Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Maeve

[Amanat]Dansez pentru ... Linkmania

Recommended Posts

Acesta doreste sa fie un event pentru toti playerii, indiferent de lvl/rr, mai mult sau mai putin talentati, dar cu foarte multa imaginatie si spirit de echipa.

Dupa cum observati inca din titlu, este vorba de o competitie de dans. Cum se va desfasura aceasta? Veti afla mai jos.

Reguli de inscriere si participare:

1. Se vor forma echipe/party-uri a cate 5 caractere diferite toate intre ele (perfect party) .

2. Isi vor alege un nume ptr echipa, un team lider si vor cauta seturi asortate.

3. Cu ajutorul comenzilor de activitate ale unui caracter:

Win

Great

Sir

Hello

Bye

Hi

Rush

Go go go

Cry

Respect

Wow

Here

There

Hustle

Sad

Dance

Look

Nice,

Vor elabora o coregrafie ( castigatoare :P ).

Pentru a executa comenzile de mai sus, fara a va mai aparea textul, tastati / in fata comenzii. (exemplu: /Hello )

4. Durata unui dans va fi de maxim 30 de secunde.

5. Inscrierea va consta dintr-un bok+5 per echipa/membru din echipa (va las pe voi sa alegeti in functie de posibilitati)

6. Juriul, format din domnii moderatori si persoane alese aleatoriu din public, va alege 3 echipe castigatoare (daca vor fi concurenti mai multi) sau o singura echipa ce va fi campioana pana la urmatorul event.

Astept parerile moderatorilor si a jucatorilor.

Multumesc de atentie si intelegere, have fun!

Link to comment
Share on other sites

Acesta doreste sa fie un event pentru toti playerii, indiferent de lvl/rr, mai mult sau mai putin talentati, dar cu foarte multa imaginatie si spirit de echipa.

Dupa cum observati inca din titlu, este vorba de o competitie de dans. Cum se va desfasura aceasta? Veti afla mai jos.

Reguli de inscriere si participare:

1. Se vor forma echipe/party-uri a cate 5 caractere diferite toate intre ele (perfect party) .

2. Isi vor alege un nume ptr echipa, un team lider si vor cauta seturi asortate.

3. Cu ajutorul comenzilor de activitate ale unui caracter:

Win

Great

Sir

Hello

Bye

Hi

Rush

Go go go

Cry

Respect

Wow

Here

There

Hustle

Sad

Dance

Look

Nice,

Vor elabora o coregrafie ( castigatoare :P ).

Pentru a executa comenzile de mai sus, fara a va mai aparea textul, tastati / in fata comenzii. (exemplu: /Hello )

4. Durata unui dans va fi de 30 de secunde.

5. Inscrierea va consta dintr-un bok+5 per echipa/membru din echipa (va las pe voi sa alegeti in functie de posibilitati)

6. Juriul, format din domnii moderatori si persoane alese aleatoriu din public, va alege 3 echipe castigatoare (daca vor fi concurenti mai multi) sau o singura echipa ce va fi campioana pana la urmatorul event.

Astept parerile moderatorilor si a jucatorilor.

Multumesc de atentie si intelegere, have fun!

sa vezi cand incepe porcu sa se invarta in coada cum e:))) se termina smecheria=)) :bananadance2: :bananadance2:

interesant event :cool2: :cool2:

Astept inca 4 elf/mg/dl/sm pentru a face o echipa !!

Link to comment
Share on other sites

Premiu mai mare? :)

Castelul :)))) Mnoh, glumeam :P :bananadance2:

Premiul este in functie de numarul de participanti/echipe inscrise. M-am gandit sa fie 5bok+5 inscrierea per echipa (adica fiecare membru sa dea 1bok+5) dar daca vor fi charuri cu putine rr, ei prind cam greu goldeni, si nu vreau sa fiu acuzata de discriminare, rasism etc etc :P . Asta las la aprecierea voastra. Eventual astept sponsorizari din partea moderatorilor si a GM-ilor aliantelor mari din joc (daca considerati ca va place eventul si va prinde bine comunitatii)

L-am gandit ca un contest de echipa, ce va pune mintea si imaginatia la contributie dar ce va starni poate si zambete sau urale. Multumesc de pareri si mai astept (pareri+inscrieri :P) ;) Am sa incerc sa contactez un admin in cursul zilei de azi sa vedem ce spune :D :)

Link to comment
Share on other sites

Cererea oficiala de inscriere va fi sub forma:

Echipa [Hustle] ---> 5bok+5 taxa platita (mie sau unui moderator ce doreste sa asiste)

Membrii componenti:

1. Maeve - elf

2. Gunit - bk

3. Math - sm

4. Warlock - dl --->Team leader

5. Luixa - mg

Se vor face printuri petru fiecare inscriere si plata aferenta, cat si printuri/filmulete in timpul competitiei din joc (pentru fazele frumoase sau pentru a evidentia greselile) si se vor posta in acest topic, la cerere.

Link to comment
Share on other sites

Propun ca eventul sa se desfasoare pe terenul de soccer sau in icarus2(harta admin)

De asemenea, din juriu vor face parte MurDoc, eu (daca e nevoie :P ) si GM ai guildelor, aliantelor ce vor binevoi sa asiste sau sa contribuie la acest event.

Ar fi dragut sa avem parte de persoane si replici civilizate si filmulete interesante. Asta ramane la aprecierea voastra si interesul pe care il veti arata :) ... sau nu :P

ps: nu e neaparat sa folositi toate comenzile, e ok sa folositi si numai cateva atata timp cat iese ceva interesant si va puteti sincroniza :D

Link to comment
Share on other sites

bk/sm : frumos caut echipa

on topic : draguta ideea.... singura problema .... "prinde la public ?!"

GG ptr initiativa, si tie si lui purcelush.

well, mai mult decat afk-ul nu cred ca o sa prinda, insa eu tot sper :)) doar nu va strica niste bok+5 ptr 30 de secunde de dat din buric in ciuda prin fata la admini ^.^ ce, linkmania nu are talent? :P

PS: mi-a soptit o pasarica ca GoELF cauta echipa ^.^

PSS: mi-a mai venit o idee :P daca nu se gasesc 5 chars diferite, party-ul poate sa fie cu toate 5 la fel (adica numai elfi, sau numai bk etc. )

Link to comment
Share on other sites

am sa donez niste bokuri de pe caracterul meu de joc (yu-gi-oh!) sper sa va ajute cu ceva

. have a nice day! :P

Donez si eu niste bok+5 :P ne auzim in joc mady..interesanta idee numa sa ai cu cinenanana.gif

Multumesc in numele tuturor ptr bok, am mai primit si unele donatii anonime :kiss: :wub: :blush2:

Primii inscrisi sunt: odysey (elf), Roxi_MG (mg), Buntaro (sm), Greffy (dl), Purcel (bk). Astept raspuns de la ei cu numele echipei si team leader-ul :clap:

Who's next? :D :>

Link to comment
Share on other sites

Ne bagam si noi...

Mady imi dai pm in joc pe anohoolic sa vedem cum si ce trebuie facut.

Echipa Noastra :

GhemotoK (dl)

Taja (elfa)

Si o sa revin cu un edit sau reply cu restu ..sa stabilim si team leader.

Buget, din partea mea si a lu GhemotoK 15 bok +4 si iteme daca merg.

Sa vad si eu ce bok`uri am :D ..iteme,merg? mady?

Frumoasa ideea :P

GG ano ptr curaj, hai cu trupa si cu dansul din buric :D (poate invatam si tactici noi de prostit goblinul din noria ^_^ )

@ on topic: fara iteme, bok pentru inscriere sau donatii e ok, si asa este criza ;)

Deci, fiecare echipa va plati 5bok+5 sau 15bok+4 inscrierea. Este ok ptr voi?

Nu iese scandal, cine participa nu mai da donatii, doar taxa de inscriere. Vrem sa ne amuzam si sa aratam ca ne putem intelege, nu sa ne injuram pe la invazii :))

Link to comment
Share on other sites

vreauuu si eu si asa sunt un mare dansator :hello:

pacat ca dansez doar in gand

astept membri sa se alature cauzei

PM in game Pooka

PS GG maeve

stiam eu ca ai idei bune bombonico :cool2:

o astept pe trish elf sa o facem coregrafa :bananadance2:

Link to comment
Share on other sites

Guest Carotella

Cererea oficiala de inscriere va fi sub forma:

Echipa [Hustle] ---> 5bok+5 taxa platita (mie sau unui moderator ce doreste sa asiste)

Membrii componenti:

1. Maeve - elf

2. Gunit - bk

3. Math - sm

4. Warlock - dl --->Team leader

5. Luixa - mg

Se vor face printuri petru fiecare inscriere si plata aferenta, cat si printuri/filmulete in timpul competitiei din joc (pentru fazele frumoase sau pentru a evidentia greselile) si se vor posta in acest topic, la cerere.

Gunit are ss :)))

Link to comment
Share on other sites

felicitari Maeve..o sugestie foarte buna.insa se pare ca s-a cam dus amuzamentu pentru ca multi nu mai joaca ori sunt prea multi full / etc.totusi speram sa prinda la public.in ultimu timp eventurile si competitiile au cam lasat de dorit..prezenta aproape de 0.

Link to comment
Share on other sites

interesanta idee. eu as avea o sugestie. in loc sa se desfasoare in icarus2 sau pe terenul de soccer, sa se desfasoare in locatie aleasa de fiecare echipa, pentru a se folosi si de decor, scaune, pereti, alea alea.. imbogatim imaginatia :)

Link to comment
Share on other sites

interesanta idee. eu as avea o sugestie. in loc sa se desfasoare in icarus2 sau pe terenul de soccer, sa se desfasoare in locatie aleasa de fiecare echipa, pentru a se folosi si de decor, scaune, pereti, alea alea.. imbogatim imaginatia :)

Si de muzica uitati? Cred ca ar fi frumos sa fie cate 30 secunde Pop.. 30 secunde Dance..etc (Fiecare echipa sa isi aleaga song-ul in sectiunea stabilita de jurati..si sa faca filmulet video..sa ne arate cate de sincronizata a fost coregrafia pe stilul si piesa respectiva )..asa ar dura eventu mai mult si ar scoate adevaratele talente la suprafata ^_^, e doar o sugestie Mady :P, tu faci cum doresti. :

Cer sa fie undeva ..unde sa putem vedea si noi de pe margine..sa ne sustinem Team-ul favorit..etc..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...