai cu unu` de te face de rahat" nush de unde le-ai tras , lasa asa.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...