Jump to content
lego_kid

Aplicatii Agentia Hitman

Recommended Posts

Nume in joc: Zozo

Level: 13

De cat timp jucati pe server:2 ani si ceva

De ce doriti sa intrati in Hitman: Pai , de cand joc SAMP nu stiu de ce tot timpul am fost hitman si o vreme am avut privilegiul acesta dar cu ocazia wipe-ului si pentru ca am fost inactiv dupa el nici nu am primit invitatie nici nu am avut cum sa intru asa ca , acum cand sunt aplicatiile deschise incerc sa imi recapat locul

Job-uri precedente: Medic,PD,Hitman,Ballas,Nr,NG,The Triads,Hitman,The Triads,PD and Hitman again si dupa wipe : Grove PD

Job curent: Civil

Varsta(reala):15

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte) : Zozo s-a nascut in orasul Las Venturas .De mic a avut o inclinatie spre medicina a terminat scoala in anul 1999 si a inceput facultatea de medicina.Dupa ce a teminat facultatea a intrat in medics si a stat acolo timp de 2 ani .Dupa acesti 2 ani el a iesit din medics deoarece vroia sa incerce ceva nou si a intrat in Police Department cu ajutorul bunului sau prieten fantoma.Fantoma a iesit la randul lui din PD si sa alaturat hitman.El mi-a povestit ca era foarte interesant sa fii un asasin platit mult sange arme si toate cele dar Zozo nu avea de cand sa iasa din PD foarte curand.Intr'o zi a fost trimis intr'o misiune cu Bic si cu Fantoma amandoi colegi cu el din PD.Acea misiune consta in prinderea in fapt a 2 mari infractori adica SpiCuL si MrSicilliano.Cand am ajuns acolo SpiCuL care era frate cu Zozo a ridicat mainile dar mitasik si cu bic au inceput sa traga si l-au omorat.Atunci Zozo cand a vazut ca fratele lui sa prabusit la pamant a inceput sa traga in Bic si Fantoma si ia ranit grav pe amandoi .Din aceasta cauza el a fost demis din PD si a intrat in hitman cu gandul sa se razbune pe cei doi.Cu timpul a inceput sa se obisnuiasca cu viata de hitman si a ramas acolo timp de un an.Dar vazand ca nu sunt contracte pe bic sau mitasik a iesit din hitman deoarece el inca vroia sa se razbune si intra in Ballas unde stia ca poate ataca pe cn vrea el cand vrea el .La omorat pe mitasik dar pe bic tot nu reusea deoarece tot timpul fugea si odata nu a fugit dar de fapt era o capcana care au intinso cei din PD.El a fost ranit grav in acea lupta cu Bic si inca 5 colegi de-ai lui si a fost dus la spital in coma.Dupa acea coma de 2 saptamani el nu mai era in gangul Ballas si stiind ca nu poate sa se razbune pe Bic a intrat in News reporter dar nu a stat foarte mult deoarece nu era prea palpitanta viata de reporter si a intrat NG unde a stat timp de 3 ani in care sa simtit foarte bine dar in inima lui cand il vedea pe bic pe strada ii venea sa il atace dar regulamentul nu ii permitea.Pana cand intr'o zi sa umplut paharul si a iesit din NG.La cautat pe bic peste tot dar nu la gasit si sa gandit in mafia The Triads ca sa ajunga un mare mafiot si sa il gaseasca pe Bic.Dupa cca 3 luni in care a facut parte din The Triads a vazut ca Bic a murit.Nu avand de ce sa mai stea in The Triads acesta isi da demisia si aplica la Hitman Agency pentru a'si termina treaba inceputa aici.Dupa o lunga perioada petrecuta in Hitman Agency contractele iau intrat in sange lui Zozo dar din pacate el a fost demis din cauza unei greseli foarte mare.El a intrat in Police Departament unde a rezistat doar 1 saptamana deoarece cum am spus si m-ai sus Zozo nu putea fi decat membru Hitman Agency,si-a dat demisia din PD si a aplicat Hitman Agency din nou in speranta ca leaderul actual Hitman Agency,kidzeen,il v-a ierta pentru greselile din trecut si ii v-a oferi o a doua sansa.(a treia ). Zozo a primit acea sansa pe care si-a dorit-o si a folosit-o cat de bine a stiut el pana intr-o zi cand a urcat in Comet si pe cer a vazut un elicopter Apache condus de SoulSeeker nu maestru in utilizarea armelor de distrugere in masa , pana sa isi dea seama Soul deja lansase 2 rachete care se indreptau spre Zozo cu o viteza uimitoare . Peste 1 saptamana Zozo se trezeste in Spitalul din LS fara sa stie ce s-a intamplat cu el , cine este si unde se afla el. Dupa cateve luni de terapie la Spital el a inceput sa isi aminteasca ca a fost gangster si s-a intors unde credea el ca ii este locul.Apoi simtea ca ceva nu e in regula si atunci si-a dat seama ca inainte de accident el fusese si membru PD si a aplicat dar din nou , dupa o vreme petrecuta de partea legii el isi aminteste ca tine-a un Sniper in mana si a apasat pe tragaci glontul nimerind fix in capul lui Bl@ck , mana dreapta al lui SoulSeeker si atunci si-a amintit tot ce se intamplase. El era Hitman si in schimbul unei sume de bani l-a omorat pe Bl@ck iar Soul a cautat razbunare , acum era randul lui . Acum el se gandeste sa aplice din nou Hitman sa revina unde ii este locul dar sa se razbune si pe SoulSeeker

Cate ore jucati pe zi: 6-8

Poza cu stats: http://img708.imageshack.us/img708/8703/samp243r.png

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Panait.

Level: 9

De cat timp jucati pe server: 2 ani

De ce doriti sa intrati in Hitman: Deoarece imi place foarte mult ideea de Silent Assasin si este cea mai smechera factiune.

Job-uri precedente: Principale: Ballas,USt,Secundare: Arms Dealer,Mecanic

Job curent: Detectiv

Varsta(reala): 14

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Panait. s-a nascut in orasul SanFiero intr-o familie saraca.Tatal sau era mecanic,iar mama sa avocat.La varsta de 5 ani si-a pierdut tatal zdrobit de o masina in timp ce incerca sa o repare.O vreme a fost suparat si nu vorbea cu nimeni.Vazand ca familiei ii merge mai greu fara tatal sau,a inceput sa lucreze la varsta de 7 ani.Si-a luat jobul de CarJacker unde a castigat destul de bine o vreme.Timpul trecea iar el era tot suparat din cauza pierderii tatalui sau.La varsta de 8 ani si-a luat jobul de ArmsDealer sfatuit de un prieten de unde a castigat multi bani.Politia afland despre faptul ca el vindea arme,a inceput sa-l caute,dar el inteligent fiind se ascundea pe unde putea mai bine.Timpul trecea,iar la varsta de 10 ani mama lui a suferit un accident in drum spre casa.Panait. speriat,a fugit in graba la spital sa o vada pe mama lui.Ea simtea ca e pe moarte si i-a spus lui Panait. sa lupte pentru visul sau si sa nu fie suparat.Panait. si-a petrecut noaptea alaturi de mama lui.Dimineata urmatoare cand s-a trezit mama lui murise.Era foarte suparat din cauza mortii mamei sale si asa si-a inceput viata de vagabond.Un prieten l-a invatat cum sa manuiasca armele,iar apoi l-a sfatuit sa intre in Ballas.Asa a si facut,a intrat in Ballas unde si-a facut prieteni si a stat 1 luna de zile ajutand factiunea unde a avut rank 1.Aducandu`si aminte vorbele spuse de mama lui:"Urmeaza-ti visul" a decis sa aplica un CV la Agentia Hitman pentru a deveni un silent assasin

Cate ore jucati pe zi: 4-5

Poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/802/samp294m.png/

PS: Ma rugat pe mine sa postez pentru el deoarece nu imi merge netul

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Alexinho

Level: 16

De cat timp jucati pe server: 3+

De ce doriti sa intrati in Hitman: Am petrecut mult timp in aceasta factiune.

Job-uri precedente: Mafia, PD si Scoala.

Job curent: Detectiv

Varsta(reala): 18

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte):Alexinho esteunul dintre cei mai mari mafioti inca in activitate, insa datorita familiei si prietenilor Alex a decis sa renunte momentan la viata de mafiot pentru ca majoritatea politistilor il cunosteau deja, si i-au cerut 2.000.000$ pe luna pentru a nu fii inchis. Acum Alexinho a decis sa se retraga pentru o perioada buna de timp din aceste ilegalitati, pana cand apele se vor linistii. Acesta a decis sa aplice la Hitman Agency, unde are foarte multi prieteni si toate tot ceea ce ii trebuie pentru a fii un silent asassin.

Cate ore jucati pe zi: Cat imi permite timpul.

Poza cu stats: http://****.us...9/samp908u.png/

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Balo

Level: 11

De cat timp jucati pe server: 1 an

De ce doriti sa intrati in Hitman: De cand joc nu am fost niciodata in aceasta factiune si as vrea sa imi incerc norocul acum.

Job-uri precedente: Grove(R1),Triads(R2),NG(R3).

Job curent: Detective

Varsta(reala): 18 Ani

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte):

Balo s-a nascut in orasul LosSantos intr-o familie saraca.Tatal sau era mecanic,iar mama sa vanzatoare.La varsta de 5 ani si-a pierdut tatal zdrobit de o masina in timp ce incerca sa o repare.Urmatorii ani au fost groaznici pentru Balo iar pierderea tatalui il afectase foarte mult.Vazand ca familiei ii merge mai greu fara tatal sau,la 17 ani Balo a furat o masina pe care a vandut-o pe bani putini pentru ca familia sa aiba ce manca.Timpul trecea iar furtul de masini era din ce in ce mai riscant.La varsta de 19 ani sa hotarat sa inceapa traficul cu arme si materiale in grove street sfatuit de un prieten pe nume SlowLy. La varsta de 20 ani mama lui a suferit un accident in drum spre casa.Dupa mai multe operatii suferite a decedat,Balo ramanand singur.Era foarte suparat din cauza mortii mamei sale si asa si-a inceput viata de vagabond.S-a alaturat celor din Greove Street pentru o perioada ,omorand rivalii si castigand bani.Dupa o vreme frumoasa petrecuta alaturi de membrii gangului,Balo pleaca in San Fierro pentru o pentru a se alatura celor din Triads.Dupa o luna Balo hotaraste sa parasesca factiunea din cauza unor neintelegeri.Sfatuit de Comy el se alatura Armatei unde petrece o frumoasa perioada de timp dupa care demisioneaza. Acum Balo doreste sa devina Hitman.

Cate ore jucati pe zi:4-5

Poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/23/samp007kme.png/

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Comy

Level: 16

De cat timp jucati pe server: ~ 1 an jumatate

De ce doriti sa intrati in Hitman: Mi se pare una dintre cele mai bine organizate factiuni cu membrii pe masura ce stiu sa evidentieze acest lucru.

Job-uri precedente: UST(Rank 3),Scoala(Rank 2),SFR(Rank 3),NG(Rank 4)

Job curent: Detective

Varsta(reala): 15 ani

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte):

Dupa ce Comy a fost inrolat in armata, acesta a muncit din greu in curs de ceva timp, astfel a ajuns la gradul de capitan.Primul factor ce l-a inaltat la acest grad a fost respectul fata de colegi si general, care nu lipsea din codul bunelor maniere.Lucrul in echipa si devotamentul l-au facut cunoscut printre majorii armatei salvand civilii de nenumarati mafioti si raufacatori.Dupa ce a avansat la rangul de sergent si a acumulat multa vechime si experienta,Comy a sustinut probe la diverse arme pentru a intra in A.S.F,probe pe care le-a trecut cu succes.Dupa ceva timp a fost desfiintat acest grup militar datorita lipsei de membrii.Datorita salvarii primarului(Cops vs Mafia) aflat prizonier in mainile mafiotilor a fost avansat.Dupa aceasta avansare Comy putea actiona atat la misiunile dedicate fortelor terestre cat si la fortele aeriene.Trecand ceva timp,au fost inrolati cativa membrii noi ce nu au facut decat sa "puna piedica" evolutiei soldatului Comy in armata.Nu a mai putut continua asa ,a hotarat sa isi depuna demisia,demisie ce i-a fost acceptata de catre general.Fiind civil, Comy a decis sa aplice la Hitman Agency, purtand acelasi respect si devotament grupului in care se afla.

Cate ore jucati pe zi: De la 3-4h in sus.

Poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/543/samp189c.png/

Link to comment
Share on other sites

-HashisH - acceptat pt teste

-Casio - respins

-found_cluj - acceptat pt teste

-IzzeT - respins

-Notram - acceptat pt teste

-Kiddo - respins

-Kile - acceptat pt teste

-neeeee - respins

-Edy - respins

-impuLss - respins

-T.Michael - respins

-Jumper - respins

-Draco - acceptat pt teste

-Semos - respins

-Colinzink - respins

-Dedrick_Writh - respins

-Sami - respins

-TheOne - acceptat pt teste

-LoVeLess - acceptat pt teste

-kiszeN - respins

-Orange - respins

-vTz - respins

-Zozo - respins

-Panait. - respins

-Alexinho - acceptat pt teste

-Balo - respins

-Comy - respins

Agentia Hitman nu mai recruteaza !!!

  • Upvote 4
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: kiszeN

Level: 9+

De cat timp jucati pe server: Septembrie - Octombrie 2009

De ce doriti sa intrati in Hitman: Pentru ca nu am mai fost niciodata !

Job-uri precedente: SMURD , Grove Street , Biroul Federal de Investigatii , SFR

Job curent: San Fierro Rifa

Varsta(reala): 19 ani

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Totul a inceput in orasul LS,unde kiszeN a venit pe lume la maternitatea din centrul orasului,la ora 20:00.Parinti lui,tatal Jackson si mama Emily,diferenta de varsta de 2 ani si 3 luni,find foarte fericiti de acest dar pe care Dumnezeu i l-au oferit,si de care sa se bucure si sa mearga inainte indiferent de problemele pe care le intampina.Totul mergea perfect,pana ce intr-o zi,pe data de 20.Septembrie.1998,cand kiszeN avea doar 4 anisori,relatia dintre parintii lui,Jackson si Emily,mergea din ce in ce mai prost,datorita faptului ca erau mai mult despartiti decat apropiati.In 27.Septembrie.1998,ei se despart,copilul ramane in grija tatalui,pana la varsta de 16 ani,cand acesta este dus la bunica lui Samanta,si ingrijit de aceasta timp de 2 ani,in care l-a crescut cu greutate,deoarece pe zi ce trecea ea se simtea tot mai rau,si moare.Ramane singur,fara familie,pe strazi.Descopera gang-sterii,de aici viata lui schimbandu-se absolut complet.Incepe sa ucida,se ocupa cu prostitutiile,trafic de droguri,etc.Toate acestea continua pe o durata mai lunga,astfel el ajungand la un grad mare,devine un bun luptator,invatand toate tacticile esentiale cu arma.Totul era trist aici,o viata grea,pe zi ce trecea,te gandesti daca vei mai ramane in viata,si ce se va intampla ziua urmatoare.Intr-o zi,pleaca cu un bun prieten din gang,pentru a ucide pe un membru dintr-un alt gang rival lor.Pe drum,isi fac planul de eliminare a inamicului,pregatesc armele,si sunt gata de atac.Ajung la casa in care locuia respectivul rival,si da buzna in casa,observand un lucru care i-a redeschis inima din copilarie,dragostea,pe care nu a avut-o in tot acest timp,uitand ce inseamna mila fata de o persoana,pe Miley,o fata cu un an mai mic decat el,foarte frumoasa,cu un par cret,ochi albastrii,par blond,indragostindu-se imediat de aceasta.Ea avea o viata normala,dar fusese rapita de catre acesti gang-steri pentru o recompensa imensa asteptata din partea parintilor acesteia.Rivalul fusese omorat,iar cei doi tin legatura,pana cand kiszeN ia o decizie foarte importanta,sa devina un om normal,si sa uite de tot ceea ce s-a intamplat in trecut alaturi de gang-sterii in care si-a trait viata pana acum.Dupa,3 luni mai tarziu,ei se casatoresc,relatia dintre acestia mergand foarte bine,acum au un apartament in Los Santos,unde traiesc impreuna cu cei 2 copii,Ash si Ammy,7 respectiv 9 ani.Totul se termina aici,continuandu-si viata ca un om normal,frecvntand cabinetele de psihologie pentru a sterge din memorie toate cele.

Cate ore jucati pe zi: In jur de 4-5h / zi

Poza cu stats: /stats

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: DeaNN

Level: .12

De cat timp jucati pe server: 2 ani jumate.

De ce doriti sa intrati in Hitman: Este cea mai repsectata factiune si din totdeauna mi-a placut Hitman Agency.

Job-uri precedente: Grove.

Job curent: Detectiv

Varsta(reala): 17

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Anul 1994 se naste la spitalul orasului LosSantos un baiat de 2,60 kg , parintii acestuia ii pun numele DeaNN.La varsta de 5-6 ani mama lui DeaNN moare datorita schimburilor de focuri dintre gangurile rivale din LosSantos,aceasta veste l-a afectat pe baiat pe toata perioada cresterii sale si purtand o ura de nedescris pe acei gangsteri.Pe la varsta de 15-16 ani DeaNN iese intr`o seara de la liceu , ajunge acasa , striga dupa tatal sau dar nimic...Intra in camera tatalui si il vede intins pe jos si plin de sange , baiatul speriat suna imediat la salvare dar tatal sau ii sopteste sa nu o faca ca este deja prea tarziu,DeaNN bufneste deodata in plans iar dupa toate amintirile cu mama sa au inceput sa il rascolesc pe baiat.Tatal ii spune lui DeaNN sa il asculte pentru putinul timp pe care il mai are, rugandul cu ochii inlacrimati cand ii va veni timpul ar dorii sa fie razbunat.La varsta de 17 ani DeaNN intra in Grove Street, unde l-a cautat pe criminalul care l-a omorat pe tatal sau aproximativ 2 ani in fara rezultat.Din contra, datorita traficului de arme a fost arestat si bagat dupa gratii.Dupa ce si-a ispasit pedeapsa DeaNN vrea sa-l caute in continuare pe criminal si isi depune Cv`ul la o Agentie Secreta care se ocupa cu omorarea respectivilor contra unei sume de bani,desi pe DeaNN nu il interesau banii ci doar razbunarea familiei lui

Cate ore jucati pe zi: 5-6 ore pe zi, in functie de cum imi permite timpul.

Poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/37/samp064bb.png/

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: White

Level: 19

De cat timp jucati pe server: 3 ani

De ce doriti sa intrati in Hitman: Deoarece este o factiune serioasa si un lider foarte capabil.

Job-uri precedente: Grov,dnb,triads,ballas,fbi.

Job curent: Detectiv

Varsta(reala): 15

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): White s-a nascut la periferia orasului Los Santos, intr-o familie saraca.Mama lui era somera,iar tatal sau nu avea un job stabil.Intr-o zi de duminica pe cand parintii lui White se intorceau de la biserica au fost prinsi intr-un conflict de mafioti.Tatal murise pe loc, iar mama sa a ramas paralizata pe viata.White fara nici un sprijin financiar se lasa de scoala si incepe sa munceasca ca sa o poata intretine si pe mama lui.El se hotaraste sa isi ia un job,iar jobul ales este car jacker.White nu facea foarte multi bani din furtul masinilor, insa acest job ii asigura "un trai decent" .La varsta de 15 ani White a auzit vorbindu-se pe strada de o agentie de hitmani din orasul Los Santos.El se duce la Directorul agentiei (Mitasik) si isi depune CV-ul.

Poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/696/samp004teg.png/

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Rujuc_Dragos

Level: 13

De cat timp jucati pe server: 2 ani

De ce doriti sa intrati in Hitman: Pentru ca mi se pare o factiune foarte frumoasa, cu membri foarte uniti si plus ca nu am fost niciodata aici.

Job-uri precedente: Grove, San Fierro Rifa, Police Departament, The Mafia

Job curent: Detectiv

Varsta(reala): 17 ani

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte):

Rujuc_Dragos se naste pe data de 15.03.1994 la periferia oraselului Los Santos. Acesta este fiul lui John, un cunoscut politist din oras. Neavand o situatie sociala foarte buna, la varsta de 12 ani, Rujuc fuge de acasa incercand sa-si faca singur un viitor. Reuseste sa intre in Grove apoi in San Fierro Rifa, dar incepuse sa fie cautat pe politie pentru nenumarate spargeri pe care le daduse. La varsta de 19 ani, se inscrie la Police Departament, incercand sa treaca de partea legii si sa-i calce pe urme tatalui sau. Nici aici nu reuseste sa stea mult, datorita salariului mic si datoriilor foarte mari pe care acesta le avea. Un vechi prieten, Vicentzo, ii promite ca-l ajuta sa intre in The Mafia, unde putea sa castige ceva bani pentru a-si plati toate datoriile. Anii au trecut si Rujuc reuseste sa-si intemeieze o familia. Intr-o zi, in timp ce se afla pe strazi, Rujuc afla ca parintii lui au fost ucisi de niste persoane necunoscute. Incercand sa-i gaseasca pe faptasi, acesta isi depune CV-ul la Agentia Hitman, unde spera sa-i prinda pe cei ce i-au omorat parintii.

Cate ore jucati pe zi: cam 4 ore

Poza cu stats:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: kidzeen

Level: 9

De cat timp jucati pe server: October 2009 - November 2011

De ce doriti sa intrati in Hitman: Toata activitatea mea a fost in hitman,am condus agentia si aici imi e locul.

Job-uri precedente: Grove Street

Job curent: Civil

Varsta(reala): 19

-Biografie:Totul incepe in urma cu mult timp cand intr-o maternitate din Los Santos ia nastere un baietel pe nume kidzeen(micul erou) si care din cauza unei probleme este incurcat cu un alt bebelus.De aici porneste aventura micului erou care avea sa treaca prin multe peripetii si care avea sa traiasca o viata destul de grea.El ajunge in mainile unei familii foarte saraca care locuia cu chirie intr-un camin de la marginea orasului si traia de pe o zi pe alta din banii pentru care munceau de dimineata pana seara.Locul era destul de mizerabil si cu un miros insuportabil datorita unor deseuri din apropiere.Din cauza lipsei de bani,nu aveau cu ce sa il imbrace si cu ce sa il intretina si la scurt timp dupa nasterea lui a fost luat in primire de catre o casa de copii.Zi de zi era ingrijit,satul de mancare,odihnit si se simtea bine in compania altor copii. Inaintand in varsta incepea sa-si dea seama de ce se intampla si punea cat mai des intrebari despre parinti cu toate ca,ingrijitorii nu ii spuneau adevarul,pana cand s-a apropiat de varsta de 18 ani si era nevoit sa paraseasca locuinta,sa paseasca in viata si sa-si faca un viitor.In cele din urma afla ca a fost abandonat de parinti si jura ca va afla identitatile parintilor mai devreme sau mai tarziu.Ajuns in pragul despartirii,kidzeen isi ia ramas bun de la cei cu care a copilarit si le multumeste cu lacrimi in ochi celor care i-au oferit si l-au tratat cum se cuvine.Cu diplomele optinute la scoala reuseste ca prin minune sa obtina un job in orasul Las Venturas,cu cazare si masa gratuita.Incantat de afacere,isi face bagajele,se pregateste si porneste la drum,odata ajuns acolo,se instaleaza, iar intr-un weekend se gandeste sa se distreze incercand cazinoul 'The four dragons',locul unde mafiotii predomina si se ocupa cu traficul de bani,arme si droguri.Mafiotii il urmaresc pe micul erou si stabilesc ca ar mai avea nevoie de un membru in familie.Vazandui calitatile si aptitudinile,kidzeen este supus unui mic test de agilitate si anume 'Bank robbery'.Timp de cateva luni,cei din mafia au avut ca target o banca din las venturas.Cu o organizare buna si oameni de incredere,aceastia impreuna cu micul erou reusesc cu succes sa fure banii si sa scape nevatamati.Cu timpul este implicat si in luptele stradale,isi impune respectul si prinde foarte repede sa traga cu arma.Timp de o luna face numai ilegalitati dar de asemenea incep sa apara si probleme,una din ele ar fi politia,care din pacate afla despre un planul de a distruge un hotel si previne atacul.Consecintele sunt dure,majoritatea membrilor familiei sunt prinsi si arestati printre care si kidzeen.

Ajuns in inchisoare razbunarea devine din ce in ce mai puternica astfel dezvoltant simtul omorului.Din cauze necunoscute,este eliberat de un necunoscut care din pura coincidenta este chiar cel mai bun prieten al sau.Revazuti dupa atata timp,prietenul il indruma sa urmeze un drum care avea sa i se potriveasca de minune si anume sa paseasca in lumea criminalilor cu sange rece.

Zis si facut,odata intrat in Hitman Agency este primit cum se cuvine,unde isi petrece foarte mult timp,aproximativ 1 an si jumatate.Incetul cu incetul avanseaza in grad si ajunge chiar sa conduca agentia pentru cateva luni.A facut modificari majore si a format o echipa de elita strangand profesionisti din toate colturile lumi,era de neoprit pana cand viata lui a luat o intorsatura neasteptata,kidzeen este ranit grav si isi pierde cunostinta,zacand cateva luni in spital se reface dar nu isi mai aduce aminte de trecut.Incepe sa se drogheze si se inhaiteaza cu mai multi gangsteri astfel devenind membru al gang-ului Grove Street unde isi petrece timpul alaturi de raufacatori.Timp de cateva saptamani domina orasul si ia parte la toate bataliile teritoriale.Insetat de sange isi fixeaza atentia asupra unei agentii secrete si face tot posibilul sa faca parte din ea.Cu un renume in oras si cu un caracter de invidiat doreste sa ia legatura cu liderul agentiei si sa puna la cale o intalnire pentru a putea dezvolta idei si pentru a isi face aparitia ca ucigas.

Cate ore jucati pe zi: Depinde de zi,aproximativ 5 ore.

Poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/651/samp262ts.png/

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

  • Nume in joc: heineken.
  • Level: 22
  • De cat timp jucati pe server: 1 an si 11 luni.
  • De ce doriti sa intrati in Hitman: Doresc sa intru deoarece este o factiune serioasa, membri si leader capabili.
  • Job-uri precedente: FBI, Primarie, Ust, Hitman, The Mafia, PD.
  • Job curent: Detective.
  • Varsta(reala): 16
  • Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): heineken. s-a nascut intr-o familie muncitoare din Los Santos. Tatal lui lucra ca detectiv la Departamentul de Politie din Las Venturas iar mama lui lucra la un SuperMarket din Los Santos. De mic lui heineken. i-a placut viteza si masinile tunate de aceea la varsta de 15 ani a inceput sa isi ajute unchiul in atelierul acestuia . Incet cu incet heineken. a inceput sa priceapa si sa invete toate uneltele . Acuma in fiecare Sambata , heineken. se duce la atelierul unchiului sau sa il ajute sa repare masinile . heineken. a abadonat facultatea si a fugit in BaySide pentru a-si continua visurile , acelea de a devenii un mecanic bun . Prietenul sau la trimis la firma Underground Street Tuning pentru a-si depune CV-ul ceea ce a si facut. In asteptarea raspunsului , heineken. lucreaza la masina lui . Dupa o asteptare de 5 zile , heineken. a fost respins de catre director-ul de la UST. Intre timp el a luat o decizie foarte mare aceea de a-si depunde Cv-ul la F.B.I . In asteptarea raspunsului , heineken. isi continua lucrarea la masina lui . Dupa 2 luni ca agent secret , heineken. este demis pentru mai multe avertismente . El sustine ca Director-ul Dragos ia acordat putina credibilitate . heineken. isi doarea foarte mult sa se alature echipei A.T.F dar nu a avut posibilitatea. Odata cu demisia , heineken. foarte nervos a decis sa parieze toti bani lui la cursele cu cai . A pierdut multi bani dar cu o victorie de 550.000$ ,heineken a reusit sa se ridice putin dar din pacate , in scurt timp a pierdut si cei 550.000$ . In Fbi , heineken. a cunoscut multi agenti care in scurt timp i-au devenit prieteni foarte buni dar si alte persoane care i-au devenit dusmani . In continuare , heineken a decis sa abandoneze proiectul la masina s-a pentru ca nu mai are bani . Dupa ce cererea lui pentru functia de primar a fost respinsa , heineken. a decis sa continue lucrarea la masina lui . Dupa cateva luni , el decide sa aplice pentru functia de consilier la primarie. Odata consilier , heineken. vede dupa multi ani prietenii lui k0sty si Andreidef. Impreuna cu Andreidef , heineken. a ajutat multe persoane care aveau nevoie de ajutor de aceea, impreuna au urcat la functia de Deputat. In lipsa primarului , heineken. si Andreidef se vad singuri in multe probleme . Au incercat sa tina spatele la tot dar nu au reusit si de aceea si-au pus demisia . Acuma , dupa cateva luni bune, heineken. decide sa isi depuna din nou cv-ul la Underground Street Tuning unde la mai depus si multi ani in urma dar a fost respins. Dupa cateva saptamanii in Underground Street Tuning , heineken. e demis din cauza unui coleg cu rang 5 . In acest timp petrecut in Ungerground Street Tuning , heineken. s-a reintalnit cu multi prieteni care a cunoscut in trecut. Visul lui de a devenii cel mai bun mecanic din Los Santos s-a spulberat . Tatal sau a incercat sa ii explice ca pentru el va ramane mereu cel mai bun dar heineken. nu a acceptat aceasta demisie . Acuma unicul scop al lui heineken. este de a omora leaderii de la Undeground Street Tuning . heineken. si-a depus cv-ul cu ajutorul unui vechi prieten , insomnia7 la Hitman Agency . Dupa un scurt timp in Agentie , Heineken e demis de Directorul TRK . A fost demis pentru o prostie care nu trebuia sa o faca , mai precis un atentat esuat . Acuma , dupa o lunga perioada care a s-a tot ascuns de politie si trai prin case parasite, canale , heineken. decide sa aplice din nou la Agentia Hitman cu sansa de a se revansa fata de Directori si fata de membri. Din pacate Heineken nu a fost contactat de catre Directorii de la Agentie. heineken. si-a pierdut toate sperentale pana cand a citit intr-un ziar ca au pornit alegerile pentru candidatii la primaria din Los Santos. heineken. nu a pierdut nici o secunda si si-a depus imediat candidatura la primarie. In asteptarea raspunsului, heineken. se ocupa de propiul sau club. Imediat dupa inscrierea s-a la candidatura, heineken. descopera ca sunt 2-3 candidati foarte iubiti de catre cetatenii orasului si care au un avantaj in plus fata de el. De aceea, heineken. decide sa trimita din nou o scrisoare catre Agentia Hitman din care a facut parte cu putin timp in urma. Imediat dupa ce si-a depus cv-ul la Agentia hitman si candidatura la primarie, heineken. decide sa plece in vacanta timp de 2 zile . La intoarcere , descopera ca este respins la Agentie si ca nu i-a fost acceptat postul de candidat pentru primarie. A 2 a zi dupa ce a descoperit aceste 2 lucruri , Vicentzo , un coleg vechi a lui heineken. il suna pentru a ii propune se sa alature Mafiei din care face parte si aceea find The Mafia. heineken. nu pierde mult timp si cu ajutorul lui Vicentzo isi depune cv-ul. Dupa un timp, heineken. abandoneaza The Mafia pentru a se relaxa o vreme. In acest timp, heineken aplica la Politia din Los Santos unde vine acceptat de catre Chief Hkr. Dupa 1 luna, heineken vine avansat la gradul de Ofiter. Heineken este demis din Politie dupa nici o luna jumate. Acuma, heineken. isi depune cv-ul la The Mafia cu ajutorul unui vechi prieten. Heineken primeste un raspuns negativ la cv-ul pentru The Mafia din partea celor 2 nasi. Timp de 2 luni heineken. lucreaza in diverse locuri din Los Santos pana cand aude de la un prieten din Agentia Hitman ca se cauta 3 Agenti. Heineken., se informeaza bine despre Agentie si descopera ca noul Director este Mitasik, un coleg de pe vremurile cand era si el in Agentie. Cu ajutorul unor prieteni, heineken. isi depunde cv-ul la Agentie.
  • Cate ore jucati pe zi: 3-4+ depinde de timpul liber.
  • Poza cu stats: http://postimage.org/image/4s38tqsqj/

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Dedrick_Writh

Level: 15

De cat timp jucati pe server: 2 ani

De ce doriti sa intrati in Hitman: Este o factiune bine organizata cu membrii si lideri capabili,si imi doresc de mult timp sa ajung un membru al factiunii hitman.

Job-uri precedente: Smurd,Pd,Hitman,Ballas

Job curent: Detective

Varsta(reala): 17

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Dedrick_Writh s-a nascut intr-o zi de toamna la un spital din orasul San Fierro. Parintii lui aveau o casa frumoasa pe Vinewood si o masina eleganta. Tatal lui era silent assassin, iar mama lui lucra la banca din Los Santos. Acestia aveau foarte multi bani. Dupa cativa ani cand Dedrick ajunsese la varsta de 13 ani, il admira foarte mult pe tatal sau pentru ceea ce facea si isi dorea sa ii calce pe urme si sa ajunga si el un silent assassin. Ceea ce facea tatal lui era foarte periculos. Putea fi oricand omorat sau arestat, dar cu toate acestea isi dorea sa ajunga ca el. Cand Dedrick avea 17 ani, tatal sau a primit un contract sa il omoare pe presedinte. In timp ce presedintele sustinea un discursc, acesta s-a urcat pe o cladire din apropiere si cu un sniper l-a omorat pe presedinte. Acesta a fot nimerit in cap si a murit pe loc. Dar tatal lui a fost observat de garzile de corp ale presedintelui si de polisti. A fost urmarit si impuscat in timp ce fugea. Un an mai tarziu, cand Dedrick_Writh avea 18 ani, a incercat sa se alature hitmanilor, dar nu a fost acceptat. Acesta a fost foarte trist, dar a trecut peste asta si s-a alaturat gagsterilor pentru a-l razbuna pe tatal sau. Dedrick se droga, facea trafic de droguri, omora rivali si politisti. Intr-o zi s-a saturat sa tot fuga si a decis sa renunte la viata de ganster. Acesta a luat-o de la 0, si-a schimbat numele, buletinul, tot, si a decis sa se alature armatei pentru a afla informatii despre ei, si apoi sa le dezvaluie hitmanilor toate planurile acestora. Acesta a pretrecut ceva timp acolo pana a aflat tot ce era de aflat despre acestia si a incercat din nou sa se alature hitmanilor.

Cate ore jucati pe zi: 09:30-11:30 19:30-00+

Poza cu stats:

View post on imgur.com
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Hori_Pop

Level: 9

De cat timp jucati pe server: Din august 2009(2 ani jumate)

De ce doriti sa intrati in Hitman: Doresc sa ma alatur unui colectiv serios in care numai cei mai buni pot accede.

Job-uri precedente: LSV,Grove,Hitman,FBI,LF,Grove

Job curent: Detective.

Varsta(reala): 17

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Pe 20 august 1995 s-a nascut un baietel care este primit cu mare bucurie de familia sa.Familia sa era foarte fericita deoarece era primul copil .Insa dupa 8 ani fericiti petrecuti in familie acesta a inceput sa se indeparteze si astfel a ajuns copilul strazii .A fost socat de cat de greu era si a incercat sa obtina bani prin metode ilegale.A inceput prin a vinde arme ,prin acest fapt reusind sa isi faca cativa prieteni:romanian si extaz care erau politisti corupti .Dupa doar 3 ani ,pe plaja,a auzit de gang-ul LSV,liderul fiind Florin[CIRI].A reusit sa se integreze in acest gang si si-a continuat activitatea de traficant de arme.Dupa mult timp petrecut acolo a obtinut unul dintre cele mai ravnite posturi din acel gang:SUBLIDER.Entuziasmat si-a condus subalternii la multe razboiuri castigate si a ajuns sa fie foarte iubit de membrii acestei gasti.La un moment dat ,liderul cade si este inlocuit de un altul din afara gastii.Asadar,el cu ceilalti sublideri ,SoulMATE si ionut1 au parasit gangul.El a optat pentru o gasca aliata ,GROVE STREET a carui lider era Catal1N.Era o grupare plina de vedete si de oameni instariti.Cu noroc a fost acceptat si a trecut testele.Si aici a petrecut mult timp si pana la urma a reusit sa obtina postul de sublider alaturi de kWai,BobMarley si Fstzor iar mai tarziu altii.Aici si-a petrecut ce-a mai mare parte din viata,8 ani.A devenit unul dintre cei mai buni membrii ai aliantei dar a venit momentul sa se retraga deoarece s-a creat instabilitate in factiune schimbandu-se liderii unul dupa altul.Datorita bunului sau prieten,Adi care a fost promovat la functia de lider s-a alaturat FBI-ului unde a avut o frumoasa cariera de agent ,obtinand rank 4 dar si-a depus demisia dupa ce Adi a renuntat.A ramas somer cateva luni ,si-a cumparat o casa ,o afacere si ii mergea foarte bine pe plan material si social,avand multi prieteni.Dar monotonia in care traia ,l-a facut sa puna o aplicatie pentru postul de instructor.A trecut testetele si se simtea foarte bine,reusind sa isi faca noi prieteni si sa castige bani frumosi.A ajuns sa fie mana dreapta a liderului dar a renuntat deoarece facea aceliasi actiuni zilnic.Dupa o lunga pauza s-a intors din nou in Grove dar membrii l-au dezamagit.

Sfatuindu-se cu alti prieteni a hotarat sa se alature lor in acest colectiv deosebit!

Cate ore jucati pe zi:4 ore+ in timpul saptamanii;7+ in week-end

Poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/835/samp039ww.png/

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Guest CristiaNNNN

Nume in joc: pErRy

Level: 14

De cat timp jucati pe server: din August 2011

De ce doriti sa intrati in Hitman: Este o factiune serioasa si bine organizata si imi place sa fiu un assasin.

Job-uri precedente: NG , Scoala , NG , Mafia

Job curent: Civil

Varsta(reala): 16

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Cristian s-a nascut acum 16 ani la maternitatea din San Fierro . El s-a mutat intr-un sat din Los Santos , alaturi de familie care era nu numeroasa si nici foarte bogata.Tatal sau era bodyguard la MALL-ul din Los Santos , iar mama era asistenta spitalui din San Fierro. Intre timp baiatul s-a alaturat armatei , dar a demisionat din cauza unor colegi care nu il suportau si il batjocoreau deoarece el era cel mai mic din factiune.La varsta de doar 16 ani a fugit de acasa alaturandu-se unei grupari numite The Mafia, care era foarte neorganizat si facea pagube peste tot unde mergea, pana intr-o zi cand majoritatea colegilor lui au demisionat , atunci a demisionat si el. Cristian s-a intors la parinti , dar el a gasit-o doar pe mama sa acasa si a intrebat-o de tatal sau . Ea i-a raspuns ca tatal sau a fost omorat de niste politisti din greseala . Dupa 1 saptamana Cristian s-a alaturat factiunii numite Instructori dar a fost demis din cauza unei prostii pe care a facut-o , mai exact o mica neatentie. Intre timp a aflat ca mama sa a decedat din cauza unui accident de masina . Ramas singur si fara bani el si-a luat jobul de car jacker , care l-a folosit timp de doua saptamani . El s-a imprietenit cu membrii agentiei si i-au spus ca l-ar putea ajuta sa afle cine sunt vinovatii in moartea mamei si a tatalui sau cu conditia daca acesta se alatura agentiei . Baiatul este foarte curios sa afle cine sunt vinovatii si atunci aplica agentiei si asteapta raspunsul directorului .

Cate ore jucati pe zi: 4-6 ore , depinde de timp

Poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/822/samp017oe.png/

  • Upvote 2
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: ConVicT

Level: 11

De cat timp jucati pe server: 1 an

De ce doriti sa intrati in Hitman: Este o factiune serioasa , cu un lider serios si vreau sa joc alaturi de prieteni.

Job-uri precedente: Grove(rank 1),The Triads(rank 4),Fbi(rank 1)

Job curent: Detectiv

Varsta(reala): 18

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): ConVicT provenea dintr-o familie saraca din Las Venturas.In primii 5 ani de viata,el a trait cu mama si tatal sau,dar aceste lucruri aveau sa se schimbe repede.Dupa un an,tatal sau a fost masacrat de niste mafioti la periferia orasului.ConVicT a continuat sa aiba grija de mama,incercand s-o protejeze de mafioti.La auzirea vestii ca tatal sau a murit, a ramas socat.In momentul acela a capatat o furie imensa si era foarte hotarat sa faca tot posibilul sa-i afle pe cei care i-au omorat tatal.Stia ca o sa aiba ceva de lucru.ConVicT si-a pus in gand sa ajunga un asasin platit alaturi de agentia condusa de Mitasik.

Cate ore jucati pe zi: Intre orele 09:00-12:00 dimineata si 19:00-00:00 seara.

Poza cu stats:http://img214.imageshack.us/img214/8918/samp084e.png

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Alyyn7

Level: 19

De cat timp jucati pe server: 2 ani

De ce doriti sa intrati in Hitman: Este o factiune organizata.

Job-uri precedente: The Mafia,Ballas

Job curent:Civil(detectiv)

Varsta(reala): 15

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): In dimineata zilei 17 ianuarie 1996 la maternitatea din San Fiero , vine pe lume un copil perfect sanatos de aproximativ 4 kg . Provenind dintr-o familie saraca , acesta este abandonat de mama sa intr-un tomberon de langa spawn The Mafia din Las Venturas . Urletele si plansetul acestuia atrag atentia unei bande de mafioti care il ridica si il duc in casa unuia dintre ei . Aici primeste hrana si este adoptat de mama unuia dintre ei ; la varsta de 1 an este botezat sub numele de Alyyn7 . La varsta de 13 ani fratele sau care il gasise in container , MrSiciliano ii spune adevarul ca a fost adoptat . Crescut intr-o familie de mafioti in Las Venturas. La varsta de 14 ani , face primi sai pasi in lumea mafiei . Lideii temutei mafii The Mafia , aud de existanta lui si de trecutul sau zbuciumat asa ca il cheama la una din intalnirile lor . Umil si plin de modestie , Alyyn7 face primi sai pasi in lumea mafiota . Dupa cativa ani , in care si-a castigat respectul in interiorul mafiei , asista la asasinarea unuia dintre lideri . Ramanand fidel mafiei , acesta devine mana dreapta a lui liderului . Dupa cativa ani in care strazile din Los Santos au fost dominate de Alyyn7 alaturi de alti colegii sai,mafia se destrama , atunci cand liderul este turnat la politie si este arestat . In vara anului 2010 , mai exact pe 1 iulie , liderul iese din inchisoare si alaturi de Alyyn7 pune bazele unei mafiei rusesti . Dupa un anumit timp ,liderul se hotaraste sa renunte la functia de lider si paraseste mafia.Ramas doar cu cativa prieteni, Alyyn7 afla la scurt timp ca liderul s-a sinucis si hotaraste sa plece undeva unde este in siguranta si alege factiunea Ballas. Timp de 4 luni si jumatate in care a fost cap al mafiei , plin de cicatrice , urme ale luptelor de strada contra dusmanilor,hotaraste sa stea o anumita vreme singur, asa ca ramane somer timp de cateva saptamani. Ramas civil,isi cauta loc de munca,asa ca aplica la Hitman Agency

Cate ore jucati pe zi: 5-6 ore

Poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/210/samp162bq.png/

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: raKneT

Level: 18

De cat timp jucati pe server: 1 an

De ce doriti sa intrati in Hitman: Am mai fost membru al acestei factiuni, m-am simtit extraordinar aici + membrii de nota 10.

Job-uri precedente: Grove Street, PD , Hitman , Grove Street

Job curent: Detectiv

Varsta(reala): 18

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): raKneT s-a nascut in orasul Los Santos. Traia intr-o familie foarte bogata deoarece tatal sau era directorul unei firme, iar mama sa era avocata. raKneT avea tot ce isi dorea, era foarte fericit alaturi de familia sa. Venind o vreme grea in intregul oras, averea acestei famili a ajuns la un sfert. Parintii lui raKneT erau disperati deoarece banii nu le mai ajungeau, nu isi mai puteau sa-si plateasca ratele, sa-si achite creditele. Asta pana intr-o zi, cand parintii lui, au decis sa joace toti banii care ii aveau la cateva jocuri de noroc. Dupa cateva ore, parintii au iesit plangand de acolo deoarece au pierdut tot ce aveau, numai detineau absolut niciun ban. Nestiind ce sa faca, si-au pus capat zilelelor, lasand pe drumuri un copil de 9 ani (raKneT). In acel moment, numai stia de el, a ramas socat si nu stia ce sa mai faca. Norocul lui a fost bunica, care l-a luat in grija ei si a incercat sa-i faca o viata cat mai buna. Ajuns la varsta de 15 ani, raKneT a trebuit sa intre la liceu, era un copil foarte cuminte, asculta de bunica lui, nu i-a facut niciodata probleme, insa avea un viciu de a juca si el la jocuri de noroc. Paria doar sume mici, uneori castiga, alteori pierdea. Intr-o zi, venind de la scoala, s-a abatut de la drum cu cativa prieteni si a decis sa bage la pariuri o suma mare de bani. Norocul lui a fost uimitor, a castigat de 10 ori suma pariata. Acum, raKneT traia cu foarte multi bani, incepuse sa-si traisca viata. Numai statea cu tocilarii, acum statea cu adevaratii baieti de cartier. S-a apucat de fumat, a inceput sa faca trafic de arme si droguri. A dorit sa incerce si mai mult, asa ca a intrat intr-un gang foarte puternic, Grove Street. A lasat scoala la o parte, nu il mai interesa deloc. Timp de 3 ani, a trait foarte bine aici, avea tot ce isi dorea. Grove Street a devenit pentru el o a doua familie. Pana cand, intr-o seara, la un bar din centrul orasului s-au strans toti prietenii lui. S-au distrat timp de cateva ore, toti aveau droguri, arme si foarte multi bani la ei. Dar la ora 02:00, fortele de ordine in frunte cu echia DIAS au intrat peste ei si au inceput sa ii aresteze pe toti prietenii lui. Acestia nu voiau sa se predea, asa ca au inceput focul, raKneT era foarte disperat, asa ca a pus si el mana pe o arma si a omorat un ofiter fara sa vrea. Vazand ce a facut cu mana lui, a cazut in genunchi si a cerut sa fie arestat. Pedeapsa lui raKneT era una foarte mare, trebuia sa stea 8 ani la puscarie. Dupa 2 ani, de stat in puscarie, a meditat si a vazut unde a gresit, a decis sa vorbeasca cu seful politiei. Acesta la primit si au discutat impreuna timp de 2 ore, au ajuns la o decizie amandoi: aceea de a-si plati o cautine pentru eliberare. Aceasta cautine a costat toti banii pe care raKneT i-a facut. Dupa ce a iesit din puscarie, a ajuns acasa la bunica lui. Aici a avut parte de o alta surpriza, bunica lui murise in urma cu 3 luni. Maturizandu-se, a trecut si peste aceasta povara si a dorit sa faca un ban cinstit. S-a dus din nou la scoala, a terminat liceul, si o facultate foarte buna. Avand cateva pile in politie, acesta a dorit sa isi incerce norocul acolo. A fost acceptat si a trecut testele cu brio. Avand aici o vechime de peste 3 ani, raKneT a devenit un ofiter foarte respectat in orasul sau. Toti gangsterii si mafiotii ii stiau de frica. Inca o provocare pentru el a fost acea cand si-a deschis un club, LinkMania Olympic Club. In acest club, in mai putin de 2 saptamani a strans un numar de 40 de membrii. Se organizau maratoane, curse de inot, erau premiati primii 3. A inceput sa faca bani si din acest club, imprietenindu-se cu foarte multa lume. Peste cateva luni de zile, raKneT s-a gandit sa faca ceva mai multi bani si sa intre in cea mai respectata factiunea, Agentia Hitman. Pentru a intra in aceasta factiune, a trebuit sa dea teste foarte grele, unde s-a descurcat foarte bine. Aici a stat ceva timp, a devenit un asasin foarte serios, facundu-si foarte bine treaba. Nu lasa niciodata urme dupa terminarea unui contract. Dupa cateva restructurari, raKneT a fost nevoit sa place din Agentia Hitman si sa-si continue drumul intr-o alta factiune. Cu lacrimi in ochi si-a luat ramas bun de la prieteni si si-au promis ca se vor revedea candva. Peste cateva saptamani, raKneT a decis sa aplice pentru factiunea Scoala. A fost acceptat si a trecut testele ciu brio. Aici si-a facut noi prieteni, a capatat foarte multe calitati si impresii bune pe server. Fiind un instructor descurcaret, a trecut foarte repede de perioada testelor. In mai putina de o luna a obtinut si o promovare destul de mare, a atins Rang 5 in Scoala. Odata cu aceasta promovare, au venit si responsabilitati mari. Dupa aproximativ 2 luni, raKneT a decis sa paraseasca factiunea Scoala si sa se alature celor din Grove Street. Intrand aici, a petrecut clipe frumoase alaturi de colegi. Castigand LS SuperMacy pe luna noiembrie, raKneT a decis sa incerce ceva mai mare. Parasind factiunea Grove Street cu lacrimi in ochi, raKneT, meditand zile si nopti, a decis sa faca o alegere, care dupa parerea lui i-ar schimba radical viata. S-a hotarat sa aplice in factiunea lui de suflet, unde a fost cel mai bine inteles. Stiind ca necesita multa seriozitate, activitate si implicare, in acest moment raKneT si-a depus CV-ul catre factiunea Agentia Hitman si asteapta raspunsul liderului daca va fi acceptat sau nu.

Cate ore jucati pe zi: 5-6 ore

Poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/210/samp085fq.png/

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Clifford

Level: 17

De cat timp jucati pe server: Aproximativ 3 ani .

De ce doriti sa intrati in Hitman: Deoarece este o factiune foarte organizata si mai ales serioasa .

Job-uri precedente: Police Departament, Ballas

Job curent: Civil si ca job secundar am jobul de Detectiv

Varsta(reala): 16 ani

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte):Clifford este un simplu player care inca din copilarie locuia in orasul Los Santos, unde a si facut scoala.A crescut si a inceput sa se maturizeze,inepand sa lucreze pe piata neagra cu oameni periculosi. Clifford si`a dorit tot timpul sa fie singur, sa nu depinda de familia sau prietenii lui. Urmase zilele in care Clifford incepuse sa scoata o gramada de bani cu afacerile ilegale.Neavand unde sa stea si-a cumparat o casuta in cartierul IdleWood. Acolo aflase de suprematia unui gang numit Ballas. Placandu-i tot mai mult viata de gangster , a vorbit cu liderul acelui gang. Dupa cateva ore de discutii raspunsul liderului a fost afirmativ. A devenit un om rau, facandu`si multi dusmani avand ca rivali pe cei din Grove Street , o grupare destul de puternica din Los Santos . Clifford ucide tot mai multi membri din acel gang, capatand mai multa experienta, implicandu`se tot mai mult in acea familie. Clifford castiga tot mai multi bani, dar cel mai important a fost concursul castigat deoarece a fost crescut in rang si, bineinteles a crescut si el ca si om ochii liderului , devenind un membru respectat si nu`l impiedica nimeni si nimic . Clifford a fost invatat de parinti, ca se poate,in viata, trece peste orice. Clifford a auzit vestea cea rea de la un prieten foarte bun,decesul mamei lui . Ramas definitiv pe cont propriu , el a cunoscut un ucigas , care facea parte din Agentia Hitman, semnand cu acel individ un contract pentru a`i cautat ucigasul mamei sale. Dupa un timp,acel agent vine la casa lui Clifford , avand si niste fotografii cu acel ucigas fara suflet . Clifford era impacat cu tot . Dupa acea munca depusa de acel angajat, Clifford s`a gandit sa depuna un CV pentru Agentia Hitman

Cate ore jucati pe zi: Peste 4h pe zi

Poza cu stats: EHcF0.png

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

•Nume in joc: Jumper

•Level: 15

•De cat timp jucati pe server: Din 2010 cu pauze..

•De ce doriti sa intrati in Hitman: Cred ca este cea mai organizata factiune si demna de respect + membrii de nota 11+

•Job-uri precedente: Medics , Groove Street

•Job curent:Civil ( Detectiv )

•Varsta(reala): 17

•Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Jumper s-a nascut in orasul Los Santos, avand o familie foarte bogata care ii oferea tot ce avea nevoie. Pe la varsta de 14 ani acesta se hotaraste sa nu mai primeasca nimic de la parintii sai si sa vada cum e viata celor saraci, a celor care muncesc din greu pentru a castiga un ban. Pana la varsta de 16 de ani acesta acumuleaza experienta muncind ca Detectiv, ajutand oameni sa gaseasca persoane pierdute/rapite ...nu castiga multi bani dar era multumit ca ajuta oamenii, dupa care el doreste sa devina un mebru National Guard pentru a ajuta la prinderea infractorilor. In aceasta factiune Jumper a invatat foarte multe lucruri...sa foloseasca o arma si sa se descurce in situatii critice. Dupa un timp acesta afla ca parintii lui au fost ucisi, acesta ,fiind socat, fuge in lume...dupa ce isi revine din starea de soc acesta aduna informatii despre ucigasii familiei lui. Dupa ce are toate informatiile necesare acesta se duce la fiecare om de legatura cu ajutoru carora se putea ajunge la ucigasi, aduna informatii dupa care ii ucide...dupa care se baga in gasca Grove Street pentru a putea infrunta inamicii venti sa se razbune pe el pentru cei ucisi. Mai tarziu afla ca ucigasii se afla in Las Venturas unde se si muta o perioada alaturi de gasca Da Nang Boy's. Dupa o perioada acesta ajunge la cei care i-au omorat familia, cu ajutorul baietilor din Da Nang Boy's , si ii ucide in cel mai crunt si lent mod. La un moment dat apare cineva in viata lui care ii ofera foarte multi bani pentru a ucide pentru el....Jumper accepta oferta...dar dupa un timp se hotaraste sa intre intr-o organizatie mai mare de ucigasi platiti iar acesta isi depune CV-ul pentru leaderul Agentii Hitman - mitasik.

•Cate ore jucati pe zi: 6-7+

•Poza cu stats: http://img411.imageshack.us/img411/2499/samp002tu.png

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: aNNdreI

Level: 17

De cat timp jucati pe server: Martie 2010

De ce doriti sa intrati in Hitman: deoarece este o factiune foarte serioasa si vreau sa lucrez "silent"

Job-uri precedente:GRove streeT (rank 5),F.B.I (rank 4)

Job curent: Civil

Varsta(reala): 15

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Intr-o zi de 23 Martie 2010 intr-una dintre cele mai luxoase camere ale motelului din Los Santos a luat naste un copil foarte mic.Mama sa l-a numit aNNdreI deoarece ii era foarte drag.Cativa ani mai tarziu el a inceput sa se descurce singur si a plecat de acasa multa vreme.Scopul lui era sa invete cat mai bine toate cele trei orase pentru a se descurca singur in viata.In timp ce mergea pe strada,el vedea mafioti care se luptau intre ei.Pe atunci el avea o frica mare si fugea ori de cate ori ii vedea dar acuma cand a mai crescut a inceput sa fie pasionat de trasul cu orice tip de arma si intr'o zi de iarna cand se juca in fata spawn'ului din Los Santos,un grup de mafioti intr'un Tohama l'au luat in speranta ca va fi un bun membru al acestei grupari care se numea "Grove Street".Dupa cateva zile a reusit sa se integreze cu usurinta si acest lucru i'a prins foarte bine pentru ca incepuse sa se implice cu tot sufletul pentru ca echipa sa ca sa castige de fiecare data orice batalie.Aici,el a stat foarte mult timp aproape 6 luni,pana cand echipa a inceput sa se destrame din cauza unor membrii noi si din cauza lipsei spiritului de echipa.S'a angajat in FBI,unde a sperat ca aici va fi locul lui pe veci,dar din pacate situatia nu a fost sa fie asa pentru ca la rankul 4 el si'a dat demisia deoarece intrase in niste conflicte cu membrii factiunii si deja nu se mai simtea bine.Acum el este intr'un stagiu neutru(civil).El este ferm convins ca vrea sa se alature Agentiei Hitman deoarece stie ca este pregatit atat practic,cat si moral si vrea sa le demonstreze fostilor colegi ca el este un baiat foarte capabil de orice.Acum fidelitatea,seriozitatea si capacitatea de a pastra un secret sunt la ordinea zilei pentru aNNdreI.

Cate ore jucati pe zi: 3-4 si in wekenduri 5-6 daca nu am treaba sau nu sunt plecat

Poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/829/gtasa2011102721190973.png/

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Darius14

Level: 23

De cat timp jucati pe server: 1an si 2 luni

De ce doriti sa intrati in Hitman: deoarece este o factiune foarte serioasa cu membri capabili si un lider pe masura.

Job-uri precedente:Grove streeT (rank 3),F.B.I (rank 1),Sfr(rank 4 ),Dnb(rank 4)

Job curent: Civil

Varsta(reala): 15

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Darius14 s-a nascut intr-un oras frumos, numit Los Santos.El era un baiat obisnuit care nu facea prostii,nu fura ,dar isi vedea de treaba, nu ca ceilalti baieti din cartierul lui.

Intr-o zi ,cand venea de la scoala, a vazut-o pe mama sa foarte bolnava..Nu stia ce s-a intamplat cu ea pana cand i-a spus tatal sau ca are cancer.In momentul acela o tristete foarte mare a patruns in sufletul lui Darius14. Afland de la doctor ca aceasta boala se poate vindeca printr-un tratament foarte scump in Las Venturas, el s-a apucat sa fure masini, sa vinda droguri si arme..tot felul de chestii ilegale.Nu a ajuns la suma necesara si mama sa a murit.Dupa 2 saptamani de tristete in sufletul lui a aflat ca tatal sau s-a spanzurat din cauza lipsei mamei sale..el se simtea din ce in ce mai prost,toate lucrurile nu mai mergeau bine ca altadata...El se ocupa cu droguri si arme dar a fost jefuit de tot ce a muncit si batut de niste talhari...El si-a dat seama pana la urma ca tot ce face e foarte rau si s-a alaturat de partea legii si a intrat in Police Departament sa se razbune pe infractori. In aceasta factiune a stat timp de 3 luni.Dupa toate aceste 3 luni batranul Darius14 ar vrea sa devina un Sillent Assasin. Acum ,dupa ce a fost demis din functia lui,vrea sa intre in Hitman unde crede ca va face o treaba foarte buna si nu o sa dezamageasca liderul. Respect Mitasik :tiphat:

Cate ore jucati pe zi : 5-6 ore

Poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/233/samp171w.png/

  • Upvote 3
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: HawX

Level: 17

De cat timp jucati pe server: 3 ani

De ce doriti sa intrati in Hitman: cea mai frumoasa factiune <3

Job-uri precedente: cj,detectiv,arms dealer

Job curent: -

Varsta(reala): 18

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): HawX s-a nascut acum 17 ani intr-un sat de pe langa Los Santos. El traia impreuna cu parinti lui, tatal sau lucra printre vecini deoarece nu avea un loc stabil de munca, mama sa muncea ca asistenta la spitalul din Los Santos. La varsta de 17 ani HawX si-a parasit familia si a plecat in Los Santos ca sa isi gaseasca un loc de munca. S-a angajat ca mecanic intr-un paint de pe langa VineWood, aici avea un salariu destul de bun, castiga in jur de 1000$/h. Dar aceasta munca nu era pentru el, el isi dorea ceva mai serios. Intr-o zi a intalnit un om cu un aspect asiatic, mai tarziu a aflat ca el facea parte dintr-o mafie numita "Yakuza" asa ca a inceput sa il caute. Nu dupa mult timp l-a intalnit si la intrebat daca poate fii recrutat in familia lui, zis si facut acum HawX facea parte dintr-o mafie puternica punand stapanire pe orasul San Fiero. A fost nevoit sa omoare oamenii nevinovati in drumul lui catre succes dar acest succes nu a durat prea mult deoarece acum il mustra constiinta asa ca a fugit din San Fiero. HawX este din nou civil , si isi cauta de munca, asa ca a aplicat la Hitman Agency.

Cate ore jucati pe zi: 6-7

Poza cu stats: jU9bW.png

  • Upvote 4
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...