Jump to content
DeejayR8

Event The Mafia

Recommended Posts

New Event !!!

De mult aud prin factiune ca e plictiseala si ca nu aveti ce face, deci ca sa mai iesim si noi in monotonie incepand de azi se va organiza un event in cadrul factiunii in fiecare saptamana. Fiecare event se va desfasura imediat dupa sedinta, iar inscrierile se vor face aici, pe forum, inainte de sedinta. Sper ca o sa va da-ti mai mult interesul pt event-uri de cat pentru quest-uri... :)

In eventul acesta trebuie sa va gasiti un partener si sa va inscrieti dupa modelul de mai jos. Vor fi cateva probe , iar fiecare proba va avea un punctaj, echipa care strange cele mai multe puncte castiga 300.000 $ + 40gr drugs + 4k mats ( 150k + 20gr drugs + 2k mats la fiecare). Acceptam si sponsorizari.

Probele :

-Duele 2 vs 2 in train cu:

*deagle - 1pct

*ak47 - 1pct

*shotgun - 1pct

*pumnii si picioarele (nu avetiu voie cu fightstyle) - 1pct

-Last team standing in train cu orice arma - 2pct

-Last car standing in parcarea din fata spawn-ului (un membru al echipei va conduce, iar celalalt va face Drive By cu ShotGun) - 2pct

Model de inscriere:

Numele echipei:

Membrii echipei:

Rank-ul membrilor:

#data event-ului inca nu este exacta, cel mai probabil luni dupa sedinta (daca tinem luni sedinta...)

Link to comment
Share on other sites

? Numele echipei: Fra?ii Sandal?

? Membrii echipei: Perry ?i JeaNNN

?Rank-ul membrilor: Criminal - 3 ?i B?ieta? - 2

Link to comment
Share on other sites

New Event !!!

Acesta consta in dueluri 1 vs 1 cu Deagle, Ak47 si Shotgun. Inscrierea se va face in acest topic. Doar primii 8 membri care se inscriu vor participa. Vor fi 3 dueluri, unul cu Deagle , unul cu AK47 si unul cu Shotgun, cine castiga 2/3 merge mai departe, duelurile le puteti face si daca eu nu sunt ON, dar cel care a pierdut trebuie sa-mi trimita PM cu statisticile (ex: X vs Y , Deagle - winner X, Ak47 - winner X, Shotgun - winner Y). Premiul este de 150k + 50gr drugs + 3k mats + 2 pct la Quest of the week !

Model de inscriere:

Nick:

Rank:

#Daca aveti intrebari puteti sa mi le adresati prin PM in joc , sau pe forum.

##Eventul anterior a fost anulat.

Link to comment
Share on other sites

Messi67 vs Radu

Boshcota vs WeeZ90

Cybeerul vs Negrea

CelMaiTare13 vs PureMagic.

Cum am mai spus, vor fi 3 dueluri, unul cu Deagle , unul cu AK47 si unul cu Shotgun, cine castiga 2/3 merge mai departe, duelurile le puteti face si daca eu nu sunt ON, dar cel care a pierdut trebuie sa-mi trimita PM cu statisticile (ex: X vs Y , Deagle - winner X, Ak47 - winner X, Shotgun - winner Y). Bafta !

Link to comment
Share on other sites

Cand se mai ti ne eventul? vreau sa spun 2 lucruri primul radu nu intra deloc,si celmaitare a fost banat deci trb sa reactualizati lista,multumesc

Eventul acesta nu are o data fixa la care se va tine, voi trebuie sa faceti duelurile cand sunteti amandoi on. Nu este vina mea ca nu intra Radu, incearca sa-l contactezi pe forum si sa stabiliti o data si o ora cand sunteti amandoi on sa faceti duelurile, iar la duelurile lui Celmaitare13 vs PureMagic , Pure trece mai departe pentru ca celmaitare are ban permanent. Cu placere !

# data viitoare foloseste PM-ul

Link to comment
Share on other sites

New Event !!!

Mafia Supreme Champion v0.1

- acest event consta in dueluri 1vs1 cu deagle

- participa primii 8 care se inscriu

- inscrieriile se fac in acest topic

- dupa ce s-au inscris 8 membrii aveti la dispozitie 2 zile sa faceti duelurile, cei care se vor inscrie si nu participa primesc un avertisment la "Event The Mafia" , iar la 2 avertismente vor primii avertisment la mafie

- premiul este de 150k + userbar

Model de inscriere:

Nick:

Rank:

#eventul anterior a fost anulat

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...