Jump to content
Andu

Lugojean amendat pentru poza de pe Facebook

Recommended Posts

ce filme va dati , ma jur. =)) =)) =))

Nu ti-ar face nimica daca ai face poza langa tanc . (langa , nu pe tanc) . Stiu Marius despre ce tanc vorbesti dar nu e asezat pe marginea drumului stai linistit . Ca de mult il duceau tiganii la fier vechi .

Link to comment

ce filme va dati , ma jur. =)) =)) =))

Nu ti-ar face nimica daca ai face poza langa tanc . (langa , nu pe tanc) . Stiu Marius despre ce tanc vorbesti dar nu e asezat pe marginea drumului stai linistit . Ca de mult il duceau tiganii la fier vechi .

WTF !! Cum mama dracu' carau un tanc? Si cine iti primeste tie un tanc la fier vechi ? Sau gandesc eu prea mult ? -.-

Link to comment

ce filme va dati , ma jur. =)) =)) =))

Nu ti-ar face nimica daca ai face poza langa tanc . (langa , nu pe tanc) . Stiu Marius despre ce tanc vorbesti dar nu e asezat pe marginea drumului stai linistit . Ca de mult il duceau tiganii la fier vechi .

WTF !! Cum mama dracu' carau un tanc? Si cine iti primeste tie un tanc la fier vechi ? Sau gandesc eu prea mult ? -.-

Era o gluma =)) =)) =)) sau ? :-?

Link to comment

Prostia se pedepseste dar interesant e unde au gasit infractiunea, pe facebook ... oare Politia Romana are Facebook ?

http://imageshack.us/photo/my-images/20/dawdwa.jpg/ :readthis: :crazy:

Mai hi5 sa aiba si sunt si ei in trend. ;;)

Eu in primul rand as sanctiona cei care au fost pe aceea tura de noapte din moment ce nu a vazut ca acest individ se pozeaza pe masina lor, e de-a dreptul jenant ,ca autoritatile romane sa fie chiar atata de nepasatori. ;)

Link to comment

Eu in primul rand as sanctiona cei care au fost pe aceea tura de noapte din moment ce nu a vazut ca acest individ se pozeaza pe masina lor, e de-a dreptul jenant ,ca autoritatile romane sa fie chiar atata de nepasatori. ;)

eu i-as sanctiona pe toti .

de ce ?

pai , mi-e rusine ce forte de ordine avem.

( scapatul pistolului , asta , si multe altele ... )

Link to comment
Guest Global Experience

Mai au multi de prins,sunt multi care fac mult mai multe decat cel din imagine.

Plin de esenta domnule, genial.

Nu cred ca e nepasare din partea lor in ceea ce priveste gestul astuia , acum sincer , voi ati cauta un infractor in curtea politiei ? :)) E ultimul loc unde te-ai gandi ca cineva ar face ceva.

Link to comment

:) sincer eu apreciez pe tip.si asa politia romana e plina de haimanale care stau la vanatoare :) mai mergeti in afara si luati exemplu..unde regulile se respecta iar politia e aproape inexistenta.nu ca la noi.

E inexistenta pt tine turistule :). Pentru ceilalti e de 10 ori mai activa decat aici. nu mai o luati pe asta cu " afara e mega super tare " . Afara politia te cafteste, ia incearca tu acolo sa te urci pe masina lor sa vezi ce bataie iti iei si esti dus la sectie si spun ca ai opus rezistenta arestului.

Dupa ce ca la noi politia nu prea e respectata datorita legilor tampite care le sunt impuse, mai lasam si toti manelistii si cocalarii sa se urce pe masinile lor sa faca poze pentru pitzi lor. Hai ca deja suntem penibili.

la spanioli umbla doar d-astia comunitari, care nu iti fac ei personal nimic. da' daca te vad ca faci ceva, cheama imediat pe aia grei de-ti dau pe cocoasa cu parul pana te saturi si apoi te si duc la sectie sa te curete si sa-ti dea amenda

probabil de asta raman unii cu impresia ca n-au strainii politie :D

  • Upvote 1
Link to comment
Guest The junior

Oricum, gestul mi se pare cocalareste, te sui pe masina politiei, daca esti om civilizat stai dreacului cuminte in banca ta, ce nu a facut o poza pe langa o fantana artezina? , oh nu, el isi arata carecterul de smecher din ala prost ca faci faze pe masina politiei, bine a facut politia, si sincer isi merita amenda. :angry1:

Link to comment

Eu in primul rand as sanctiona cei care au fost pe aceea tura de noapte din moment ce nu a vazut ca acest individ se pozeaza pe masina lor, e de-a dreptul jenant ,ca autoritatile romane sa fie chiar atata de nepasatori. ;)

eu i-as sanctiona pe toti .

de ce ?

pai , mi-e rusine ce forte de ordine avem.

( scapatul pistolului , asta , si multe altele ... )

Voi exagerati ,nu va ganditi ca politistii aia(asa prosti cum ii considerati voi) sunt platiti cu 8 milioane pe luna.Pai tu ,la un salariu de toata jena ti`ai mai permite sa faci anchete(chiar au dat dovada de seriozitate ca l`au prins pe asta)?Voi chiar credeti ca idiotul asta si`a permis sa se urce pe masina politie fara sa se asigure ca nu este vazut?

Romania nu e de ca**t,Romania e bagata pana la fund in c***t.

Link to comment

Voi exagerati ,nu va ganditi ca politistii aia(asa prosti cum ii considerati voi) sunt platiti cu 8 milioane pe luna.Pai tu ,la un salariu de toata jena ti`ai mai permite sa faci anchete(chiar au dat dovada de seriozitate ca l`au prins pe asta)?Voi chiar credeti ca idiotul asta si`a permis sa se urce pe masina politie fara sa se asigure ca nu este vazut?

Romania nu e de ca**t,Romania e bagata pana la fund in c***t.

i-a zi-mi in a cui c^^^t este bagata Romania ?

Link to comment

Cand ma uit la poza imi pun intrebarea ... WTF?

Cand ma uit la el imi vin doua cuvinte in minte: manelist, cocolar

E mica acea amenda pentru ce a facut el. Sa nu uitam ca, capotele masinilor nu is blindate sa suporte presiunea unei maimute gigant. Daca te gandesti ca putea sa se surpe putin si indreptatul si voptitul costau inca 500 ... e putin.

Altfel spus, oricine de aici, daca si-ar fi vazut masina in poza pe care s-a catarat maimutoiul ala de lugojan, nu s-ar fi enervat? Eu unul treceam peste el sa mai stea si sub masina nu numa pe ea.

Link to comment

Eu in primul rand as sanctiona cei care au fost pe aceea tura de noapte din moment ce nu a vazut ca acest individ se pozeaza pe masina lor, e de-a dreptul jenant ,ca autoritatile romane sa fie chiar atata de nepasatori. ;)

eu i-as sanctiona pe toti .

de ce ?

pai , mi-e rusine ce forte de ordine avem.

( scapatul pistolului , asta , si multe altele ... )

Voi exagerati ,nu va ganditi ca politistii aia(asa prosti cum ii considerati voi) sunt platiti cu 8 milioane pe luna.Pai tu ,la un salariu de toata jena ti`ai mai permite sa faci anchete(chiar au dat dovada de seriozitate ca l`au prins pe asta)?Voi chiar credeti ca idiotul asta si`a permis sa se urce pe masina politie fara sa se asigure ca nu este vazut?

Romania nu e de ca**t,Romania e bagata pana la fund in c***t.

Anchetele se fac pe banii agentilor de politie?

Cu exceptia cazului ca e cel mai anulabil proces-verbal pe care l-am vazut, foarte bine i-au facut.

Link to comment

Voi exagerati ,nu va ganditi ca politistii aia(asa prosti cum ii considerati voi) sunt platiti cu 8 milioane pe luna.Pai tu ,la un salariu de toata jena ti`ai mai permite sa faci anchete(chiar au dat dovada de seriozitate ca l`au prins pe asta)?Voi chiar credeti ca idiotul asta si`a permis sa se urce pe masina politie fara sa se asigure ca nu este vazut?

Romania nu e de ca**t,Romania e bagata pana la fund in c***t.

i-a zi-mi in a cui c^^^t este bagata Romania ?

In c****ul de a fi o tara prost condusa ,o tara ingropata in datoriile de la FMI ,o tara care nu stie sa`si valorifice lucrurile de pret.O tara plina de saraci ,si cu toate ca noi suntem saracii aia care au de suferit de pe urma celor fruntasi ,tot printre noi se afla unii care tin sa creada ca o duc bine,cu toate ca nu e adevarat.

Eu in primul rand as sanctiona cei care au fost pe aceea tura de noapte din moment ce nu a vazut ca acest individ se pozeaza pe masina lor, e de-a dreptul jenant ,ca autoritatile romane sa fie chiar atata de nepasatori. ;)

eu i-as sanctiona pe toti .

de ce ?

pai , mi-e rusine ce forte de ordine avem.

( scapatul pistolului , asta , si multe altele ... )

Voi exagerati ,nu va ganditi ca politistii aia(asa prosti cum ii considerati voi) sunt platiti cu 8 milioane pe luna.Pai tu ,la un salariu de toata jena ti`ai mai permite sa faci anchete(chiar au dat dovada de seriozitate ca l`au prins pe asta)?Voi chiar credeti ca idiotul asta si`a permis sa se urce pe masina politie fara sa se asigure ca nu este vazut?

Romania nu e de ca**t,Romania e bagata pana la fund in c***t.

Anchetele se fac pe banii agentilor de politie?

Cu exceptia cazului ca e cel mai anulabil proces-verbal pe care l-am vazut, foarte bine i-au facut.

Mehico,m`ai inteles gresit.Nu am spus ca anchetele se fac pe banii politistilor.Eu voiam sa ajung sa compar salariul unui politist cu munca pe care acesta ar trebui sa o depuna.Lenea asta vine de la sine in momentul in care ei te platesc ca pe un jeg.

PS:Nu le tin partea politistilor care nu`si fac treaba,dar nici nu`i condamn.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...